Blynk

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Отримав тестове завдання, на наступний день відправив результат. Ще через день вирішив поцікавитись результатом — ігнор. Рекрутингом займався Co-founder Dmytro Dumanskiy, не рекомендую зв’язуватись

Максим, навіщо обманювати? Я відразу Вам відповів як зміг.

Максим Михаленич 8 лип 2020 11:55
Коли. буде результат по тестовому завданні?
Максим Михаленич 9 лип 2020 15:32
Доброго дня, скажіть будь-ласка вакансія ще актуальна?
Ви 9 лип 2020 16:28
Доброго. Поки що — ні. Дуже багато кандидатів. Не встигаємо всіх опрацьовувати.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.