Працюю в Brainence більше року.
За час моєї роботи в компанії зрозумів, що це дійсно та команда, яка допоможе, підтримає і надихне на продуктивну роботу. Дуже задоволений прозорістю процесів, проектамм та людьми, які мене оточують в Brainence.

Працюю в Brainence вже більше 1,5 роки.
Це супер дружня та позитивна компанія. Тут люди можуть професійно рости та розвиватись в улюбленому напрямку, а колектив допоможе подолати перешкоди. Керівництво завжди прислуховується до кожного, знаходить цікаві та різноманітні проекти, допомагає ставати кращими.
У компанії часто проводяться різні корпоративи та міні-вечірки, що допомагає зблизитись із колективом та почуватись комфортно за будь-яких умов. Окрім того кожен може знайти чудових друзів, з якими хочеться спілкуватись не тільки у робочий час.
Раджу Brainence, як місце, щоб знайти себе та своїх людей :)

Поддержали: Andrew Kornytskyi

Я з Brainence вже близько 2 років. Враження від компанії лише позитивні. Дійсно те місце, де хочеться працювати, надихатися та надихати. Ставлення до всіх чудове, до мене завжди прислуховуються, якщо потрібно — допомагають. Постійно йде жива комунікація, багато подій та свят, які влаштовуються, не залежно він погоди чи періоду року. В колективі завжди легко знайти однодумців і вірних друзів. Щодо проектів та роботи, то все дуже цікаве та різноманітне. Люди навколо відгукуються та завжди допоможуть, всі розуміють, та відносяться до тебе по-дружньому. До Brainence не знала, що таке невимушене спілкування та взаємодія можуть бути на роботі)

Працюю в Brainence вже тривалий час. Атмосфера в компанії дружня і легка, постійні корпоративи, івенти або ж просто міні-вечірки в офісі в п’ятницю. Це саме той випадок, коли колег тобі хочеться бачити і поза роботою, а таке буває дуже рідко.
Керівництво завжди старається підійти до працівників індивідуально та з розумінням, всі ідеї та побажання враховуються.
Це чудова компанія для людей, які хочуть рости в кар’єрному плані, адже Brainence надає для цього всі можливості.

Працюю у Brainence майже 2 роки. В компанії дуже крута дружня атмосфера, керівництво завжди йде на зустріч і завжди готові реалізовувати круті ідеї. Компанія надає можливість вчитись і розвиватись. Якщо ви хочете потрапити в крутий колектив і при цьому рости, розвиватись і працювати на крутих і цікавих проектах, я дуже раджу Brainence. З свого досвіду — таких адекватних компаній, без бюрократії і де вас завжли будуть чути — дуже і дуже мало!

Працюю в Brainence вже більше 2,5 років. Це мій перший досвід роботи, і він безумновно є дуже насичений і класний. Дуже дружня обстановка в компанії, різні івенти, корпоративні вечірки, смачні печеньки і фрукти :) Шалено вдячна за те, що всі допомагають і завжди готові виділити час на мої питання, це відіграє дуже важливу роль в спілкуванні! Дякую :))