6 вересня 2021 14:47

Дарина Ліщинська, Content Manager з 2017 року

Я працюю вже більше 4ох років з BotsCrew і пройшла з нею шлях від самого початку.

BotsCrew це чудесна компанія та неймовірне місце для роботи. Тут завжди багато цікавих викликів, нових завдань, креативних ідей. Найкрутіше в цій компанії це люди. Люди, які створили цю компанію та люди, які тут працюють. В BotsCrew зібралася команда ініціативних, креативних, активних та просто неймовірних людей, які кожного дня працюють над покращенням компанії та самих себе як професіоналів.

Тут цінується problem-solving мислення та вміння проактивно думати. BotsCrew створює багато можливостей для розвитку та росту, тому проактивні люди завжди зможуть наповну реалізувати свій потенціал.

BotsCrew також цінує work-life balance, тому завжди шукає шляхи покращення своїх процесів та культури на користь працівників. Різні бенефіти, івенти, процеси постійно покращуються, щоб створити максимально комфортну та позитивну атмосферу для команди.

Взагальному це компанія де працюють круті люди, які створюють неймовірні продукти і в процесі вчаться, розвиваються та насолоджуються. Дякую за 4 чудові роки співпраці та можливостей і дякую за все, що yet to come 💙

Дарино, дякуємо тобі за такі прекрасні слова і чудові роки співпраці! Раді, що ти в нашій команді!