• Главная
  • Календарь
  • Джинн

Boost Solutions

Киев, Черновцы, Ужгород
Оставить отзыв можно с подтвержденным аккаунтом на ДОУ.

Як маркетолог, маю що розповісти, тож запасайтеся попкорном ;)

Перше враження, кажуть, часто буває хибним. Що ж, це якраз той випадок, коли все виявилося навпаки. Компанія ще в процесі пошуку роботи дуже зацікавила, і, зрештою, досі за пів роки жодного разу не розчаровувала.

Менеджер, який мене наймав, одразу склав привітне враження, onboarding теж пройшов на диво швидко і просто. Сподобався і сам офіс, та не тому, що в Чернівцях якісь занижені стандарти. Розташування, свіженький ремонт, велика площа, зручні меблі, спокійний openspace, і нова техніка. Хоч це і перша моя така постійна робота в офісі, знаю, що це — хороші умови.

Враження змінилося хіба що про команду. В хорошому сенсі :) Очікував нудного корпоративного співіснування, а тут, виявляється, відкриті, дружелюбні люди працюють. Так, не завжди все ідеально з організацією проектів, але виручає те, що всі, з ким я мав справу, стараються йти тобі назустріч. Це пізнається вже в процесі роботи, і не одразу зрозуміло, коли посеред дня на мить забігаєш, щоб пройти інтерв’ю. Але для мене це дуже важливо.

Також, подобається, як маркетологу, можливість працювати над розробкою власних продуктів. Компанія дає свободу для творчості, і це — прекрасно. Так набагато приємніше працювати, знаючи, що твої ідеї мають цінність.

Чимало навчився за цей час, і робота приносить результати, тому працювати не здається нудно чи важко. Проекти нетипові, цікаві, є потреба і сенс в креативному маркетингу. Керівництво не давить, старається теж бути відкритим і йти назустріч у всіх питаннях. Сподіваюся, так буде і надалі.

Є багато планів щодо розвитку компанії, і дай Бог, щоб вони здійснилися. Тому що з Boost.Solutions добре мати справу, а добро варто примножувати :)

Працюю в компанії вже пів року, за цей час значно розширив свої знання та досвід у сфері розробки Android і тут зацікавлені в постійному розвитку співробітників. Дружній колектив професіоналів, в якому завжди можна порадитись та знайти оптимальні варіанти вирішення будь-яких питань. Цікаві задачі, які змушують добре подумати головою для їх розв’язання. Відмінне матеріально-технічне забезпечення для комфортної розробки. Це чудове місце для тих хто не боїться працювати, добиватись цілей і йти вперед!

Чому я працюю саме в цій компанії, а не обрала іншу? Напевне тому, що люблю виклики і перемоги. Тут не будеш просто працювати на 1 проекті і тихенько слідкувати за його якістю. Прийдеться одночасно тестувати 3-4 проекти, бути гнучкою щоб все встигнути — вивчити нові технології. ознайомитись із іноваціями, зробити регрешин і в той же час випити з колегами каву. Думаєте нереально??? Насправді встигаю ще й тістечко з’їсти)) Тому всіх амбіційних та сміливих запрошую в нашу команду!!

Это отличная компания, дружный и целеустремленный коллектив, демократичное руководство. Хорошо продумана организация и планирование работы, что позволяет лучше сосредоточиться на решении поставленных задач. В компании созданы все условия для роста сотрудников, руководство всячески поддерживает инициативу в профессиональном развитии персонала. В целом за неполных четыре месяца работы впечатления только положительные! Так держать! Рекомендую всем, кто ищет достойное место работы!

Привіт всім :)
За 8 місяців роботи, я здобула багато досвіду, за що вдячна всім колегам які допомогли мені в цьому. Дуже круто є те, що впродовж останніх місяців компанія постійно залучає професіоналів, з якими нейморівно цікаво працювати та хочеться набиратися досвіду. Компанія надає всі необхідні ресурси для розвитку. Головне — бажання і наполегливість.

Добрый день всем, кто заглянул на страничку компании) !
Прежде всего хочу сказать, что работаю здесь меньше месяца, но уже имела возможность познакомиться со всеми офисами и командами и действительно впечатлена дружным и активным коллективом.
Кратко о впечатлениях: очень структурный подход к ведению бизнеса, где чётко ставятся цели, очерчиваются сроки и предоставляется всё необходимое для их достижения, вопрос только — обосновать) . Также, впечатляет подход руководства к масштабированию компании — есть очень продуманные, рассчитанные планы по дальнейшему росту и по Украине и за её пределами. Сейчас очень активно привлекаем мидл и синьор уровня специалистов, а также ТОП-менеджмент для реализации выбранной стратегии, так что, если Вы амбициозны, стремитесь к росту и развитию и немножечко адреналинозависимы ;) - Вам в активный стартап, то есть к нам!
Из того, на что можно обратить внимание: важен английский на хорошем разговорном уровне, предыдущий опыт в outsource и желание работать на результат.
Если у Вас есть дополнительные вопросы — буду рада ответить) skype: lana_yaschenko

Всем привет!

Мой путь в Boost Solutions начался 1,4 года назад и продолжается до сих пор:) С уверенностью могу сказать, что компания Boost Solutions — это компания для очень целеустремленных, трудолюбивых и самостоятельных людей, которые готовы выкладываться в своей работе больше, чем на 100%.

Однозначно, было нелегко в начале, но коллектив и даже топ-менеджмент всегда готов помочь, подсказать, обучить. Все меняется с ошеломляющей скоростью к более продвинутым технологиям и возможностям:)

Отдельно хочется отметить опыт, который получаешь за время работы в компании. Если ранее Вы работали только с определенным стеком технологий, то можно было подумать что на этом все, но в Boost Solutions все наоборот, у Вас будет возможность работать с более современными технологиями и десятками клиентов, контрагентов и партнеров — лидеров в своих отраслях, как направления СНГ, так и направления Global, ведь Boost Solutions — международная компания и имеет уже 2 офиса разработчиков расположенных в западной части Украины, и это радует.

Boost Solutions также предоставляет для своих сотрудников технику для работы с топовыми показателями, что заценит каждый ;)

Для сотрудников предусмотрены все необходимые удобства: чай, кофе, каждый день; хорошая столовая, в которую можно принести и покушать свою еду, если необходимо:). Также есть неформальные встречи, на которых можно здорово развлечся! Boost Solutions стремится сделать жизнь для разработчиков лучше, и постоянно улучшает среду, в которой мы работаем.

Офис довольно просторный, уютный, очень функциональный и прозрачный:)

Приходите на собеседования и сами во всем убедитесь!

Чому варто працювати в компанії Boost Solutions? Все дуже просто — чудове середовище для здобуття навиків свого профілю, втілення своїх ідей, розв’язані руки у методах реалізації проектів. Є все необхідне технічне обладнання для продуктивної роботи. Індивідуально робітники компанії мають можливість вибрати найзручніший для себе графік роботи. В офісі створені всі умови для того, щоб робота приносила задоволення. Всім рекомендую долучатися до нашого дружнього колективу!

Работаю в ужгородском филиале компании почти три месяца. За это время успел поучаствовать в нескольких проектах. Проекты интересные, разноплановые, дают мне, как разработчику, возможность развиваться и осваивать новые технологии. Офис компании находится в самом центре Ужгорода, просторный, комфортный, оборудован современной техникой. Особо хочется отметить дружную атмосферу в коллективе, в таком коллективе легко общаться и работать.

В компані працюю з самого початку заснування, я це 2015 рік. За ці 2 з лишком роки пройшов шлях від розробника до топ менеджменту компанії. Особисто моя думка, я впевнений що колеги зі мною погодяться в цьому, що компанія створює дуже хороші умови для розвитку, абсолютно відсутні будь-які натяки на бюрократизм та ієрархію й тому працювати дуже комфортно й приємно. Комфортабельний офіс й дуже зручне його розташування в місті. Сучасне технічне обладнання, яке однозначно допомагає якісно створювати програмні продукти. Колектив молодий та дуже привітній, часто проводимо неофіційні зустрічі для того щоб відпочити й просто поговорити як друзі. Рекомендую всім хто в пошуках роботи.

Долучився до колективу компаніі півроку назад, за цей час встиг непогано «прокачати» свої скіли, познайомитися з новими технологіями. Дуже подобається різноплановість проектів, з кожним новим з’являються нові таски, вирішуючи які, поглиблюєш свої знання. Колектив дуже дружний та привітний, атмосфера в офісі домашня, на таку роботу зранку йдеш з задоволенням і не дуже поспішаєш уходити ввечері. Ну і також не можу не сказати про умови праці і робочі місця, вони дуже хороші ;)

Долучився до компанії досить недавно, займаю позицію Head of Java Dept. Моїми першими враженнями стали неймовірно дружній та привітний молодий колектив компанії, участь та допомога в адаптації з боку керівництва компанії, цікаві програмні розробки та новітні технології, комфортні умови праці.
Дуже радий, що приєднався до колективу Boost Solutions!

Прийшов в компанію в кінці лютого 2017 і працюю в ній по сьогоднішній день на позиціїї Sales Manager. За той недовгий час який Я працюю, компаныя зазнала значних позитивних змін, напевно самим яскравим прикладом являється зміна офісу, з відносно невеликого, на великий, комфортабельний та просторий, з гарним видом на місто та новітньою трекінговою системою.
В загалом можна сказати що як для молодої компанії, вона зарекомендувала себе з позитивної сторони. Тут завжди раді прийняти до уваги всі ідеї та побажання щодо поліпшення настрою в колективі та покращення умов праці, а також існують певні «неформальні» зустрічі працівників, на які мають можливість потрапити всі охочі.
Тому тим всім хто цінує не тільки заробітнью плату, але й великий дружній колектив — неодмінно рекомендую долучатися до команди !

Працюю на компанію з лютого 2017 на позиції сейлза в Ужгородському офісі, до того працював B2B сейлзом (експорт сировини). Компанія молода і поки відносно невелика тому це дає можливість навчитись більшого приймаючи активну учать в проектах які залучаєш в компанію.

Мій знайомий вирішив влаштуватись на роботу в один з їх філіалів на вакансію junior QA. Відправив резюме, пройшов співбесіду — софт, тех скіли + англійська. Після співбесіди дали достатньо велике тестове завдання. Після його перевірки отримав позитивну відповідь, щодо прийому на роботу, але була одна проблема. Компанія шукала міддла-тім ліда, і мого знайомого візьмуть зразу після закриття цієї вакансії. Перший час знайомий дзвонив питав за роботу, після деякого часу залишив цю справу. Пройшло пів року, вирішив він заради цікавості подзвонити та й спитати як вони поживають і почув відповідь що вони за нього памятають і міддла ще шукають... Досить цікава компанія.

Добрый день, Алексей. Спасибо Вам большое, что помните о нашей компании и комментируете. Действительно, в нашем виде бизнеса бывают различные ситуации, в том числе и пересмотр открытых вакансий при найме команд. Также, мы очень стараемся нанимать максимально подходящих кандидатов, как Ваш друг, при первой же возможности привлечь их в интересный проект. Будем расчитывать, что это случится в самое ближайшее время и интерес к нам будет так же высок.
Ещё раз спасибо!
С уважением,
Команда Boost Solutions

Оскар Негер, UX\UI Designer
Прийшовши працювати в компанію був приємно здивований позитивним та дружнім колективом. До кого б я не звернувся — діставав вичерпні відповіді на запитання. Всі готові ділитися досвідом. Гуртом робота йде якісно і швидко. Дуже багато навчився від колег — за що вдячний їм!