Boosty — цікава, динамічна Компанія в якій можна отримати досвід, навички та при бажанні побудувати кар’єру. В компанії працюють дуже багато молодих спеціалістів, що автоматично зробило мене одним із найстарших в команді))
Але в свою чергу ми маємо можливість ділитись досвідом та думками охоплюючи питання із усіх боків.
Особисто для мене, Boosty відкрив саму суть он лайн бізнесу, процеси, думки, побудову організації, взаємодія між командою будучи за тисячі кілометрів один від одного. Це мего крутий досвід, відчуття бути в такій команді та розвиватись разом з нею!

Підтримали: Vitalii Kolesnikov

Сміливо можу сказати, що Boosty — це перш за все про професіональний розвиток. Якщо у вас є прагнення розвитку як спеціаліст, то Boosty буде сприяти цьому усіма існуючими методами, надаючи можливість вдосконалюватись та отримувати свій подальший promotion.

Особисто для мне — найважіливіше у роботі бути корисною та бачити, що компанія цінує мою працю.
Також Boosty супер швико розвивається та вже працює із топ клієнтами у своєї індустрії, що надає змогу здобути досвід у кооперації із лідерами ринку та для мене це, як для сейлза, є супер великим бенефітом.
Рада бути частиною команди та підкорювати нові вершини разом:)

Дуже «цікава» компанія зі специфічними правилами найму. Мені призначили HR інтерв’ю. Я прийшла на нього, а це виявилось технічне інтерв’ю. Ніхто навіть не попередив. Навіщо? Тривало більше години. Потім під кінець з’явилась HR. Обіцяла фідбек настпуного дня. Його не було і досі немає. Рівень поваги до кандидатів впевнено прагне до 0 (

Уважаемая Anna Rahmanina! Как Вы считаете, когда Вы приглашаете на собеседование и удаляете инвайт за 10 минут до звонка, это является нормой для процесса проффесионального рекрутинга? Могу понять — разные бывают на то причины. Может стоит все таки воспользоваться таким скиллом как эффективная коммуникация и потратить 3 минуты своего времени для объяснения ситуации? Или лучше просто проигнорить кандидата не реагируя на его сообщения? Ваши действия указывают на откровенное неуважение к кандидату и его времени.

Да, менеджмент попросил оставить отзыв. Да, я делаю это добровольно и с удовольствием!

А теперь отзыв:
Компания крутая, работаю тут больше года! Все адекватыне(надеюсь и про меня тоже так думают).
Растем быстро, что периодически приводит к некоторым проблемам связаным с процессами, но все решается, чтото быстрее, чтото медленней, самое важное что нет негативного настроя когда что-то идет не по плану, а просто те кто имеют права решать проблему — решают ее.

Колеги супер, работодатель супер!
Рекомендую!

Ценю возможность работать в Boosty Labs за крутые команды специалистов, интересные проекты, гибкий график, отсутствие бюрократии и что также очень важно — за возможность работать на ремоуте. Здесь можно расти и развиваться, а в случае чего, всего всегда можно положиться на помощь коллег :)

Boosty Labs — это компания где совмещены и свобода действий, гибкий график и отличные коллеги, все профессионалы своего дела. Я в компании совершенно недавно, но всегда готова советовать эту компанию для роста и развития сотрудников. Зарплаты выше рыночных, работа с топовыми компаниями на рынке BlockChain- то что приятно внести в свое резюме.

Вакансії Boosty Labs