Червень , 2018
(380)664367173
Email: mega-radzivil@ukr.net
oleksaradz@gmail.com

Доброго дня

«Шановний менеджер з керування персоналом»

«Моє ім’я Радзівіл Олексій»

Я хочу стати тестувальником програмного забезпечення, оскільки мені цікавили комп’ютерні технології та смартфони з раннього віку. В даний час я працюю інженером — програмістом у Центральній бібліотеці у м.Броди. Я встановлював програми, але траплялося, що вони містили помилки, тому я мав бажання їх виправити. Врешті-решт, я хочу посилити свої навички та брати участь у проектах, які дозволять застосувати мої аналітичні здібності, тому що кожну помилку або проблему потрібно вирішувати. Бачачи помилку, я наполегливо намагаюся її виправити.
Я розпочав навчання в ІТ-спеціалістів «SkillUp» у Львові та отримав базові знання про методи та типи тестування, CSS, HTML, SQL, практику з JIRA, Testrail, тестування на клієнтах Firebug, FirePath; автоматизоване середовище Selenium IDE, але я хочу розробити та покращити їх у вашій компанії
Ось посилання на моє резюме
Чекаю ваших повідомлень. Буду радий поспілкуватися з вами та прийти на співбесіду.

Дякую за витрачений час.

«З найкращими побажаннями»
Олексій Радзівіл

Доброго дня, Олексію.
Дякую, що звертаєтесь і дякую за зацікавлення в нашій компанії.
Будь ласка, надішліть своє CV на пошту hr@botscrew.com, якщо для вас ще є актуальним пошук роботи.
Дякуємо вам.
Гарного дня.