BORISSTUDIO

Київ, Харків

Працювала в компанії BORISSTUDIO копірайтером. Дружня команда професіоналів завжди йшла на зустріч і створювала всі умови для виконання поставлених задач. Тут цінується висока якість роботи та бажання розвивати компанію і свої професійні скіли. Для мене це був класний досвід, яким буду пишатися!

Підтримали: Inna Holovatenko

Працюю в BORISSTUDIO на посаді архітекторки 7 місяців, це мій перший досвід роботи у дизайні, до цього працювала переважно в архітектурі. Завдяки чудовій команді та позитивному дбайливому керівництву робочий процес дуже комфортний, легкий на невимушений, всі зацікавлені в розвитку та професійному зростанні одне одного. Відчуваю себе частиною команди, яка справді робить для клієнтів унікальні та якісні проєкти, максимально задовольняючи їхні побажання.

Підтримали: Inna Holovatenko

Люблю BORISSTUDIO за класну теплу атмосферу, чудових людей — професіоналів своєї справи. Тут завжди підуть на зустріч та прислухаються до твоєї думки. Компанія реалізовує дивовижні проєкти як в Україні, так і закордоном і я дуже пишаюсь, що можу бути до цього причетною😊

Підтримали: Inna Holovatenko

Працюю в цілому по сайту та маркетингу. Основний напрямок — SEO. Завдяки спільним зусиллям, ми досягаємо поставлених цілей. Всі зацікавленні на результаті та якості виконання своєї роботи. Бажання, чесність, відповідальність, мислення — головні аспекти для роботи в цій компанії. Всі працюють з мотивацією, розвиваючи себе та команду!

Працюю в компанії 3 роки, на даний момент посада — головний архітектор. В компанію прийшла як архітектор.

Переваги компанії — дружня команда, індивідуальний підхід до кожного з боку керівництва, багато можливостей для росту та розвитку.. За всі роки роботи мала справу з більш ніж 100 різними проектами.
Компанія ідеально підходить як розвитку молодих спеціалістів, так і розвитку в кар’єрі для досвідчених спеціалістів. Моя робота в цій компанії стала надзвичайною підґрунтям у моїй кар’єрі.