Bluefield Technologies

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Поговорил с рекрутером, сделал тестовое, прошел собеседование, где мне сказали, что и задание сделано почти идеально, и на вопросы все ответил хорошо. Также сказали, что нужно ждать письма/звонка от рекрутера. Через несколько дней рекрутер предупредила, что затягивают с ответом (без причины). Дальше информация о том, что никаких новостей нет, в ответ на первое письмо (после недели тишины приблизительно). На второе письмо ответа нет

Підтримали: Sergii

Євген, доброго дня.
Дякуємо вам за відгук і просимо вибачення за затримку з відповіддю. Тут ми не спрацювали.

Процес дійсно тоді затягнувся, і в мене не було апдейтів для вас. Я змогла надати вам фідбек, як тільки стало відоме рішення фіналіста на вакансію.

Маю надію, що ви успішно знайшли цікавий для вас проект. Бажаю всіх успіхів!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.