Boosters - Product team (by Genesis)

Проходив співбесіду на позицію User Acquisition Manager.

Я першим написав HR в LinkedIn, після чого мене провели по всіх етапах співбесід, кожного разу зі швидким фідбеком. Вийшло непорозуміння під час виконання мною тестового завдання, через що я зробив його частково невірно, але і в цьому випадку HR повернулася з фідбеком від команди та сказала, що в тестовому є помилка, яку необхідно виправити.

Після телефонного інтерв’ю з HR та тестового був на співбесіді з маркетинговою командою. Співбесіда пройшла в приємній атмосфері, мені відповіли на всі питання щодо майбутньої роботи без «води», що зустрічається не часто)

Після співбесіди знову отримав розгорнутий фідбек від HR, і, хоча я зараз не працюю в Boosters, емоції після всього процесу рекрутингу залишились виключно позитивні. Дуже дякую HR Юлі, CMO Лері та Маркетинг ліду Люді, команда чудова.