1 березня 2021 22:46

Paul Demskyi

Пропрацював тут 3 роки та 5 місяців, постараюсь коротко описати.
Виріс з юного початківця кодера, який не знав різниці між авторизацією та аутентифікацією, до «Маестро ви кодите чудесно» — прокричали мої фанати, коли я виходжу з офісу (ну і самовпевненість піднялась). Був радий бути частиною команди стільки часу і бачити як фірма жила і розвивалась.
Зустрів тут купу крутих людей, кожна зі своїм гумором і особливостями, які у сумарності творить хаос від якого не знудишся (Скажемо так, не раджу пропускати корпоративи). Загалом, все дуже комфортно у спілкуванні, можна почуватись як у дома і, якщо що, всі готові допомагати один одному.
Самі проекти були динамічними у плані різноманітності завдань, тому я не встигав знудитись. Деколи, сам дивуюсь у скількох частинах проекту брав участь і як було цікаво побачити простори коду з усіх куточків. Завжди прислухається до моїх прохань по нових завдання, нових технологіях і панічним моментам, коли не знав як вирішити завдання.
Весь цей набір моментів, допоміг мені здобути найшвидші кодувальні руки на заході (самопризначений титул, якщо що) і набратись спогадів, які я можу весело розказувати друзями.