Blynk

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

Отримав тестове завдання, на наступний день відправив результат. Ще через день вирішив поцікавитись результатом — ігнор. Рекрутингом займався Co-founder Dmytro Dumanskiy, не рекомендую зв’язуватись

Максим, навіщо обманювати? Я відразу Вам відповів як зміг.

Максим Михаленич 8 лип 2020 11:55
Коли. буде результат по тестовому завданні?
Максим Михаленич 9 лип 2020 15:32
Доброго дня, скажіть будь-ласка вакансія ще актуальна?
Ви 9 лип 2020 16:28
Доброго. Поки що — ні. Дуже багато кандидатів. Не встигаємо всіх опрацьовувати.