3 вересня 2021 22:13

Vira Bystrova, UX writer, conversational designer в BotsCrew

Працюю в компанії вже місяць, але хотіла би розказати з самого початку. Проходила в кінці липня співбесіду на вакансію conversational designer. В першу чергу сподобалось відношення рекрутерів і загалом під час співбесід (звичайної і технічної) почувалась дуже комфортно, не було напруження і зайвих нервів, що вже величезний плюс рекрутерам. Подзвонили через 2 дні, повідомили що я пройшла, і наступного тижня я одразу приступила до роботи. Сподобалось що менторка завжди була на зв’язку, давала багато фідбеку, перший тиждень я ознайомлювалась з полісі компанії і вливалась в колектив. Було дуже приємно знайомитись з новими людьми, всі дуже ввічливі і позитивні, готові підтримати, пояснити якщо щось незрозуміло, приділяють час. Загалом компанію BotsCrew мені порекомендувала подруга, яка працює вже довгий час і задоволена співпрацею, і я впевнилась, що всі її слова — правда.

Підтримали:  Nazar Hembara Victoria Tytarenko

Віро, дякуємо тобі! Як приємно чути такий фідбек! Дякуємо, що розписала детально як проходить твій онбординг. Це дуже цінно почути!