Кілька днів тому мені неймовірно пощастило — я вирішила відгукнутися на вакансію від компанії BotsCrew
Співбесіда з рекрутером і технічна розмова залишили просто неймовірно приємне враження:)
Те, як проходила ця «співбесіда», а скоріш дружня розмова, одразу дали мені зрозуміти, що це саме ті люди, яких я так довго шукала і з якими хотіла працювати, досягати професійних висот, радіти спільним успіхам і розбирати потенційні помилки. До яких хочеться прислухатися і у кого вчитися
Одразу ж після технічної співбесіди отримала зворотню відповідь, за що просто величезний плюс)
Загалом, текстового поля тут не вистачить, щоб описати весь спектр емоцій і вражень від крутості цієї компанії :)
Дякую за те, що ви є!)

Пішов уже 5 місяць, як я працюю Java-розробником із BotsCrew. Я дуже задоволений, і нижче перелічу причини чому :)

Приємні враження почались ще з моменту, коли я відправив своє тестове завдання на оцінювання. Через декілька днів мені прийшов детальний фідбек про те, що було добре, а що можна було зробити краще. Приємно розуміти, що мій час цінують.

Дуже приємна команда, що ділить спільні цінності. Є відчуття, що нас об’єднує більше, ніж ім’я. Працювати і відпочивати разом приносить задоволення.

Мені було критично важливо мати гнучкий графік і працювати віддалено, і з BotsCrew мені це вдається. Комфорт працівників тут має високий пріоритет — про тебе дбають. Коли тобі потрібні певні умови, до тебе прислухаються та допоможуть.

Також, тут регулярно організовуються цікаві івенти з гостями на різні теми з особистого розвитку (як-от лекції про фінансову грамотність чи організацію власної роботи і вигорання).

Я відчуваю, що разом із BotsCrew стрімко навчаюсь та розширюю свій потенціал.
Я рекомендую BotsCrew своїм знайомим та тим, хто прочитав цей відгук! :)

Працюю в компанії BotsCrew на позиції UX/UI designera трохи більше 3 місяців. З моменту першого контакту з рекрутерами після надсилання резюме і до сьогоднішнього дня включно я надзвичайно вражено тим, наскільки це компанія для людей.

Тут немає формальної ієрархії і кожен однаково цінний, незалежно від досвіду. Компанія мотивує, стимулює і підтримує тебе у прагненні рости і розвиватися, й водночас стежить за дотриманням work-life balance. Якщо раптом хтось помітить, що ти повісив носа чи десь перевтомився, то і вислухає, і копняком відправить відпочивати.

Мені здається, що і рекрутери, і фаундери проводять дуже круту роботу по створенню команди, в якій можна, а головне хочеться! дійсно комфортно й із задоволенням працювати. Тут ніхто не стоїть над тобою контролюючи кожен твій крок — головне результат. Хочеш — працюй в офісі, не хочеш — працюй з дому. Робочі години при потребі можеш підлаштовувати під себе.

Звісно, сьогодні вже нікого в ІТ не здивуєш прикольною корпоративною культурою і всілякими плюшками, але все одно дуже приємно, що є велика кількість бенефітів, як для розвитку, так і для відпочинку, корпоративи, поїздки, тематичні вечори і т.д.

Впевнена, що я і надалі гарно проводитиму час разом з Botscrew. Тому якщо Ви зараз розглядаєте можливість працювати тут, то сміливо рекомендую спробувати і переконатися самостійно.👍

Оксано, дякуємо тобі😊Так приємно читати твій фідбек і знати, що командна робота у кожному процесі. Раді, що ти є частиною BotsCrew team!

Скоро будет почти пол-года, как я работаю в Botscrew. За это время я хотел бы отметить несколько главных особенностей компании.
1. Botscrew — это очень перспективный продукт, который дает возможность взаимодействовать практически с любыми сферами бизнеса и участвовать в самых Непохожих друг на друга проектах.
2. Отношение к делу в компании- исключительно профессиональное и ответственное. Команда всегда использует новые подходы и инструменты, развивает продукт, совершенствует свои процессы.
3. Люди, — (УВАГА!) найприятнейшие. Молодая команда с Очень зрелой экспертизой.
4. Отношение к сотрудникам. Если честно, то меня очень удивило, насколько открыто здесь приветствуется инициатива, и то, как здесь заботятся о том, интересно ли тебе работать с теми или иными задачами.

Botscrew однозначно то место, где молодые специалисты могут сильно расширить свой потенциал, а опытные — этот потенциал использовать в полной мере.

Ілля, дякуємо! Все чітко і без перебільшень😅Як добре мати таких тіммейтів з якими робота в одне задоволення💙

Я працюю вже більше 4ох років з BotsCrew і пройшла з нею шлях від самого початку.

BotsCrew це чудесна компанія та неймовірне місце для роботи. Тут завжди багато цікавих викликів, нових завдань, креативних ідей. Найкрутіше в цій компанії це люди. Люди, які створили цю компанію та люди, які тут працюють. В BotsCrew зібралася команда ініціативних, креативних, активних та просто неймовірних людей, які кожного дня працюють над покращенням компанії та самих себе як професіоналів.

Тут цінується problem-solving мислення та вміння проактивно думати. BotsCrew створює багато можливостей для розвитку та росту, тому проактивні люди завжди зможуть наповну реалізувати свій потенціал.

BotsCrew також цінує work-life balance, тому завжди шукає шляхи покращення своїх процесів та культури на користь працівників. Різні бенефіти, івенти, процеси постійно покращуються, щоб створити максимально комфортну та позитивну атмосферу для команди.

Взагальному це компанія де працюють круті люди, які створюють неймовірні продукти і в процесі вчаться, розвиваються та насолоджуються. Дякую за 4 чудові роки співпраці та можливостей і дякую за все, що yet to come 💙

Дарино, дякуємо тобі за такі прекрасні слова і чудові роки співпраці! Раді, що ти в нашій команді!

Працюю в компанії вже місяць, але хотіла би розказати з самого початку. Проходила в кінці липня співбесіду на вакансію conversational designer. В першу чергу сподобалось відношення рекрутерів і загалом під час співбесід (звичайної і технічної) почувалась дуже комфортно, не було напруження і зайвих нервів, що вже величезний плюс рекрутерам. Подзвонили через 2 дні, повідомили що я пройшла, і наступного тижня я одразу приступила до роботи. Сподобалось що менторка завжди була на зв’язку, давала багато фідбеку, перший тиждень я ознайомлювалась з полісі компанії і вливалась в колектив. Було дуже приємно знайомитись з новими людьми, всі дуже ввічливі і позитивні, готові підтримати, пояснити якщо щось незрозуміло, приділяють час. Загалом компанію BotsCrew мені порекомендувала подруга, яка працює вже довгий час і задоволена співпрацею, і я впевнилась, що всі її слова — правда.

Поддержали: Nazar HembaraVictoria Tytarenko

Віро, дякуємо тобі! Як приємно чути такий фідбек! Дякуємо, що розписала детально як проходить твій онбординг. Це дуже цінно почути!

Недавно проходил собеседование в BotsCrew на позицию Junior Java Developer, хочу поделиться своим опытом:
Ответ рекрутера не заставил себя долго ждать, что очень даже приятно. Стоит отметить, что есть возможность вести беседу в удобном формате, в моем случае это мессенджер.

После недолгой беседы мне пришл тестовое задание, достаточно интересное и толковое.
Пройдя этап с тестовым заданием, мне назначили техническое интервью.

Честно сказать, от этого этапа я получил очень хороший опыт, так как проводил мое тех. интервью очень приятный и позитивный человек. Хочу отметить, что само интервью не было чем-либо похожим на стандартную котрольную. Видно, что компания заинтересована в поиске толковых разработчиков: процесс имел вид беседы, в которой мой собеседник, задавая вопросы, пытался выявить мои слабые точки, которые по итогу были четко указаны в обратной связи.

Сразу после технического собеседования рекрутер проявил интерес к результатам беседы, тем самым немного подбодрив после доволно ответственной беседы.
Рекомендую

Дякую BotsCrew за три роки співпраці, за хороший старт в ІТ, можливість навчатись та робити внескок в розвиток компанії та її продукту.

Я почав працювати під час навчання в університеті. Менеджери з розумінням віднеслись до цього. Ніхто не вимагав працювати тільки у визначений час. Головним був результат. Також на час здачі диплому дозволити працювати парт-тайм.

В офісі дружня атмосфера. Будь-яку проблему можна було легко і швидко вирішити. Менеджери завжди були відкриті на пропозиції/покращення з мого боку, що дуже класно, якщо ви прагнете розвинути свої лідерські навички. Таким чином я мав можливість спробувати себе в ролі DevOps інженера, паралельно працюючи Java розробником.

Залишились позитивні спогади.

Олесь дякуємо за приємні роки співпраці❤️ Бажаємо продовжувати бути таким ж lifelong learner-ом яким ми тебе знаємо! Успіхів тобі!

BotsCrew це про людей та про виклики.
Про людей: Компанії вдалось об’єднати людей, які хочуть та прагнуть досягети нових цілей, мають схожі захоплення і люблять проводити час разом, а також (і мабуть найголовніше) це спільні цінності.
Тут ніколи не сидиш без роботи, тут вітаються ініціативи, тут відкриті до твого фідбеку, тут піклуються про тебе.

Про виклики:
Разом із BotsCrew можна вирости, можна зачеленджити себе новим проектом, новими обов’язками, новим/іншим досвідом, і навіть якщо ти чуєшся не в силі, тебе завжди підтримають та допоможуть досягнути успіху.

Service/Product?
BotsCrew має власний продукт платформу, але також робить кастомний ботів під замовлення для клієнтів, тому тут можна знайти роботу до душі.

Я вдячна за досвід та прекрасні 3 роки разом ❤️

Олено, дякуємо тобі за наших 3 роки мега продуктивної співпраці ☄️
Приємно читати від тебе такі слова ❤️ Бажаємо успіхів, та ніколи не зупинятись на досягнутому!

BotsCrew is a place with a soul.
I spent here almost three years in marketing. Those years were not easy and pink all the time. As a young company, there are inevitably things that need attention. But BotsCrew always evolved. I’m grateful for being a part of the journey.

What stands out here is people and culture. This is one of the friendliest places you will ever found. If you’re looking to be surrounded by talented individuals, that’s the place to be.
Besides, if you are independent and ambitious, there will be enough opportunities to challenge yourself and grow.

Dmytro, thank you for such kind words! We also wish you success in all your endeavors, we wish you to continue to challenge yourself and grow both: professionally and personally🚀

Подал заявку на Middle QA Engineer remote
Со мной созвонились всё ОК, выслали тестовое задание (написать Checklists на весь сайт)
Поле того как Я выполнил тестовое задание и выслал его со мной никто не созвонился, не ответил на письмо. Я подождал пару дней, потом решил написать HR на что она мне ответила «Привіт, ще чекаю тех фідбеку, як матиму — відпишусь)».
Прошло ещё пару дней Я написал ещё раз, но больше мне никто не отвечал.
Возможно компания просто скидывает вакансии для того чтоб кто-то выполнил работу которую никто не хочет выполнять.

Приношу свои изменения
Мне ответили, всё хорошо
Был не прав, погорячился)))

Подала заявку на должность Middle QA Engineer, ответ быстро (через день) пришел на почту. В письме была ссылка на тестовое задание (протестировать сайт компании, написать чек лист и баг-репорты), срок был до понедельника 14.12. Ответ я отправила 12.12, продублировала в понедельник. И на этом всё... Рекрутер пропала и с djini, на почту не отвечает, в Linkedin оба рекрутера тоже не отвечают.

Доброго дня, Наталю!
Дякую, що описали ситуацію. Просимо вибачення від нас за відсутність зворотнього зв’язку. Врахуємо це у своїй роботі!

Делала тестовое задание на позицию Junior Java. После отправки решения на почту не было никакой реакции несколько дней. Решив, что письмо могли не увидеть, написала смс рекрутеру( не хотела беспокоить звонком). Ответ не получила. На следующий день позвонила, рекрутер сказала что решение им не подошло, и сейчас она вышлет фитбек. Как вы уже догадались, фидбек мне так и не выслали. Не советую данную компанию с таким отношением!

Доброго дня, Ксенія!
Просимо вибачення за відсутність фідбеку з нашої сторони. Дякуємо, що залишили відгук по нашій роботі. Будемо покращувати та налагоджувати наші процеси!

Червень , 2018
Львів,
Телефон: (380)976675892
(380)664367173
Email: mega-radzivil@ukr.net
oleksaradz@gmail.com

Доброго дня

«Шановний менеджер з керування персоналом»

«Моє ім’я Радзівіл Олексій»

Я хочу стати тестувальником програмного забезпечення, оскільки мені цікавили комп’ютерні технології та смартфони з раннього віку. В даний час я працюю інженером — програмістом у Центральній бібліотеці у м.Броди. Я встановлював програми, але траплялося, що вони містили помилки, тому я мав бажання їх виправити. Врешті-решт, я хочу посилити свої навички та брати участь у проектах, які дозволять застосувати мої аналітичні здібності, тому що кожну помилку або проблему потрібно вирішувати. Бачачи помилку, я наполегливо намагаюся її виправити.
Я розпочав навчання в ІТ-спеціалістів «SkillUp» у Львові та отримав базові знання про методи та типи тестування, CSS, HTML, SQL, практику з JIRA, Testrail, тестування на клієнтах Firebug, FirePath; автоматизоване середовище Selenium IDE, але я хочу розробити та покращити їх у вашій компанії
Ось посилання на моє резюме
Чекаю ваших повідомлень. Буду радий поспілкуватися з вами та прийти на співбесіду.

Дякую за витрачений час.

«З найкращими побажаннями»
Олексій Радзівіл

Доброго дня, Олексію.
Дякую, що звертаєтесь і дякую за зацікавлення в нашій компанії.
Будь ласка, надішліть своє CV на пошту hr@botscrew.com, якщо для вас ще є актуальним пошук роботи.
Дякуємо вам.
Гарного дня.