Blackthorn Vision

Львів, Хмельницький

Працюю в компанії уже два роки. Пункти, які варто відмітити:
— Можливість працювати віддалено.
— Повне забезпечення технікою для ремоут працівників.
— Гнучкий графік.
— Працевлаштування через ФОП, який веде бухгалтер від компанії.
— Безкоштовні курси англійської мови та оплата сертифікатів.
— Відсутність бюрократії.
— Чудовий колектив, включаючи топ менеджмент.
— Вчасна виплата ЗП (за два роки не було жодної затримки). За необхідності можна брати аванс.
— Можливість розвивати свій напрямок в середині компанії.
— Можливість впроваджувати будь-які технології на проекті за погодженням клієнта.

Підтримали: Olha OrhanistaYuliia Antonyshyn

Працюю в компанії вже третій рік, за цей час враження сформувалися лише найкращі. Відчутно, що компанія турбується про нас, цікавиться потребами, заохочує розвиватись. Є багато різних плюшок і цікавих івентів, аби можна було з колегами класно провести час. Також є можливість працювати, як віддалено, так і з офісу, при цьому графік гнучкий. І взагалі тут дуже дружня атмосфера та мінімум бюрократії. Тому якщо маєте офер від нашої компанії, навіть не сумнівайтесь — го до нас.

Підтримали: Olha OrhanistaYuliia Antonyshyn

Чудова компанія, дружня атмосфера, класні корпоративи, лояльний менеджмент.
Проекти з цікавою предметною моделлю, використовуються актуальні технології.
Є багато напрямків куди можна розвиватися. Можливість менторства.
Можливість працювати як віддалено, так і в офісі.
Компанія повністю відкрита і надає можливість бачити результати її роботи у вигляді презентацій та планів на майбутнє.
Дуже хороший досвід був для мене особисто — точно можу рекомендувати.

Справді крута компанія.
Працював у сейлз відділі.
Тут добре практично все: чудові люди загалом в фірмі, чудові люди у сейлз команді, і — що не часто буває, імхо — дуже адекватне керівництво — в них поєднується професіоналізм і людяність. Працювати було прямо класно!

Чому звільнився — на жаль у сейлз відділі — на момент коли звільнявся — немає можливості працювати парт-тайм, а на той момент мені це було важливо.

Вцілому, рекомендую Blackthorn Vision, so far найкраща, найприємніша компанія в якій доводилося працювати.

Про цю компанію можна відгукуватись лише позитивно. Гнучкий (дійсно гнучкий) графік, прості доступні процеси і повна довіра до працівника, яку відчуваєш і яка тебе дуже драйвить. Окрім цього, в компанії працюють надзвичайно відкриті та приємні люди і великою мірою це заслуга HR команди, бо вони теж такі завжди відкриті та готові допомогти. В цій компанії з перших днів почуваєш себе своїм. І це круто.

Дуже крута компанія яка залишила тільки позитивні спогади)

Blackthorn Vision is a dream company!

I’ve been working at Blackthorn Vision for more than a year now, and I’d like to acknowledge that I’m really lucky to have a chance to work here as the company gives me everything I need: freedom, independence, instant and constant support, and numerous ways to progress and grow professionally. I’m happy to co-operate with such an exceptional team of professionals who are truly in love with what they do, and I’m genuinely grateful to the management for their rapport, loyalty, and willingness to give a hand any time.

Viva Blackthorn Vision!

Пропрацювала в компанії 2,5 роки які пролетіли для мене як 2,5 місяці)))

Максимально лояльне та чуйне кервництво яке завжди допомагало мені професійно зростати і почуватись комфортно, приємна дружня атмосфера, дуже гарний сучасний офіс розташований в класній локації, можливість працювати віддалено навіть до карантину та гнучкий графік, ну і звичайно, мега круті люди які роблять цю компанію такою як вона є)
Впевнено рекомендую компанію і буду з приємністю згадувати свою роботу в Blackthorn vision!

Чудова компанія, дали змогу працювати віддалено, з нею я провів в Азії 5 місяців без ніяких питань)
Якщо роботу робиш вчасно, то маєш гнучкий графік.
Люди тут класні, у них навіть у Львівському офісі у кожної кімнати є своя неофіційна назва :)
Загалом, рекомендую цю компанію)

Працював в компанії 3 роки. Дуже класна корпоративна культура і по справжньому вільний графік. WFH тут був доступний ще до того як це стало менстрімом. За час роботи згадуються тільки приємні моменти. Окремий плюс в карму СЕО компанії, Михайлу. З такими доброзичливими людьми завжди приємно мати справу.

Пропрацював в компанії більше року. З найбільш приємних моментів хотів би виділити:
1) Можливість працювати віддалено(не залежно чи є офіс в твому місті чи ні, залежить тільки від команди наскільки розумію)
2) Чудово обладнаний офіс(я працював у львівському офісі)
3) Приємна корпоративна культура(немає бюрократії, можно звертатись при необхідності напряму до СЕО)
4) Дружний колектив, завжди можна звернутись з питанням до колег з інших проектів
5) Гнучкий графік, головне щоб робота була зроблена
6) Вчасна виплата ЗП(затримки бувають рідко і то в декілька днів)
7) Можливість розвивати свій напрямок в середині компанії, головне мати бажання
8) Чудовий топ менеджмент)

Класна компанія з хорошим менеджментом і лояльним керівництвом, приємна атмосфера і чудовий колектив, сприйятливі умови праці і демократичне відношення до працівників. Є свої плюшки і бенефіти, гнучкий графік роботи, зручний офіс, професійний ріст, хороший досвід. Безумовно рекомендувала б цю компанію!

Проходив у компанії інтерв’ю, враження максимально позитивні, HR Марія — професіонал своєї справи, все гарно організовано. Технічна частина теж залишила тільки позитивні враження.

Пропрацювала в компанії 2,5 роки. Хочу відмітити, що фірма дуже комфортна як з точки зору організації процесів, так і в побутовому розумінні. Дуже красивий та затишний інтер’єр, приємна атмосфера, гнучкий графік і неймовірно чуйне керівництво, яке без перебільшення кожного разу ішло на зустріч і робило все максимальноможливе для моєї якісної роботи, для мого професійного росту і загального комфорту. Познайомилась з дуже крутими і скілованими людьми, отримала хороший досвід. Буду із приємністу згадувати про цей період у моєму житті.

Провів у компанії трохи більше 4 років, погоджуюсь зі всім позитивом написаним швидше. Хочу лише додати, що в BlackthornVision поки найкраща атмосфера і умови праці серед фірм, де мені прийшлось працювати і це заслуга суперового CEO та бомбезного і дружнього колективу.

Працював в компанії більше 3х років. Все сподобалося.

Підтримали: Nataliya LukanyukOlena Dats

Співпрацювати з Blackthorn Vision було приємно ще від першої співбесіди.
В компанії чудовий офіс у зручній локації. Навколо величезна кількість закладів.) Прекрасний колектив, всі дуже friendly, ніякої бюрократії. Є корпоративний лікар, курси англійської, це дуже заощаджує час.
Пропрацювала в цій компанії трохи більше року. І радила б її своїм друзям.)

Підтримали: Nataliya LukanyukOlena Dats

Прекрасна компанія. Отримуєш максимум комфорту та задоволення від своєї роботи.
Лояльний менеджмент, гнучкий графік. Колектив завжди готовий допомогти.

Підтримали: Nataliya LukanyukOlena Dats

Пропрацювавши в компанії майже рік та проаналізувавши цей час хочеться виділити наступні пункти:
— Дуже лояльне керівництво, всім такого CEO
— Дружний колектив, всі колеги готові і раді допомогти, почуваєшся як серед друзів
— HR’и завжди роблять святковий настрій :)
— Офіс дуже гарний та розташований в зручній локації
— Гнучкий графік, ніякого жорсткого контролю
— Часті святкування та корпоративи, тільки встигай дивитись фото з минулого святкування 🥳

Я працював у Blackthorn Vision із листопада 2014 до серпня 2018 року. Залишилися лише позитивні спогади про час проведений у компанії. Немає зайвої бюрократії і усі запитання які виникають в процесі роботи вирішуються миттєво. Дуже дружній колектив, який завжди готовий поділитися власним досвідом. Зручний офіс в якому є все необхідне.

Працював у компанії 4 роки. За цей час мав тільки позитивний досвід. Тут добре відношення до працівників, є можливості для розвитку і росту.

Годна компанія з професіоналами на борту і дуже лояльним та демократичним відношенням до працівників.

Вакансії Blackthorn Vision