WeAreBrain

Київ, Амстердам (Нідерланди)

25 травня 2022 17:30

Alex Yakuba, QA Automation Engineer

Всім привіт!

Хочу написати відгук про компанію, в якій працюю вже більше півтора року. Протягом всього періоду роботи негативних моментів не зустрічав, а от позитивних дійсно багато.

По-перше, технічний стек і проекти загалом. Компанія розробляє не умовні лендінги, а інструменти, платформи, комплексні рішення для своїх клієнтів (від дизайну, розробки, тестування до маркетингу і просування продукту).

По-друге, WeAreBrain зацікавлена у розвитку своїх працівників як функціональних одиниць. Кожен з нас має цілі для розвитку (вивчення нових технологій, мови програмування, нових фреймворків, проходження сертифікації, тощо). На кожного члена команди виділяється бюджет на подібні речі.
По-третє і напевно найголовніше це мікроклімат у колективі та відношення між колегами. Одним із принципів компанії є внутрішньоколективна підтримка, ми намагаємося наглядати один за одним. Цей принцип допомагає комусь подолати професійне вигорання, і замість зміни роботи змінити проект. Зараз, в час війни, компанія організувала онлайн зустрічі із психологами для всіх бажаючих, хто цього потребує. Крім того, колеги які наразі захищають нашу країну так само отримують зарплатню. Також, WeAreBrain організувала релокейт на захід України і в країни де знаходяться наші офіси (звісно ж всі видатки покриваються компанією).
 Власне, напевно через ці та ряд інших причин, працівники в команії затримуються на 3, 5, 7 років.

Загалом, одного відгука не вистачить описати все, але я хоча б пройшовся по основним, важливим для мене моментам.

Підтримали:  Olena Fedorchenko

Дякую, Сашко, за відгук!