Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Blackwood Games — киевская студия-разработки видеоигр ААА-класса. У нас работает более 200 высококлассных специалистов, занятых разработкой и поддержкой передовых игр. Команда Blackwood Games на протяжении 6 лет активно работает над созданием и совершенствованием игр для PC, XBOX, PS4.
3 березня 2021 GameDev

Receptionist (вакансія неактивна)

Київ $500–1000

Необхідні навички

Higher education;
Excellent communication skills
Developed computer skills (MS Office, Internet searching, Outlook);
Experience in Administrative support role

Буде плюсом

Fluent English

Пропонуємо

24+3 days vacation
Medical insurance
Lunches
Gym compensation
Professional development opportunity

Обов’язки

Operating the company reception calls;
Admin / HR departments Assisstance;
Support to CEO;
Organization of daily efficient functioning of the office;
Coordinating courier services,
Visitors support;
Dealing with office suppliers;
Control of the documenflow;

Про проєкт

We are game development company with foreign investments.

Гарячі вакансії

Всі вакансії