Доєдналася до BotsCrew у якості Account Manager десь пів року тому. З того дня я жодного разу про це не пошкодувала і тільки тішилась тим, яке правильне рішення я все ж таки прийняля обравши саме цю компанію. Чесно кажучи, вже після першого етапу співбесіди захотіла бути частиною BotsCrew. Це моє інтуітивне бажання тільки більше розпалилось, коли я пройшла всі етапи і з нетерпінням чекала на оффер :)
Здається, що в BotsCrew зібрались всі самі розумні і дружні люди. Завжди можна розраховувати на підтримку. Саме в BotsCrew я відчуваю, що можу сильно зрости як професіонал, адже проекти і команда дають для цього всі можливості.
Хоча, є одна річ, яку в BotsCrew робити справді складно, — не отримувати задоволення від роботи тут. :)

Працюю в BotsCrew на посаді Business Analyst вже майже пів року і це найкраща команда на моїй практиці. Саме завдяки людям, процеси максимально зручні і вибудувані так, щоб в команді була здорова атмосфера і всім було комфортно. Часто проводяться 1:1, завжди можна отримати фідбек чи поділитись ним, а якщо щось має потенціал до покращення, команда відкрита до змін.

BotsCrew має багато цікавих проектів та кейсів, ми динамічно розвиваємось, тому тут є можливість класно прокачати свої скіли та працювати напряму з потужними компаніями.
Окрема тема — підтримка ЗСУ. BotsCrew регулярно донатить на рівні компанії, і бере активну участь в допомозі військовим.

Якщо ви теж оцінили оперативний та комфортний процес рекрутингу, то знайте — так само працює і вся команда)

Ксеніє, дякуємо за твій відгук! А ми радіємо твоїм успіхам в компанії — так тримати! 😉✌️
Продовжуємо рухатися разом до нових вершин та гарних справ!

Тільки нещодавно закінчився мій випробувальний період, а по відчуттям ніби працюю в компанії вже декілька років, так круто і приємно відчувається робота в BotsCrew). За весь час роботи в компанії, в мене не було навіть думки, що я обрав не ту компанію. З перших днів, тебе інтегровують в команду, дуже крутий онбординг і круті люди, які завжди готові тобі допомогти з будь-якими питаннями.

Коли мене запитували під час проходження інтерв’ю — що для тебе найголовніше в компанії? Я відповів, що розвиток та дружній колектив в якому приємно працювати. І як виявилось, BotsCrew — це те місце, де це все поєднується і навіть більше. Часті тімбілдінги, гнучкий графік, круті проекти, де кожний проект це щось нове для мене, не тільки як для спеціаліста але й як людини.

Ілля, тішимось, що впродовж короткого часу ти отримав так багато позитивних вражень від співраці в BotsCrew😊
Вітаємо із успішним проходженням випробувального періоду — ти робиш чудову роботу і додаєш багато цінності нашій команді 🌟👏

Працюю в компанії на позиції Java Developer і хочу підкреслити вийняткову відкритість, прозорість і дружність цієї компанії. Не тільки технічна частина роботи класна (власне, для джавіста можливість попрацювати з проектами з AI — це вже неабияк цікаво), але й команда, культура, власне загальна атмосфера — це топ!

Хочеться окремо вдячити HR Олександрі, яка зробила весь процес найму приємним і комфортним. І хоча пройшло вже трохи часу — мені досі приємно згадувати цей період. :)

Botscrew приємно перевищила мої очікування у всьому, а я вважаю, що я людина скоріш вибаглива, ніж навпаки. То ж, якщо ви розглядаєте можливість працевлаштування тут, я рекомендую зробити цей крок і далі, вперед до звершень. 🚀

Дякуємо Ельвіро, завжди приємно читати такі фідбеки від нашої команди! Впевнена, в нас попереду ще багато цікавого🚀💙

Botscrew стала для мене компанією, де з людини, що скидала чернетки своїх листів на перевірку, перед тим як їх надіслати, я стала тою, хто успішно вела проєкти, планувала, аналізувала, працювала з командоюю, допомагала іншим та навчала їх:)

У далекому 2019, у мене повірили та запропонували посаду Trainee Project Manager, хоч я і не мала досвіду у цій сфері, в ІТ в цілому і взагалі ще була студенткою (повний набір антикандидатки). І хоч мій шлях був складним, часом траплялись невдачі, проте завдяки постійній підтримці, зворотному зв’язку та навчанню, вже за кілька місяців мені вдалось вести кілька проєктів самостійно! Було дуже приємно отримувати допомогу не лише від моєї наставниці-менеджерки, а й від інших членів команди, ейчарів та навіть від співзасновників компанії, які постійно у контексті того, що відбувається, та у контакті з усією командою!

Протягом нашої співпраці, компанія завжди йшла мені назустріч. Мої ідеї завжди були почуті, я відчувала, що моя думка цінна, мої потреби також цінувались, тому і робота була у задоволення. Окрім купи різних бенефітів, мені дуже подобалось, що кожну людину тут сприймають як окрему особистість, знають хто чим захоплюється, у кого який котик чи песик, загалом, ставляться як до друзів чи частинки сім’ї)

Важливим для мене став не тільки професійний, а і особистійний розвиток, адже завдяки дружній атмосфері у Botscrew, я дуже прокачала свої м’які навички та сформувала цінності. При спогадах про наші 3 роки співпраці завжди стає тепленько і я знаю, що в разі чого завжди можу звернутись по допомогу, пораду чи просто по дружню розмову) Тож дякую Botscrew за цей прекрасний досвід і, сподіваюсь, ми ще не раз перетнемось ❤️

Підтримали: Nazarii KlymokJulia Savina

Таню, дякуємо за фідбек! Раді, що наша компанія дозволила тобі відкрити твій професійний потенціал! З посмішкою згадуємо нашу співпрацю💙

Існує дуже багато різних компаній з різними колективами, складністю роботи та співвідношенню між ними. Але тобі не потрібне співвідношення, якщо у тебе є сім’я.

З перший співбесід, мені розповідали про теплий экспірієнс, перспективу розвитку та смачну каву. Після 8-ми місяців роботи, я тільки можу підтвердили це зі свого боку! Всі з ким я мав справу чуйні та дружні. Зазначу HR-а Вероніку — дівчинку-квіточку, що у будь-який момент готова допомогти та дати пораду по будь-якому питанню, сонячний сейлз, чарівний маркетинг департамент, прекрасні Co-Founder-и, що завжди намагаються бути, як старші брати...
Хотів би описати кожний департамент і кожну людину із нього, з ким мав контакт, але на це піде ціла книга, книга — BotsCrew Family.

Дякую за те, що дали можливість бути з вашою сім’єю, бо «Сім’я це головне».

Артеме, дякуємо за такий приємний відгук💙 Дуже раді що ти почуваєшся саме так 😊

Працюю в компанії як Project Manager вже більше року. Хочеться сказати, що дуже рада, що не помилилась з вибором компанії. Структура компанії, наявність робочих процесів та можливість завжди їх покращувати — це дуже чітко співпадає з моїм уявленням компанії, в якій я хотіла працювати!
Цінності компанії співпадають з моїми, що робить співпрацю приємною. Також, мене оточує круте ком’юніті професіоналів на яких хочеться рівнятись та які мотивують покращувати свої скіли як менеджер. За цей рік було багато проектів, в яких я могла прокачати свої навики.

За цей рік було багато викликів, з якими довелось мені зіштовхнутись. Але наявність сильного People Operation відділу, та Project Management team сильно допомагає справлятись з цими викликами! Команда завжди змотивує і підкаже як рухатись далі. Культура фідбеків допомагає рости як професіонал! Дякую за цей рік! Botscrew ❤️

Тільки що завершився мій пул співбесід у BotsCrew як Java Dev.

Бачу тут багато відгуків про загальну роботу у компанії. Але мій відгук буде про період ще до початку роботи для тих, хто думає подаватися чи ні)

Велике Дякую за швидкі фідбеки:) на усіх етапах, а це було тестове, HR/PM, технічне інтерв’ю — фідбек приходив день у день.

Чи робити тестове? Авжеж! Не робіть для «галочки». Не лінуйтеся посидіти вечір-другий та зробити якісно:)

Я шукав не просто робоче місце, я шукав компанію на перспективу з приємною екосистемою. Лице компанії то є HR спеціаліст. Я вважаю, що кожен спеціаліст у компанії резонує з загальною екосистемою та керівництвом. Тому з першої хвилини комунікації вже стане все зрозуміло:) хочу сказати окреме Дякую Олександрі за теплий прийом. Вона знає свою справу та дивиться на кандидата як на особистість зі своєю історією.

Усі етапи співбесід були максимально прозорими. Технічну співбесіду також хочу відзначити окремо, адже тут можна подивитися чи тебе просто ганяють за списком питань, чи перед тобою спеціаліст, який інтуїтивно шукає до тебе підхід. Друге сталося і зі мною. Мені дуже сподобалась технічна співбесіда, я розумію, що йду у команду до людини, у якої можна буде повчитися:)

Налагоджені рекрутинг процеси також вселяють довіру до компанії) ти розумієш, що тебе чекає не хаос)

Вже скоро почну свій новий шлях, та впевнений, що не помилився з вибором! Побажайте мені успіхів та плідної роботи)Побачимося за декілька місяців з новим відгуком про саму роботу:)

Євгеній, дякуємо, що так все підмічаєш! Це дуже мотивує робити свою роботу ще краще! Чекаємо тебе!

Працюю у BotsCrew на позиції QA Engineer з листопада 2021 року. Найбільше, що сподобалося це організація робочого процесу та цінності, які сповідують у компанії. Особливо це було відчутно після 24-го лютого.
Якщо іти по порядку, то процес проходження співбесіди був добре організованим. Опис вакансії відповідав тим вимогам, які потрібні були потрібні на проеткті. Офіс компанії має зручне розташування в центрі міста.
Онбординг на проект відбувся легко, завдання мали чіткий опис і завжди можна попросити поради в тімейтів.
Для Botscrew важливим є розвиток працівників, зокрема є програма менторства, щотижневі tech calls та щомісячні коли з QA department, де кожен охочий може розповісти про цікаву для нього тему або поділитися практичним досвідом . Є можливість організувати та працювати за планом особиствого розвитку.
Багато уваги приділяють фідбекам на усіх рівнях.

Богдане, дякую, що приділив час і поділився тим як тобі працюється у нас. Приємно чути, що ми разом сприяємо росту один одного, вміємо шерити знання і обмінюватися фідбеками!

Працюю в компанії на позиції дизайнера вже майже півроку. Це, певно, одна з кращих команд в яких я опинялася, де у нас повністю співпали цінності)

Тут орієнтовані одночасно і на надання чудового клієнтського досвіду та якіості роботи, і на утримання work-life balance кожного співробітника всередині команди. Часто проходять 1-to-1 і завжди є можливість отримати та надати фідбек по будь-яких питаннях стосовно робочого процесу та задач. Щодо росту всередині компанії — завдяки регулярним рев’ю ніхто не залишається без уваги і у тебе завжди є мотивація вчити щось нове та одразу викоритовувати на практиці (а ще у цьому допомагають бенефіти-компенсації на навчання)

В компанії працюють спеціалісти різного рівня, тож у джуніарів є можливість перейняти новий досвід та бути під менторством професіоналів. Також час-від-часу проходять тренінги та вокршопи на покращення взаємодії в команді та інших процесів компанії.

Менеджмент теж на достатньо високому рівні — розподілення задач завжди намагаються робити так, щоб ніхто не перепрацьовув та не вигорав. До речі, ще на співбесіді мені сказали, що тут точно немає «культури овертаймів» — і це виявилося на 100% правдою

Ще одним великим плюсом мені здається те, що команда достатньо молода і це є ще одною причиною, чому всі добре ладять між собою. Тут всі на «ти» і тому ще із першої співбесіди одразу починаєш відчувати себе комфортно і на одному рівні з іншими (але повага один до одного від цього взагалі не страждає).

Сподіваюся, що у нас попереду ще купа часу плідної співпраці❤️

Марго, дякуємо! З тобою співпраця у саме задоволення!

Працюю вже півроку в компанії, дуже задоволена всім, компанія зацікавлена в професійному розвитку, в здоровій атмосфері та балансі з життям. Процес найму дуже адекватний та швидкий, відчула метч зі всіма людьми в цьому процесі❤️

Вікторія, ти — чудовий спеціаліст! Дякуємо, що разом йдемо до наших цілей!

Відправляв тестове завданяя 3 роки тому в цю компанію.
Досі чекаю фідбеку

Підтримали: Дмитрий Коломиец

Доброго дня, Ярослав! Нам прикро, що ви не отримали свій фідбек, помилки трапляються.
За цей час в команді рекрутингу відбулися зміни, і ми багато працювали й працюємо над тим, щоб досвід кандидатів з нами приносив лише позитивні враження. Тому тепер з фідбеками все гаразд.
Якщо вам важливо отримати свій фідбек, можете залишити інформацію про позицію, на яку ви подавалися, ваше прізвище та контакти, аби ми сконтактувалися з вами. Або ж написати мені, бо, на жаль, ваша сторінка в LinkedIn неактивна ;)
Дякуємо за відгук!

Доєдналась до команди BotsCrew ще на початку лютого.
Хочу відмітити відкритість, швидкий feedback збоку рекрутерів на свою подану кандидатуру, та мегашвидка перевірка тестового завдання.(зранку відправила, на наступний день після обіду отримала feedback).
Етап розгляду мене, як кандидата на позицію, проходив такі етапи (після кожного етапу отримувала фітбек):
— тестове завдання,
— співбесіда з рекрутером Веронікою,
— технічна співбесіда,
— співбесіда з project manager,
— підбиття підсумків з Head of people operation і юхуууу — offer :)
Хочу підкреслити наступне, що весь процес проходив у спокійній та дружелюбній атмосфері.
Тут готові допамагати та сприяти твоєму розвитку. Регулярні мітинги, які дозволяють зрозуміти твої потреби, оцінити твої зусилля і підказати у чому варто підтягнутись. Підтримка, зворотній звя’зок та твій розвиток на найвищому рівні у компанії. Чудові бенефіти та умови праці.
Дякую Вам за можливіть бути частиною великої команди — BotsCrew 🤗 Highly recommended😉

Ліля, дякуємо що так детально описала свій досвід) Раді що від початку у тебе складались такі враження🤗 Далі тільки більше🚀

Нещодавно доєдналась до команди BotsCrew на посаду Sales-a — зовсім скоро виповниться 3 місяці в компанії.

Співбесіди проходили ще в довоєнний час і ще тоді кожний з етапів (від скрінінгу до технічного інтерв’ю) запам’ятався не тільки професійністю, але й легкістю та відкритістю — відразу зрозуміла, що це «моє» місце.

Окреме дякую компанії за якість онбордингу і flexibility, враховуючи всі складнощі воєнного часу.
Тут відлагоджені всі процеси, робиться акцент на employee well-being, культивується саморозвиток і результативність, впроваджуються круті ініціативи.

Окрім цього, я чітко бачу траєкторію росту в компанії і кайфую від роботи з такою сильною сейлс-командою. З впевненістю можу сказати, що це мій накрайщий досвід so far :)

Дуже приємно читати твій фідбек) Дякуємо! Раді, що робота приносить задоволення і гарні результати!

Я qa з майже 2 річним досвідом роботи. Це моя друга компанія в якій я працюю на такій позиції. Дуже рада, що приєдналася до цієї компанії, оскільки бачу, що тут є:
1. Розвиток.
Максимально зацікавлені в розвитку працівників і дають можливість розвиватись, таким чином вдосконалюючи свої навички і отримувати практичні знання.
Якщо виникають питання ви спокійно можете звернутись до будь-якої людини в компанії і домовитись кол де обов*язково отримаєте відповіді на свої питання.

2. Відкритість.
Тут відкриті до ваших пропозицій, імпрувментів та ідей, їх не тільки охоче приймають, а також намагаються імплементувати одразу як при цьому є нагода.

3. Зворотній фідбек
В компанії є регулярні 1 to1) Дзвінки з піемом та командою, переписки з ейчаром в цей складний воєнний час надавали можливість відволіктись і обговорити ситуацію. Також компанія турбується про те щоб працівникам було комфортно працювати, завжди на зв*язку з працівниками для обговорення будь-яких питань і просять фідбек для того щоб вдосконалюватись і могти ефективніше та більше допомагати своїм працівникам при потребі.

Для мене ці пункти були мега важливі при виборі компанії, тому я рада, що працюю тут💙

Анно-Христино, дякуємо за такий розгорнутий відгук! Раді що ти з нами💙 Сподіваюсь вже скоро вип’ємо львівської кави разом!☕️

Нещодавно проходила співбесіду в BotsCrew на позицію Project Manager.
Після кожного з етапів (тестове завдання, HR інтерв’ю, технічна співбесіда) досить швидко отримувала фідбек, за що окреме дякую:)
Дуже порадував той факт, що і співбесіда з рекрутеркою Олександрою і технічна співбесіда проходили в максимально приємній, дружелюбній атмосфері. Я шукала «свою» компанію і на всіх етапах було відчуття, що я її знайшла. Сподобалось, що всі з ким я спілкувалась- ввічливі і приємні люди, на всі мої питання відповіли, все пояснили. Загалом hiring процес в BotsCrew- прозорий, зрозумілий і організований, а це також багато що говорить про налагодженість процесів в компанії.
З нетерпінням чекаю на початок роботи і вірю в довгу і плідну співпрацю:)

Наталю, дякуємо за твій детальний фідбек! Це дуже цінно чути) Радіємо, що такі класні люди долучаються в BotsCrew. Очікуємо на старт співпраці :)

Работаю на позиции UI/UX Designer в BotsCrew.
Хочу отметить качественно налаженные внутренние процессы. О чём можно говорить, когда приём на работу от первого контакта до получения оффера занял всего 7 дней :) И работа над улучшением хайринг процесса и многих других активно продолжается.
Все коллеги лёгкие и приятные в коммуникации. Готовы помочь, ответить на вопросы, да и просто поболтать))
В компании поддерживается культура фидбека. Обратную связь по своей работе не приходится долго ждать, приятно всегда быть в курсе своего перфоменса.
Последнее, но не по важности — поддержка профессионального роста. С первых дней в компании составляется PDP (Personal Development Plan) и регулярно обновляется по мере достижения поставленных целей.

Настя, дякую! І тобі хочу подякувати, що ти завжди ділишся свої фідбеком і відкрита в обговоренні. Чекаємо тебе у Львові)

Працюю в компанії BotsCrew в команді Sales.

В компанії сильні фаундери і команда, яка накопичила велику експертизу в своїй ніші — розробці ботів і голосових асистентів. Ця експертиза і власний продукт (на якому боти і будуються) дозволяють команді створювати успішні боти для клієнтів, що в свою чергу дає гарну репутацію в ніші і сильні case studies. Що для мене, як сейлза, є важливим в комунікаціях з новими потенційними клієнтами, особливо з клієнтами рівня Enterprise.

З командою приємно працювати, тут завжди допоможуть коли звертаєшся за порадою. Багато активних людей з якими можна потусити чи розділити цікаве хоббі.

Компанія зростає, що відкриває можливості для кар’єрного росту. До ідей і ініцітив дослухаться, фокус йде на результат, а не на процес — немає мікроменеджменту чи бюрократії.
Для професійного розвитку є ментор, бюджет на навчання, PDP, запрошуються зовнішні експерти.

Компанія працює у фул ремоут режимі, є можливість працювати з офісу коли є бажання.

Рекомендую!😎

Остап, дякуємо за такий розгорнутий фідбек! Так приємно читати про усі згадані тобою процеси. Радіємо, що ти є частиною BotsCrew team!

Хочу подякувати компанії за крутий рік співпраці ! За цей час я отримала неймовірний досвід роботи з різноманітними пректами, цікавими клієнтами та, що головне для мене, познайомилась з чудовими людьми!
В BotsCrew завжди є можливість розвинути свій потенціал, а також отримати допомогу там, де тобі бракує експертизи чи почуває себе недостатньо впевнено. В компанії ніколи немає відчуття, що ти залишаєшся сам в складних ситуаціях!
Підсумовуючи, щиро вдячна за досвід та можливості, що в мене були ❤️

Юліє, дякуємо за цей чудовий рік співпраці❤️ Бажаємо нових звершень та успіхів тобі!

Працюю в Botscrew другий місяць та не перестаю дивуватись високій планці компанії. При тому, що команда молода, процеси налаштовані супер грамотно та постійно оптимізуються. Це та компанія, де приходиш і починаєш роботу — не треба наводити лад чи розгрібати завали.

Тут твоїй експертизі довіряють та не просіюють через мікроменеджмент. Пропонуй, імплементуй, оцінюй результати, оптимізуй. Тому апріорі не буває нудних або застійних задач.

В компанії традиційно:
— вимірювані цілі для кожного відділу на кожен квартал;
— фреймворки для прийняття рішень та проведення експериментів, які дійсно використовуються в роботі;
— особистий план розвитку з бюджетом на навчання, який можна імплементувати в задачах;
— регулярні івенти з дотриманням мір безпеки. Компанія не ліниться на тлі ковіду та інвестує в тімбілдінг.

І найприємніший бенефіт, властивий далеко не всім компаніям — ставлення команди. Про тебе реально дбають, день ти працюєш чи кілька років, мотивують та дають зворотній зв’язок на кожному етапі.

Окремо всі 10/10 рекрутерці Олександрі за душевне інтерв’ю, після якого вже хотілось погодитись на роботу. Фідбеки прилітали за 2-3 години після співбесіди із додатковими коментарями — що відмітили, над чим треба попрацювати, і т.д. Просто чудо для української компанії)

Аліно, дякуємо за такий детальний відгук та приємні слова 🥰 Ми дуууже раді, що ти з нами!

Работаю в компании уже 3 месяца. Очень понравились все этапы собеседования! Скорость ответа на каждом этапе была максимально быстрая, техническое собеседование на высшем уровне. Период адаптации максимально комфортный. Очень порадовал профессионализм девушек из HR подразделения. Хорошая и позитивная атмосфера присутствует в команде постоянно, есть хорошие перспективы разностороннего развития, которые компания поощряет, и поддерживает как морально, так и финансово. Рад, что стал частью команды BotsCrew!

Ігоре, дякуємо за відгук!) Приємно читати такі слова) Ми дуже раді, що ти у нашій команді!)Далі-більше!)

Пропрацювавши в компанії рік, можу відповідально стверджувати, що це по-перше компанія з душею і про людей. Один з найкращих колективів на моєму досвіді, тут ви точно зустрінете однодумців, а можливо і нових друзів з якими круто проводити поза-робочий час. З точки зору професійного розвитку — в Botscrew круто будувати свій карьєрний шлях як trainee так і senior спеціалісту. В компанії достадньо багато свободи дій і вибору, а будь-яка ініціатива тільки вітається. Жодного мікро-менеджменту та бюрократії, можна зайти до С-level керівника і твоя ідея вже сьогодні втілена в життя.

Platform Team Forever )))

Підтримали: Victoria Tytarenko

Нещодавно я проходила співбесіду у Botscrew на позицію QA Engineer. Відбір проходив у три етапи: розмова з рекрутером, технічна співбесіда з QA лідом і розмова з ко-фаундером. Всі люди, з якими мені довелося поспілкуватися справили неймовірно приємне враження.
Рекрутерка Олександра є надзвичайно компетентною у своїй справі адже вона змогла вичерпно розказати про компанію, колектив, переваги для працівників і зацікавити мене як кандидата.
Ще одним неймовірним плюсом є те, що з фідбеком не затягують) Після кожного етапу я отримувала відповідь майже відразу.
Загалом враження про компанію склалось виключно позитивне і мені вже не терпиться розпочати співпрацю)

Олю, дякуємо за твій фідбек щодо нашого хайрінг процесу🙂. Дуже цінно читати такі приємні слова💙. З нетерпінням чекаємо на твій старт в BotsCrew🚀

Кілька днів тому мені неймовірно пощастило — я вирішила відгукнутися на вакансію від компанії BotsCrew
Співбесіда з рекрутером і технічна розмова залишили просто неймовірно приємне враження:)
Те, як проходила ця «співбесіда», а скоріш дружня розмова, одразу дали мені зрозуміти, що це саме ті люди, яких я так довго шукала і з якими хотіла працювати, досягати професійних висот, радіти спільним успіхам і розбирати потенційні помилки. До яких хочеться прислухатися і у кого вчитися
Одразу ж після технічної співбесіди отримала зворотню відповідь, за що просто величезний плюс)
Загалом, текстового поля тут не вистачить, щоб описати весь спектр емоцій і вражень від крутості цієї компанії :)
Дякую за те, що ви є!)

Пішов уже 5 місяць, як я працюю Java-розробником із BotsCrew. Я дуже задоволений, і нижче перелічу причини чому :)

Приємні враження почались ще з моменту, коли я відправив своє тестове завдання на оцінювання. Через декілька днів мені прийшов детальний фідбек про те, що було добре, а що можна було зробити краще. Приємно розуміти, що мій час цінують.

Дуже приємна команда, що ділить спільні цінності. Є відчуття, що нас об’єднує більше, ніж ім’я. Працювати і відпочивати разом приносить задоволення.

Мені було критично важливо мати гнучкий графік і працювати віддалено, і з BotsCrew мені це вдається. Комфорт працівників тут має високий пріоритет — про тебе дбають. Коли тобі потрібні певні умови, до тебе прислухаються та допоможуть.

Також, тут регулярно організовуються цікаві івенти з гостями на різні теми з особистого розвитку (як-от лекції про фінансову грамотність чи організацію власної роботи і вигорання).

Я відчуваю, що разом із BotsCrew стрімко навчаюсь та розширюю свій потенціал.
Я рекомендую BotsCrew своїм знайомим та тим, хто прочитав цей відгук! :)

Працюю в компанії BotsCrew на позиції UX/UI designera трохи більше 3 місяців. З моменту першого контакту з рекрутерами після надсилання резюме і до сьогоднішнього дня включно я надзвичайно вражено тим, наскільки це компанія для людей.

Тут немає формальної ієрархії і кожен однаково цінний, незалежно від досвіду. Компанія мотивує, стимулює і підтримує тебе у прагненні рости і розвиватися, й водночас стежить за дотриманням work-life balance. Якщо раптом хтось помітить, що ти повісив носа чи десь перевтомився, то і вислухає, і копняком відправить відпочивати.

Мені здається, що і рекрутери, і фаундери проводять дуже круту роботу по створенню команди, в якій можна, а головне хочеться! дійсно комфортно й із задоволенням працювати. Тут ніхто не стоїть над тобою контролюючи кожен твій крок — головне результат. Хочеш — працюй в офісі, не хочеш — працюй з дому. Робочі години при потребі можеш підлаштовувати під себе.

Звісно, сьогодні вже нікого в ІТ не здивуєш прикольною корпоративною культурою і всілякими плюшками, але все одно дуже приємно, що є велика кількість бенефітів, як для розвитку, так і для відпочинку, корпоративи, поїздки, тематичні вечори і т.д.

Впевнена, що я і надалі гарно проводитиму час разом з Botscrew. Тому якщо Ви зараз розглядаєте можливість працювати тут, то сміливо рекомендую спробувати і переконатися самостійно.👍

Оксано, дякуємо тобі😊Так приємно читати твій фідбек і знати, що командна робота у кожному процесі. Раді, що ти є частиною BotsCrew team!

Скоро будет почти пол-года, как я работаю в Botscrew. За это время я хотел бы отметить несколько главных особенностей компании.
1. Botscrew — это очень перспективный продукт, который дает возможность взаимодействовать практически с любыми сферами бизнеса и участвовать в самых Непохожих друг на друга проектах.
2. Отношение к делу в компании- исключительно профессиональное и ответственное. Команда всегда использует новые подходы и инструменты, развивает продукт, совершенствует свои процессы.
3. Люди, — (УВАГА!) найприятнейшие. Молодая команда с Очень зрелой экспертизой.
4. Отношение к сотрудникам. Если честно, то меня очень удивило, насколько открыто здесь приветствуется инициатива, и то, как здесь заботятся о том, интересно ли тебе работать с теми или иными задачами.

Botscrew однозначно то место, где молодые специалисты могут сильно расширить свой потенциал, а опытные — этот потенциал использовать в полной мере.

Ілля, дякуємо! Все чітко і без перебільшень😅Як добре мати таких тіммейтів з якими робота в одне задоволення💙

Я працюю вже більше 4ох років з BotsCrew і пройшла з нею шлях від самого початку.

BotsCrew це чудесна компанія та неймовірне місце для роботи. Тут завжди багато цікавих викликів, нових завдань, креативних ідей. Найкрутіше в цій компанії це люди. Люди, які створили цю компанію та люди, які тут працюють. В BotsCrew зібралася команда ініціативних, креативних, активних та просто неймовірних людей, які кожного дня працюють над покращенням компанії та самих себе як професіоналів.

Тут цінується problem-solving мислення та вміння проактивно думати. BotsCrew створює багато можливостей для розвитку та росту, тому проактивні люди завжди зможуть наповну реалізувати свій потенціал.

BotsCrew також цінує work-life balance, тому завжди шукає шляхи покращення своїх процесів та культури на користь працівників. Різні бенефіти, івенти, процеси постійно покращуються, щоб створити максимально комфортну та позитивну атмосферу для команди.

Взагальному це компанія де працюють круті люди, які створюють неймовірні продукти і в процесі вчаться, розвиваються та насолоджуються. Дякую за 4 чудові роки співпраці та можливостей і дякую за все, що yet to come 💙

Дарино, дякуємо тобі за такі прекрасні слова і чудові роки співпраці! Раді, що ти в нашій команді!

Працюю в компанії вже місяць, але хотіла би розказати з самого початку. Проходила в кінці липня співбесіду на вакансію conversational designer. В першу чергу сподобалось відношення рекрутерів і загалом під час співбесід (звичайної і технічної) почувалась дуже комфортно, не було напруження і зайвих нервів, що вже величезний плюс рекрутерам. Подзвонили через 2 дні, повідомили що я пройшла, і наступного тижня я одразу приступила до роботи. Сподобалось що менторка завжди була на зв’язку, давала багато фідбеку, перший тиждень я ознайомлювалась з полісі компанії і вливалась в колектив. Було дуже приємно знайомитись з новими людьми, всі дуже ввічливі і позитивні, готові підтримати, пояснити якщо щось незрозуміло, приділяють час. Загалом компанію BotsCrew мені порекомендувала подруга, яка працює вже довгий час і задоволена співпрацею, і я впевнилась, що всі її слова — правда.

Підтримали: Nazar HembaraVictoria Tytarenko

Віро, дякуємо тобі! Як приємно чути такий фідбек! Дякуємо, що розписала детально як проходить твій онбординг. Це дуже цінно почути!

Недавно проходил собеседование в BotsCrew на позицию Junior Java Developer, хочу поделиться своим опытом:
Ответ рекрутера не заставил себя долго ждать, что очень даже приятно. Стоит отметить, что есть возможность вести беседу в удобном формате, в моем случае это мессенджер.

После недолгой беседы мне пришл тестовое задание, достаточно интересное и толковое.
Пройдя этап с тестовым заданием, мне назначили техническое интервью.

Честно сказать, от этого этапа я получил очень хороший опыт, так как проводил мое тех. интервью очень приятный и позитивный человек. Хочу отметить, что само интервью не было чем-либо похожим на стандартную котрольную. Видно, что компания заинтересована в поиске толковых разработчиков: процесс имел вид беседы, в которой мой собеседник, задавая вопросы, пытался выявить мои слабые точки, которые по итогу были четко указаны в обратной связи.

Сразу после технического собеседования рекрутер проявил интерес к результатам беседы, тем самым немного подбодрив после доволно ответственной беседы.
Рекомендую

Дякую BotsCrew за три роки співпраці, за хороший старт в ІТ, можливість навчатись та робити внескок в розвиток компанії та її продукту.

Я почав працювати під час навчання в університеті. Менеджери з розумінням віднеслись до цього. Ніхто не вимагав працювати тільки у визначений час. Головним був результат. Також на час здачі диплому дозволити працювати парт-тайм.

В офісі дружня атмосфера. Будь-яку проблему можна було легко і швидко вирішити. Менеджери завжди були відкриті на пропозиції/покращення з мого боку, що дуже класно, якщо ви прагнете розвинути свої лідерські навички. Таким чином я мав можливість спробувати себе в ролі DevOps інженера, паралельно працюючи Java розробником.

Залишились позитивні спогади.

Олесь дякуємо за приємні роки співпраці❤️ Бажаємо продовжувати бути таким ж lifelong learner-ом яким ми тебе знаємо! Успіхів тобі!

BotsCrew це про людей та про виклики.
Про людей: Компанії вдалось об’єднати людей, які хочуть та прагнуть досягети нових цілей, мають схожі захоплення і люблять проводити час разом, а також (і мабуть найголовніше) це спільні цінності.
Тут ніколи не сидиш без роботи, тут вітаються ініціативи, тут відкриті до твого фідбеку, тут піклуються про тебе.

Про виклики:
Разом із BotsCrew можна вирости, можна зачеленджити себе новим проектом, новими обов’язками, новим/іншим досвідом, і навіть якщо ти чуєшся не в силі, тебе завжди підтримають та допоможуть досягнути успіху.

Service/Product?
BotsCrew має власний продукт платформу, але також робить кастомний ботів під замовлення для клієнтів, тому тут можна знайти роботу до душі.

Я вдячна за досвід та прекрасні 3 роки разом ❤️

Олено, дякуємо тобі за наших 3 роки мега продуктивної співпраці ☄️
Приємно читати від тебе такі слова ❤️ Бажаємо успіхів, та ніколи не зупинятись на досягнутому!

BotsCrew is a place with a soul.
I spent here almost three years in marketing. Those years were not easy and pink all the time. As a young company, there are inevitably things that need attention. But BotsCrew always evolved. I’m grateful for being a part of the journey.

What stands out here is people and culture. This is one of the friendliest places you will ever found. If you’re looking to be surrounded by talented individuals, that’s the place to be.
Besides, if you are independent and ambitious, there will be enough opportunities to challenge yourself and grow.

Dmytro, thank you for such kind words! We also wish you success in all your endeavors, we wish you to continue to challenge yourself and grow both: professionally and personally🚀

Подал заявку на Middle QA Engineer remote
Со мной созвонились всё ОК, выслали тестовое задание (написать Checklists на весь сайт)
Поле того как Я выполнил тестовое задание и выслал его со мной никто не созвонился, не ответил на письмо. Я подождал пару дней, потом решил написать HR на что она мне ответила «Привіт, ще чекаю тех фідбеку, як матиму — відпишусь)».
Прошло ещё пару дней Я написал ещё раз, но больше мне никто не отвечал.
Возможно компания просто скидывает вакансии для того чтоб кто-то выполнил работу которую никто не хочет выполнять.

Приношу свои изменения
Мне ответили, всё хорошо
Был не прав, погорячился)))

Подала заявку на должность Middle QA Engineer, ответ быстро (через день) пришел на почту. В письме была ссылка на тестовое задание (протестировать сайт компании, написать чек лист и баг-репорты), срок был до понедельника 14.12. Ответ я отправила 12.12, продублировала в понедельник. И на этом всё... Рекрутер пропала и с djini, на почту не отвечает, в Linkedin оба рекрутера тоже не отвечают.

Доброго дня, Наталю!
Дякую, що описали ситуацію. Просимо вибачення від нас за відсутність зворотнього зв’язку. Врахуємо це у своїй роботі!

Делала тестовое задание на позицию Junior Java. После отправки решения на почту не было никакой реакции несколько дней. Решив, что письмо могли не увидеть, написала смс рекрутеру( не хотела беспокоить звонком). Ответ не получила. На следующий день позвонила, рекрутер сказала что решение им не подошло, и сейчас она вышлет фитбек. Как вы уже догадались, фидбек мне так и не выслали. Не советую данную компанию с таким отношением!

Доброго дня, Ксенія!
Просимо вибачення за відсутність фідбеку з нашої сторони. Дякуємо, що залишили відгук по нашій роботі. Будемо покращувати та налагоджувати наші процеси!

Червень , 2018
Львів,
Телефон: (380)976675892
(380)664367173
Email: [email protected]
[email protected]

Доброго дня

«Шановний менеджер з керування персоналом»

«Моє ім’я Радзівіл Олексій»

Я хочу стати тестувальником програмного забезпечення, оскільки мені цікавили комп’ютерні технології та смартфони з раннього віку. В даний час я працюю інженером — програмістом у Центральній бібліотеці у м.Броди. Я встановлював програми, але траплялося, що вони містили помилки, тому я мав бажання їх виправити. Врешті-решт, я хочу посилити свої навички та брати участь у проектах, які дозволять застосувати мої аналітичні здібності, тому що кожну помилку або проблему потрібно вирішувати. Бачачи помилку, я наполегливо намагаюся її виправити.
Я розпочав навчання в ІТ-спеціалістів «SkillUp» у Львові та отримав базові знання про методи та типи тестування, CSS, HTML, SQL, практику з JIRA, Testrail, тестування на клієнтах Firebug, FirePath; автоматизоване середовище Selenium IDE, але я хочу розробити та покращити їх у вашій компанії
Ось посилання на моє резюме
Чекаю ваших повідомлень. Буду радий поспілкуватися з вами та прийти на співбесіду.

Дякую за витрачений час.

«З найкращими побажаннями»
Олексій Радзівіл

Доброго дня, Олексію.
Дякую, що звертаєтесь і дякую за зацікавлення в нашій компанії.
Будь ласка, надішліть своє CV на пошту [email protected], якщо для вас ще є актуальним пошук роботи.
Дякуємо вам.
Гарного дня.