WeAreBrain

Київ, Амстердам (Нідерланди)

Привiт всiм!
Працюю в WeAreBrain з 2014. Сама «найламповіша» компанія, яку ви можете собі уявити. WeAreBrain — це одна велика родина, де ти відчуваєш захист, впевненність, надійність та підтримку. Тут не буде «показушних корпоративів», тут все по-справжньому, без фальші.

Співпраця з людьми з найрізноманітніших країн та культурних відмінностей, роблять твою улюблену справу ще більш насиченою та яскравою. Тут є свобода вибору, ти не будеш відчувати себе «потягом з півсотнею вагонів на рейках чухчух», ти сам у праві обирати свій шлях.

Ще багато можна додати, та мабуть це головне.

P.S.: великі цікаві проєкти, ріст ЗП, кар’єрний ріст, курси, бонуси-шмонуси, блаблабла, люба фін. допомога, відрядження до стран ЄС — ВСЕ ЦЕ Є!

Підтримали: Valeriia KovalenkoOlena Fedorchenko

Дякую, Павле, за відгук від душі!

Працюю тут вже близко року. Я ще на етапі першої співбесіди зрозуміла, що хочу тут працювати — рекрутерка Ірина справила максимально чудове враження. Компанія з досить прозорими процесами, вдалим підбором кадрів за ментальністю, з усіма комфортно спілкуватись і працювати, non-toxic environment в найкращому сенсі. Дуже відчувається, що тут про людей піклуються, особливо у ці непрості часи. HR Олена то окрема любов. Проєкти великі, досить важливі і цікаві. Дуже рада бути частиною команди!

Підтримали: Olena Fedorchenko

Валеріє, дуже дякую! А ми дуже раді працювати із тобою.

Всім привіт!

Хочу написати відгук про компанію, в якій працюю вже більше півтора року. Протягом всього періоду роботи негативних моментів не зустрічав, а от позитивних дійсно багато.

По-перше, технічний стек і проекти загалом. Компанія розробляє не умовні лендінги, а інструменти, платформи, комплексні рішення для своїх клієнтів (від дизайну, розробки, тестування до маркетингу і просування продукту).

По-друге, WeAreBrain зацікавлена у розвитку своїх працівників як функціональних одиниць. Кожен з нас має цілі для розвитку (вивчення нових технологій, мови програмування, нових фреймворків, проходження сертифікації, тощо). На кожного члена команди виділяється бюджет на подібні речі.
По-третє і напевно найголовніше це мікроклімат у колективі та відношення між колегами. Одним із принципів компанії є внутрішньоколективна підтримка, ми намагаємося наглядати один за одним. Цей принцип допомагає комусь подолати професійне вигорання, і замість зміни роботи змінити проект. Зараз, в час війни, компанія організувала онлайн зустрічі із психологами для всіх бажаючих, хто цього потребує. Крім того, колеги які наразі захищають нашу країну так само отримують зарплатню. Також, WeAreBrain організувала релокейт на захід України і в країни де знаходяться наші офіси (звісно ж всі видатки покриваються компанією).
 Власне, напевно через ці та ряд інших причин, працівники в команії затримуються на 3, 5, 7 років.

Загалом, одного відгука не вистачить описати все, але я хоча б пройшовся по основним, важливим для мене моментам.

Підтримали: Olena Fedorchenko

Дякую, Сашко, за відгук!

Проработал в компании 1.6 года. За это время удалось внести свой вклад в 3 интересных проект, один из которых был написан мною с нуля.

Компания всегда отзывчиво реагирует на просьбы и пожелания сотрудников.
Соц пакет, помощь с курсами, спортом, английский и другие разные плюшки — это всё здесь есть.

Мега крутой family-like коллектив и минимальная текучесть кадров внутри компании, чего в данный момент времени днём с огнём не сыщешь.

В проектах минимум легаси технологий и кода. В основном, копания стремится использовать все новые и крутые подходы к разработке и технологии.

К сожалению, конкретно мой проект пострадал от пандемии и закрылся, так что дальше мы с компанией идём разными дорогами. Но если в будущем наши пути снова пересекутся, я с радостью вернусь обратно в Брейн ❤️.

Общение с рекрутером Anna Asich оставило несколько неприятное послевкусие.
Она не указала условий, соц. пакет. А при вопросе про вилку попрощалась ¯\_(ツ)_/¯

Підтримали: Victor PanchukSenseye

К сожалению, мы не имеем права разглашать вилки зп, о чем было написано в моем ответе.
Извините, если у вас осталось плохое впечатление от общения.

Работал в компании почти 3 года. Пришел когда было 15 человек и офис в жилом доме. За время работы выросли до 60+ и переехали в профессионально оборудованный офис в бизнес-центре на Оболони.
Проекты были интересные и с возможностью отточить разные навыки, поэтому не пришлось скучать. Офис рядом с метро, типичный опенспейс со своими плюсами и минусами. В компании атмосфера открытости, поэтому не было проблем в общении с руководством и сотрудниками. До сих пор поддерживаю контакт с многими из них. Бухгалтерия, документооборот, пересмотры ЗП, поездки, бонусы и всевозможные сопутствующие процессы работают отлично.
По плюшкам — страховка, деньги на обучение, абонемент в спортзал, годовые бонусы.
В компании приветствуется помощь своим сотрудникам. Люди которые покидают компанию могут рассчитывать на хороший и честный отзыв и рекомендацию.
Самое крутое, это то, что мне помогли вырасти и перейти на позицию CTO в компанию клиента, получив так же пакет акций. При этом не вставляли палки в колеса, а только способствовали этому.