19 січня 14:55

Ostap Verbinskyy, Sales в BotsCrew

Працюю в компанії BotsCrew в команді Sales.

В компанії сильні фаундери і команда, яка накопичила велику експертизу в своїй ніші — розробці ботів і голосових асистентів. Ця експертиза і власний продукт (на якому боти і будуються) дозволяють команді створювати успішні боти для клієнтів, що в свою чергу дає гарну репутацію в ніші і сильні case studies. Що для мене, як сейлза, є важливим в комунікаціях з новими потенційними клієнтами, особливо з клієнтами рівня Enterprise.

З командою приємно працювати, тут завжди допоможуть коли звертаєшся за порадою. Багато активних людей з якими можна потусити чи розділити цікаве хоббі.

Компанія зростає, що відкриває можливості для кар’єрного росту. До ідей і ініцітив дослухаться, фокус йде на результат, а не на процес — немає мікроменеджменту чи бюрократії.
Для професійного розвитку є ментор, бюджет на навчання, PDP, запрошуються зовнішні експерти.

Компанія працює у фул ремоут режимі, є можливість працювати з офісу коли є бажання.

Рекомендую!😎

Остап, дякуємо за такий розгорнутий фідбек! Так приємно читати про усі згадані тобою процеси. Радіємо, що ти є частиною BotsCrew team!