10 листопада 2021 20:09

Oksana Shabalina, UX/UI Designer в BotsCrew

Працюю в компанії BotsCrew на позиції UX/UI designera трохи більше 3 місяців. З моменту першого контакту з рекрутерами після надсилання резюме і до сьогоднішнього дня включно я надзвичайно вражено тим, наскільки це компанія для людей.

Тут немає формальної ієрархії і кожен однаково цінний, незалежно від досвіду. Компанія мотивує, стимулює і підтримує тебе у прагненні рости і розвиватися, й водночас стежить за дотриманням work-life balance. Якщо раптом хтось помітить, що ти повісив носа чи десь перевтомився, то і вислухає, і копняком відправить відпочивати.

Мені здається, що і рекрутери, і фаундери проводять дуже круту роботу по створенню команди, в якій можна, а головне хочеться! дійсно комфортно й із задоволенням працювати. Тут ніхто не стоїть над тобою контролюючи кожен твій крок — головне результат. Хочеш — працюй в офісі, не хочеш — працюй з дому. Робочі години при потребі можеш підлаштовувати під себе.

Звісно, сьогодні вже нікого в ІТ не здивуєш прикольною корпоративною культурою і всілякими плюшками, але все одно дуже приємно, що є велика кількість бенефітів, як для розвитку, так і для відпочинку, корпоративи, поїздки, тематичні вечори і т.д.

Впевнена, що я і надалі гарно проводитиму час разом з Botscrew. Тому якщо Ви зараз розглядаєте можливість працювати тут, то сміливо рекомендую спробувати і переконатися самостійно.👍

Підтримали:  Victoria Tytarenko Oleksandra Prystash

Оксано, дякуємо тобі😊Так приємно читати твій фідбек і знати, що командна робота у кожному процесі. Раді, що ти є частиною BotsCrew team!