18 травня 16:04

Kristina Viduta

Я qa з майже 2 річним досвідом роботи. Це моя друга компанія в якій я працюю на такій позиції. Дуже рада, що приєдналася до цієї компанії, оскільки бачу, що тут є:
1. Розвиток.
Максимально зацікавлені в розвитку працівників і дають можливість розвиватись, таким чином вдосконалюючи свої навички і отримувати практичні знання.
Якщо виникають питання ви спокійно можете звернутись до будь-якої людини в компанії і домовитись кол де обов*язково отримаєте відповіді на свої питання.

2. Відкритість.
Тут відкриті до ваших пропозицій, імпрувментів та ідей, їх не тільки охоче приймають, а також намагаються імплементувати одразу як при цьому є нагода.

3. Зворотній фідбек
В компанії є регулярні 1 to1) Дзвінки з піемом та командою, переписки з ейчаром в цей складний воєнний час надавали можливість відволіктись і обговорити ситуацію. Також компанія турбується про те щоб працівникам було комфортно працювати, завжди на зв*язку з працівниками для обговорення будь-яких питань і просять фідбек для того щоб вдосконалюватись і могти ефективніше та більше допомагати своїм працівникам при потребі.

Для мене ці пункти були мега важливі при виборі компанії, тому я рада, що працюю тут💙

Анно-Христино, дякуємо за такий розгорнутий відгук! Раді що ти з нами💙 Сподіваюсь вже скоро вип’ємо львівської кави разом!☕️