Працюю у компанії Bomi як Webflow Developer з лютого 2023 року. Це одна з тих компаній, у яких справді комфортно працювати: завдання змістовні, теми цікаві, а процес — злагоджений і зрозумілий. Маю змогу брати участь у кількох проєктах водночас — це додає динаміки та професійного зростання.
Окрема подяка менеджерам — завжди уважні до деталей, відкриті до комунікації, доброзичливі. З ними легко координувати роботу, розставляти пріоритети й вирішувати поточні питання. Ціную їхню залученість і спокійний, конструктивний підхід.
Окреме задоволення — працювати з дизайнеркою, з якою ми вже понад два роки у спільних проєктах. Її макети — завжди чисті, структуровані й продумані. Щоразу приємно отримувати нове завдання, бо дизайн надихає та викликає бажання одразу братися до роботи — усе логічно, структуровано й з увагою до деталей.
Організаційні процеси налагоджені дуже добре: оплата — завжди вчасно, завдання — чітко сформульовані, комунікація — прозора. Відчувається взаємоповага й відповідальність у роботі кожного члена команди.
Рада бути частиною цієї компанії й працювати з такими людьми. Це той формат співпраці, який справді хочеться продовжувати.
Працюю продуктовим UI/UX дизайнером в Bomi з березня. Мені дуже подобається процес роботи, завжди допоможуть, якщо є питання/проблеми. Також нададуть все необхідне, щоб можна було працювати навіть без світла.
Окремо хочу зазначити яка крута IT команда та проєкти. Мені дуже подобається працювати з такими крутими людьми) і що найголовніше для мене — тут я відчуваю свій розвиток.
Працюю в Bomi на посаді CMO (chief marketing officer). Мені дуже подобається склад моєї команди та інших відділів. Оскільки моя робота тісно повʼязана з відділом продажів, методистами, дизайнерами, PR відділом і т.д і т.п, я так чи інакше залежна від своїх колег. Я тішусь, що в мене завжди є можливість тут і зараз звернутись за допомогою, порадою чи передати важливу інформацію)
Мені навіть вдалось вийти за межі суто ділових стосунків і знайти друзів та підтримку. Ба-більше, власники компанії не менш залучені в кожен аспект і деталь моєї роботи.
У компанії створено комфортну робочу атмосферу та налагоджені процеси, що сприяють ефективному виконанню завдань. Це дозволяє мені чітко розуміти свої задачі на сьогодні, планувати на завтра та визначати напрямок розвитку на майбутні місяці. Я вдячна за можливість працювати в такому середовищі та за підтримку, яку отримую від колег та керівництва.
Жахливий досвід отримала у цій компанії. Подавалась на тім ліда методистів. Мало того шо в компанії просто безлад, уроки з помилками, не має статистики, контролю, так ще й 2 керівника дуже хамовиті, і всі про це знають і терплять. Я напряму в них запитувала, чого ви терпите те як з вами поводяться — вони сказали що вже звикли. Культури компанії взагалі немає, ні за що не похвалять, але швидко знайдуть до чого прикопатись. Ну і як завжди — на інтерв’ю одне — а потім виявляється що треба рахувати зп всім 45 викладачам. Ну шо ж, удачкі)))
Маріє, дякуємо, що поділилися своїм досвідом!
Нам шкода, що деякі моменти не виправдали ваших очікувань. Водночас, ми розуміємо, що за такий короткий період роботи (2 тижні) складно побачити всю картину роботи компанії, особливо коли йдеться про внутрішні процеси.
Завжди намагаємося вдосконалюватися, тож дуже цінуємо конструктивні відгуки, які допомагають ставати кращими. Бажаємо вам успіхів у кар’єрі та раді, що мали можливість поглянути на процеси з вашої точки зору!
Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.
Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.
4 відгуки
RSS