Bonsite LLC

21...80 спеціалістів
Херсон

6 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Ответственная команда профессионалов направленная на высококачественные продукты.

Хороший, дружный коллектив профессионалов, который выполняет задачи качественно и быстро. Комфортный офис, интересные проекты, не стандартный, креативный подход к решению задач.

Красиві, стильні та сучасні сайти — зручні в користуванні та швидкі як на звичайних комп’ютерах, так і на мобільних пристроях. Програми для мобільних платформ ефективно інтегруються з сайтом і працюють без збоїв.
Бонсайт — це насамперед команда професіоналів, людей які вміють думати практично і креативно.

Підтримали: Andrew Usik

Хорошая, дружная команда, которая четко и быстро выполняет задачи, есть все необходимые условия для работы и даже больше

Підтримали: Andrew Usik

Молодой веселый коллектив настроенный на современные технологии.

Підтримали: Andrew Usik

Первоклассные специалисты, ориентированные на качество и результат, точные сроки выполнения и внимательность к мелочам — с вами приятно работать!

Підтримали: Andrew Usik

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.