22 листопада 2021 12:58

Nazarii Klymok, Software Engineer в BotsCrew

Пішов уже 5 місяць, як я працюю Java-розробником із BotsCrew. Я дуже задоволений, і нижче перелічу причини чому :)

Приємні враження почались ще з моменту, коли я відправив своє тестове завдання на оцінювання. Через декілька днів мені прийшов детальний фідбек про те, що було добре, а що можна було зробити краще. Приємно розуміти, що мій час цінують.

Дуже приємна команда, що ділить спільні цінності. Є відчуття, що нас об’єднує більше, ніж ім’я. Працювати і відпочивати разом приносить задоволення.

Мені було критично важливо мати гнучкий графік і працювати віддалено, і з BotsCrew мені це вдається. Комфорт працівників тут має високий пріоритет — про тебе дбають. Коли тобі потрібні певні умови, до тебе прислухаються та допоможуть.

Також, тут регулярно організовуються цікаві івенти з гостями на різні теми з особистого розвитку (як-от лекції про фінансову грамотність чи організацію власної роботи і вигорання).

Я відчуваю, що разом із BotsCrew стрімко навчаюсь та розширюю свій потенціал.
Я рекомендую BotsCrew своїм знайомим та тим, хто прочитав цей відгук! :)

Назаре, дуже дякуємо за детальний фідбек! Приємно читати такі слова 😊 Раді що ти в нашій команді 💙