24 грудня 2021 15:27

Alina D, Marketing Manager

Працюю в Botscrew другий місяць та не перестаю дивуватись високій планці компанії. При тому, що команда молода, процеси налаштовані супер грамотно та постійно оптимізуються. Це та компанія, де приходиш і починаєш роботу — не треба наводити лад чи розгрібати завали.

Тут твоїй експертизі довіряють та не просіюють через мікроменеджмент. Пропонуй, імплементуй, оцінюй результати, оптимізуй. Тому апріорі не буває нудних або застійних задач.

В компанії традиційно:
— вимірювані цілі для кожного відділу на кожен квартал;
— фреймворки для прийняття рішень та проведення експериментів, які дійсно використовуються в роботі;
— особистий план розвитку з бюджетом на навчання, який можна імплементувати в задачах;
— регулярні івенти з дотриманням мір безпеки. Компанія не ліниться на тлі ковіду та інвестує в тімбілдінг.

І найприємніший бенефіт, властивий далеко не всім компаніям — ставлення команди. Про тебе реально дбають, день ти працюєш чи кілька років, мотивують та дають зворотній зв’язок на кожному етапі.

Окремо всі 10/10 рекрутерці Олександрі за душевне інтерв’ю, після якого вже хотілось погодитись на роботу. Фідбеки прилітали за 2-3 години після співбесіди із додатковими коментарями — що відмітили, над чим треба попрацювати, і т.д. Просто чудо для української компанії)

Підтримали:  Oleksandra Prystash Victoria Tytarenko

Аліно, дякуємо за такий детальний відгук та приємні слова 🥰 Ми дуууже раді, що ти з нами!

Підтримали: Victoria Tytarenko