Blast Sourcing

21...80 спеціалістів
Київ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Blast Sourcing это впервую очередь крутая возможность близко поработать с US рынком и получить инсайдерскую инфу ;) А еще это работа в удивительно приятном коллективе с классными проектами.
Работаю тут уже пол года и это действительно замечательное место куда хочется приходить)

Підтримали: Valeria NeglushchenkoMarina Morozova

Працюю в компанії вже майже рік. В цілому від Blast Sourcing у мене тільки позитивні враження. Компанія завжди поруч і допомагає у вирішенні будь-яких питань. Все відбувається прозоро та чесно.
Звичайно, робота багато в чому залежить від проектів та від команди, з якою тобі доводиться працювати та комунікувати. З цим у Blast Sourcing немає проблем, всі спілкуються і дружать між собою навіть у неробочий час.
Із недоліків, іноді затягнута комунікація з іншими департментами, але все одно є розуміння кого пінгувати і справи швидко вирішуються.

Підтримали: Marina Morozova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.