БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІТ ПАРОСТОК

до 20 спеціалістів
Одеса

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Яким чином вибираються ментори до інтернатури? І чи є актуальна інформація про менторів поточної інтернатури яка вказана на сторінці інтернатури?

Подивився сайт фонду. Сторінок чимало, але корисної інформіції майже немає. Є розділ «Відповіді на поширені питання», який містить дійсно актуальні питання. Але при виборі будь-якоко з питань показується один і той самий текст, який не дає відповіді на жодне з них.
Форма для зв’язку є, але таке враження, що вона зроблена тільки для збору персональних даних. Поля ПІБ, № телефону, email є обов’язковими для заповнення.
А тепер звертаюся до керівництва фонду — заповніть відповіді на питання на вашому сайті змістовною інформацією. І ще питання від мене — на кого розрахована інтернатура? Чи може звернутися до вас людина з досвідом в IT, яка хоче змінити спеціалізацію?

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.