Blaize

21...80 спеціалістів
Київ, Дніпро

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в компании практически два года. Для меня немаловажный показатель. Очень доброжелательные, отзывчивые коллектив и руководство. Невероятное разнообразие задач и возможностей для развития. Безграничный лайк 👍🏻 Ждём всех, кто любит вызовы и не боиться нового 👌🏻

Прекрасное место для работы:
— дружный и отзывчивый коллектив
— работа на острие технологий и интересных проектах
— обучение всем необходимым навыкам
— отлично как стартовать будучи студентом, так и вливаться уже матёрым специалистом
Крайне рад, что работаю тут — и всем советую. Тут рады людям.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.