BOOSTERS (partner of Genesis)

Я познайомилася з Boosters в листопаді 2022 року, і в грудні вже почала роботу в проекті Promova. Для мене це цілковито новий досвід, багато нового довелося дізнатися та освоїти. Але коли є бажання та підтримка команди, то можна і гори звернути:)

Працюю віддалено, але ми завжди на звʼязку. В компанії часто відбуваються онлайн зустрічі, на яких чітко та прозоро розповідають всю важливу інформацію — для мене це гарний показник того, що ми єдиний «організм».
Мені дуже подобається командний дух, та всебічна підтримка. Я завжди знаю до кого звернутися з робочими запитаннями або особистими, і це чудово!

Я користуюсь страхуванням від компанії, спортивними онлайн тренуваннями, та забезпечена робочим компʼютером для продуктивної роботи.
Загалом для мене це крута команда! Рада бути з вами!

Работал в команде Boosters около полутора лет, остались очень хорошие воспоминания. Из плюшек есть корпоративный врач и страховка, тимбилдинги, завтраки и обеды в офисе помогают высвободить больше личного времени и чувствовать себя свободнее. Организация в плане инфраструктуры на высоком уровне, вопросы-проблемы с техникой решаются быстро да и вообще на любой вопрос можно получить ответ)
В рабочем процессе очень много свободы, здесь ценят гибкость, инициативность и ответственность. Коллектив молодых, проактивных специалистов в котором каждый найдет компанию по интересам.
Также важно отметить что в компании преобладает дух стартапа, возможны быстрые смены приоритетов и целей, тихой и размеренной жизни здесь не ждите)
В целом отличное место для развития и роста 👍

Артем, спасибо! ты крут! всегда ждем тебя в гости)

Працював у Boosters з лютого 2020 по січень 2022 на позиції iOS Engineer. Це класичний стартап.
Тут чудова дружня команда, динамічний розвиток проєкту, використовуються сучасні технології, є частковий ремоут (5 днів на місяць), за досягнення командних цілей організовують круті поїздки (двічі відпочивали в Туреччині). Пощастило тривалий час працювати над iOS додатком Avrora — це, певно, найцікавіший продукт в моїй практиці (багато різних технологій, складних задач, наукова обґрунтованість). Я тут багато чому навчився, отримав справді крутий досвід роботи в продуктовій команді.
Хотілося б, щоб тут було трохи більше інженерів senior рівня, але, сподіваюсь, це питання часу :)

Діма, дякую за твій відгук! Радий, що працювали разом і вдячний за твій вклад в розвиток наших продуктів!

Проходив співбесіду на позицію Golang Backend Engineer.

Інтерв’ю відбувалось в офісі. Ціную такі невимушені розмови, як з Ігорем та Олексієм. Після них не виходиш, як «вижатий лимон», настрій залишається хорошим.

Далі виконав тестове завдання вдома. Мені сподобалось, що фідбек дали дуже швидко, через півдня. Дякую Ігорю, що він відповідально поставився до перевірки та вказав на мої помилки.

До рекрутерів та HR теж питань немає. Вони привітні та професіонали своєї справи.

Проходив співбесіду на позицію User Acquisition Manager.

Я першим написав HR в LinkedIn, після чого мене провели по всіх етапах співбесід, кожного разу зі швидким фідбеком. Вийшло непорозуміння під час виконання мною тестового завдання, через що я зробив його частково невірно, але і в цьому випадку HR повернулася з фідбеком від команди та сказала, що в тестовому є помилка, яку необхідно виправити.

Після телефонного інтерв’ю з HR та тестового був на співбесіді з маркетинговою командою. Співбесіда пройшла в приємній атмосфері, мені відповіли на всі питання щодо майбутньої роботи без «води», що зустрічається не часто)

Після співбесіди знову отримав розгорнутий фідбек від HR, і, хоча я зараз не працюю в Boosters, емоції після всього процесу рекрутингу залишились виключно позитивні. Дуже дякую HR Юлі, CMO Лері та Маркетинг ліду Люді, команда чудова.

Вакансії Boosters

Всі вакансії компанії