BLAM! Games

21...80 спеціалістів
Одеса

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Отсылал вакансию. HR добавил в скайп, попросил еще раз прислать резюме. Через время ответили, отказали, не в обиде. Но на следующие мои 2 вопроса, вполне корректные, про другие вакансии, HR просто взял и удалил меня из скайпа. Очень некрасиво.

Скажите, Вы ищете специалистов по векторной математике + программирование С++. Можно конкретизировать отрасль математики. Есть векторная алгебра, аналитическая геометрия ....

Для просто программистов компании может и да, но не для хоть немного математиков.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.