22 вересня 2022 18:47

Margarita Kazmina, Graphic designer в BotsCrew

Працюю в компанії на позиції дизайнера вже майже півроку. Це, певно, одна з кращих команд в яких я опинялася, де у нас повністю співпали цінності)

Тут орієнтовані одночасно і на надання чудового клієнтського досвіду та якіості роботи, і на утримання work-life balance кожного співробітника всередині команди. Часто проходять 1-to-1 і завжди є можливість отримати та надати фідбек по будь-яких питаннях стосовно робочого процесу та задач. Щодо росту всередині компанії — завдяки регулярним рев’ю ніхто не залишається без уваги і у тебе завжди є мотивація вчити щось нове та одразу викоритовувати на практиці (а ще у цьому допомагають бенефіти-компенсації на навчання)

В компанії працюють спеціалісти різного рівня, тож у джуніарів є можливість перейняти новий досвід та бути під менторством професіоналів. Також час-від-часу проходять тренінги та вокршопи на покращення взаємодії в команді та інших процесів компанії.

Менеджмент теж на достатньо високому рівні — розподілення задач завжди намагаються робити так, щоб ніхто не перепрацьовув та не вигорав. До речі, ще на співбесіді мені сказали, що тут точно немає «культури овертаймів» — і це виявилося на 100% правдою

Ще одним великим плюсом мені здається те, що команда достатньо молода і це є ще одною причиною, чому всі добре ладять між собою. Тут всі на «ти» і тому ще із першої співбесіди одразу починаєш відчувати себе комфортно і на одному рівні з іншими (але повага один до одного від цього взагалі не страждає).

Сподіваюся, що у нас попереду ще купа часу плідної співпраці❤️

Марго, дякуємо! З тобою співпраця у саме задоволення!

Марго, дуже дякуємо тобі за такий детальний фідбек. Ми дуже раді, що ти так підсилила нашу команду своїм професіоналізмом та креативом. Далі ще багато цікавого❤️