2 відгуки

Крута команда професіоналів, з якими приємно працювати. Робочий процес організований дуже ефективно, кожен співробітник має можливість проявляти свої професійні якості якнайкраще. Різноманітний досвід і експертиза кожного працівника сприяють чіткому виконанню командних цілей і загальному успіху компанії. Ще хотілося б відзначити проєкти, над якими працює компанія, зокрема, всі вони спрямовані на допомогу іншим компаніям ставати більш ефективними, що мене дуже мотивує.

Працюю в компанії на парт-таймі і хочу відмітити цілеспрямованість та вмотивованість команди. Прийшла сюда під час війни в команду з 4 людей, але буквально за кілька місяців хлопці стали в три рази більше. Що також імпонує — спроможність команди чути і виправляти проблеми та перетворювати їх в таски котрі швидко вирішуються. Таке рідко можна знайти в великих бюрократичних айтішках. Ну і найголовніше — класний якісний продукт, над яким хочеться працювати! Хлопці, ви молодці!

Підтримали: Oleksandr VarnyagaTetiana Hensor