31 липня 2018 12:32
Привіт) Я тестувальник, хочу стати автоматизатором і шукаю курси.Ознайомилась з вебінаром QA Auto від Main Academy. Вебінар був крутим, дуже сподобалась спікер Тетяна. Все доступно пояснювала, відповідала на запитання і взагалі дуже жваво вела вебінар.
Мені було важливо подивитися на викладача курсу, дізнатися як він веде. Тетяна — Senior, приємна і досвідчена. Мені підходить) Записуюсь на курс)
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.