Blynk

до 20 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Вітаю!
Я Frontend Dev (React, Redux, HTML5, CSS3, JS, TS), з технічною освітою інженера ПЗ, англійською Intemediate, досвідом лідерства команди, роботи за Scrum. Стукаю до вас, бо прагну приєднатися до команди Blynk як Frontend Developer. Де Вам буде зручно продовжити спілкування?

Підтримали: Anatolii Kobzar

Отримав тестове завдання, на наступний день відправив результат. Ще через день вирішив поцікавитись результатом — ігнор. Рекрутингом займався Co-founder Dmytro Dumanskiy, не рекомендую зв’язуватись

Максим, навіщо обманювати? Я відразу Вам відповів як зміг.

Максим Михаленич 8 лип 2020 11:55
Коли. буде результат по тестовому завданні?
Максим Михаленич 9 лип 2020 15:32
Доброго дня, скажіть будь-ласка вакансія ще актуальна?
Ви 9 лип 2020 16:28
Доброго. Поки що — ні. Дуже багато кандидатів. Не встигаємо всіх опрацьовувати.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.