Проблеми TypeScript у світі React-додатків вiд Iллi Климова на React fwdays | 27 березня

Brainberry Group LLC

Мав три етапи співбесід в компанії. Після третьої співбесіди домовилися, що не зважаючи на результат — мені дадуть фідбек. Тімлід, який проводив технічну співбесіду, навіть підкреслив, що завжди дає дуже розгорнутий фідбек. Пройшов тиждень і я коректно поцікавився у HR щодо обіцянки, на що отримав відповідь — як дізнається, то напише мені. Йде третій тиждень, а відповіді нуль. Давати фідбек, незважаючи на те чи підходить вам кандидат, чи ні — це ознака професіоналізму, то ж бажаю компанії професійного росту!

Поддержали: SenseyeVasyl Stepulo

Ігоре, дякуємо за ваш фідбек. На співбесіді ми вам повідомили, що фінальне рішення прймає кліент. У зв’язку з пандемією коронавірусу у світі та переходом на режим карантину у багатьох країнах, клієнтом було прийнято рішення лише 17.03.2020 та повідомлено вам в той же день. Дякуємо за терпіння та розуміння!
Stay safe

Отличная непринужденная корпоративная культура. Доброжелательная атмосфера. Компания предоставляет все для личностного и профессионального роста сотрудника.

Поддержали: Volodymyr Kostiuchenko

Устраивался сюда с небольшим опытом в разработке. За время работы многому научился, вырос как специалист. Для меня главное в работе, чтобы была слаженная команда и чтобы были интересные задачи. В Brainberry меня встретил очень дружный коллектив, ходить на работу — одно удовольствие. Лояльное руководство, гибкий график. В общем, могу сказать, что работой в Brainberry я очень доволен

Great team of professionals! Great atmosphere in the team. Explanatory management. Glad to be part of the team.

Поддержали: Jenya KrasnykJulia Ivanichenko