Boosta

Київ, Львів, Варшава (Польща)

13 жовтня 2022 9:30

Alona Hustikova, Recruitment Team Lead – Boosta в Boosta

Моя подорож з Boosta почалася майже 2 роки тому.

Компанія має чіткі цінності, і вони не просто зафіксовані на сайті, а компанія насправді живе ними. Наприклад, якщо є якийсь процесс який не працює або не приводить до результату — то процес змінюють або оптимізують. Таким чином процеси постійно змінюються в кращу сторону.
Є постійна можливість розвиватися в своїй сфері і не тільки, якщо є бажання. В Буста багато людей, які раді поділитися своєю експертизою.

Як для рекрутера, для мене дуже важливі люди в компанії та відношення до них. В Boosta просто надзвичайний рівень турботи про людей. Страхування, професійні курси англійської мови, программа Mental Health, Legal Assistance Days, доброзичлива атмосфера, тім білдінги.
Після початку війни компанія всіляко підтримувала нас як морально, так і матеріально, якщо комусь це було потрібно. Також компанія активно підтримує волонтерів. Мій менеджер Поліна завжди була на зв’язку, компанія робила все можливо, щоб нам було комфортно у будь-яких умовах. Я пишаюсь компанією, в якій працюю!)

В Boosta в мене найкраща команда, я у кожного можу повчитись чомусь новому, кожен радий тобі допомогти. Дуже мотивує бачити, як колеги віддаються своїй справі.

Окремо хочу сказати, що саме в Boosta я виросла до Recruitment Team Lead’a, і мій менеджер та компанія дуже мені допомагали. В Бусті тебе вчать як правильно бути менеджером, закладають основу, використовуючи найкращі практики. Окрім адаптації для менеджерів, є ще коучингові сесії, що максимально дозволяють тобі розкрити свій потенціал та зробити тебе ще краще.

Boosta — це точно про саморозвиток, про досягнення цілей, про те, як щось покращити, про чесний фідбек, але це все не забуваючи про людей, за це і люблю свою компанію та рекомендую кожному, кому близько те, про що писала вище. Я дуже вдячна за таких крутих людей поруч та можливості, які надає Boosta!)

Альона, дякуємо за твій фідбек та майже 2 роки разом) Лише вперед!