Boosta

Київ, Львів

19 серпня 11:26

Ostap Chornyi

Анастасіє, вітаю.

Ні, навряд допмагає, оскільки я почутим так й не був. Мій коментар жодним чином не був прийнятий до уваги в рамках мого відбору/ніяк на нього не вплинув.

Є статистика рівня заробітних плат у позиції в ніші — 1), ви погодились спілкуватись зімною в рамках заявленої мною заробітньої платні, а значить акцептнули її як прийнятну, якщо вас задовільнять всі інші вимоги (за умови оферу) — 2). Виходячи з данних по обом пунктам, я можу робити нижчезазначений висновок.

Даний мені фідбек стосувався тестового завдання, яке ніяким чином не може об’єктивно оцінити рівень кандидата, і я це більш ніж обгрунтував. Я не відмовлявся від проходження більш релевантного завдання, і це також я засвідчив у своєму фідбеці. Якби ви це прийняли, ми б могли продовжити комунікацію, а так це лише прикриття «позицією нашої компанії», аби просто залишитись при своєму. Ваше право, зрештою, як і моє робити цілком обгрунтовані висновки щодо культури відбору компанії, зокрема її відношення до кандидатів вцілому.

Головний висновок, що компанія не контролює процесу виконання тестового кандидатом, а відтак приймає рішення на неверифіковуваній інформації. Також ваше право, але тоді не потрібно займати часу кандидатів, котрі хочуть бути оціненими прозоро й справедливо. Дякую.

Остап, відповідь вам надано нижче.