Собираем базу компаний, которые сокращают штат или зарплаты из-за кризиса. Заполните анкету

Blackthorn Vision

Львов, Хмельницкий

Пропрацювала в компанії 2,5 роки. Хочу відмітити, що фірма дуже комфортна як з точки зору організації процесів, так і в побутовому розумінні. Дуже красивий та затишний інтер’єр, приємна атмосфера, гнучкий графік і неймовірно чуйне керівництво, яке без перебільшення кожного разу ішло на зустріч і робило все максимальноможливе для моєї якісної роботи, для мого професійного росту і загального комфорту. Познайомилась з дуже крутими і скілованими людьми, отримала хороший досвід. Буду із приємністу згадувати про цей період у моєму житті.

Провів у компанії трохи більше 4 років, погоджуюсь зі всім позитивом написаним швидше. Хочу лише додати, що в BlackthornVision поки найкраща атмосфера і умови праці серед фірм, де мені прийшлось працювати і це заслуга суперового CEO та бомбезного і дружнього колективу.

Працював в компанії більше 3х років. Все сподобалося.

Співпрацювати з Blackthorn Vision було приємно ще від першої співбесіди.
В компанії чудовий офіс у зручній локації. Навколо величезна кількість закладів.) Прекрасний колектив, всі дуже friendly, ніякої бюрократії. Є корпоративний лікар, курси англійської, це дуже заощаджує час.
Пропрацювала в цій компанії трохи більше року. І радила б її своїм друзям.)

Прекрасна компанія. Отримуєш максимум комфорту та задоволення від своєї роботи.
Лояльний менеджмент, гнучкий графік. Колектив завжди готовий допомогти.

Пропрацювавши в компанії майже рік та проаналізувавши цей час хочеться виділити наступні пункти:
— Дуже лояльне керівництво, всім такого CEO
— Дружний колектив, всі колеги готові і раді допомогти, почуваєшся як серед друзів
— HR’и завжди роблять святковий настрій :)
— Офіс дуже гарний та розташований в зручній локації
— Гнучкий графік, ніякого жорсткого контролю
— Часті святкування та корпоративи, тільки встигай дивитись фото з минулого святкування 🥳

Поддержали: Vladyslav Lisovyi

Я працював у Blackthorn Vision із листопада 2014 до серпня 2018 року. Залишилися лише позитивні спогади про час проведений у компанії. Немає зайвої бюрократії і усі запитання які виникають в процесі роботи вирішуються миттєво. Дуже дружній колектив, який завжди готовий поділитися власним досвідом. Зручний офіс в якому є все необхідне.

Поддержали: Vladyslav Lisovyi

Працював у компанії 4 роки. За цей час мав тільки позитивний досвід. Тут добре відношення до працівників, є можливості для розвитку і росту.

Поддержали: Vladyslav Lisovyi

Годна компанія з професіоналами на борту і дуже лояльним та демократичним відношенням до працівників.