1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Серьезная продуктовая компания с 8к+ сотрудников (большинство из них — координаторы отелей и кастомер сервис). Почти весь девелопмент (600+ сотрудников) сидит в Амстердаме. Каждый разработчик может влиять на бизнес, что в комбинации с миллионами юзеров вебсайта делает работу нескучной, а A/B тестинг превращает процесс в лабораторию. Постоянный набор разработчиков на фронтенд и бекенд. Пишите в личку, расскажу подробнее.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.