28 вересня 2022 22:38

Yevhenii Basarab

Тільки що завершився мій пул співбесід у BotsCrew як Java Dev.

Бачу тут багато відгуків про загальну роботу у компанії. Але мій відгук буде про період ще до початку роботи для тих, хто думає подаватися чи ні)

Велике Дякую за швидкі фідбеки:) на усіх етапах, а це було тестове, HR/PM, технічне інтерв’ю — фідбек приходив день у день.

Чи робити тестове? Авжеж! Не робіть для «галочки». Не лінуйтеся посидіти вечір-другий та зробити якісно:)

Я шукав не просто робоче місце, я шукав компанію на перспективу з приємною екосистемою. Лице компанії то є HR спеціаліст. Я вважаю, що кожен спеціаліст у компанії резонує з загальною екосистемою та керівництвом. Тому з першої хвилини комунікації вже стане все зрозуміло:) хочу сказати окреме Дякую Олександрі за теплий прийом. Вона знає свою справу та дивиться на кандидата як на особистість зі своєю історією.

Усі етапи співбесід були максимально прозорими. Технічну співбесіду також хочу відзначити окремо, адже тут можна подивитися чи тебе просто ганяють за списком питань, чи перед тобою спеціаліст, який інтуїтивно шукає до тебе підхід. Друге сталося і зі мною. Мені дуже сподобалась технічна співбесіда, я розумію, що йду у команду до людини, у якої можна буде повчитися:)

Налагоджені рекрутинг процеси також вселяють довіру до компанії) ти розумієш, що тебе чекає не хаос)

Вже скоро почну свій новий шлях, та впевнений, що не помилився з вибором! Побажайте мені успіхів та плідної роботи)Побачимося за декілька місяців з новим відгуком про саму роботу:)

Євгеній, дякуємо, що так все підмічаєш! Це дуже мотивує робити свою роботу ще краще! Чекаємо тебе!