Blackbit Digital Commerce Ukraine

Київ, Берлін (Німеччина), Гамбург (Німеччина), Геттінген (Німеччина)

В компанії не так давно, але за той час що я працюю тут, а це 4 місяці я переконався в тому що це саме та компанія яку я давно шукав для себе. Я намагався потрапити до Blackbit 2 рази. Перший раз неправильно зробив тестове, але мені дали час на переробку, але, оскільки на той час було багато роботи у компанії в якій я тоді ще працював, я відмовився від продовження тестового. Друга спроба була через рік, на цей раз тестове я зробив як треба і після невеликої бесіди з PM (бесіда англійською мовою) мене взяли у команду. Команд тут декілька і можна, за потреби, переходити з однієї у іншу. У всіх командах колектив однаково дружній і допомагає новачкам, та і не тільки новачкам, а й вже тим хто довго працює в компанії, якщо такі звертаються по допомогу. Оскільки компанія німецька, а працюють в ній люди з різних країн, спілкування в командах виключно англійською мовою, виключення київський офіс. До речі офіс в Києві знаходиться в супер крутому місці — UNIT.Сity. В наших реаліях офіс необхідний, оскільки в ньому завжди присутній інтернет та світло. Звісно можна працювати віддалено, як вам зручно. Що стосується робочого процесу, то з самого початку твоєї роботи компанія надає доступ до курсів Pimcore, які ти можеш проходити у вільний від роботи час, або якщо ти новенький то тобі дають тиждень, а іноді і два, щоб ти вивчився і міг виконувати задачі. Компанія зацікавлена в тому щоб ти продовжував вдосконалювати свої навички та був зацікавлений працювати в компанії. Work-life balance також присутній. Задачі є на будь-який смак, тобі не будуть давати задачу над якою тобі потрібно працювати і день і ніч. Задачі ускладнюються поступово, усе залежить від твоїх навичок і того на скільки швидко ти засвоюєш Pimcore. За весь час мені ще не давали задачу яку б я не зміг зробити, адже як тільки в тебе з’являються труднощі з задачею, тобі приходять на допомогу колеги. Blackbit це саме та компанія в якій хочеться працювати.

Підтримали: Bohdan SheikoOleksandr Sttrizhakov

Працюю в компанії вже більше двох років. Колектив не великий, але дуже дружній і це відчувається не лише в роботі. Компанія постійно намагається покращувати умови праці і прислуховується до співробітників.
Задачі є різні і як то кажуть на любий смак. Достатньо цікавих задач: вирішуючи, які зростаєш як спеціаліст. Любі пориви зростання заохочуються та підтримуються.
Якщо розглядати роботу не на один рік, то дуже раджу)

Підтримали: Bohdan SheikoOleksandr Sttrizhakov

Я працюю в компанії вже більше 2-x років, і можу сказати, що це дійсно неймовірне місце для професійного зростання. У нас чудовий та дружній колектив, де завжди підтримують один одного, і працюють спільно над цікавими проектами. Я щаслива працювати в Blackbit та вдячнна за всі можливості для особистого і кар’єрного росту.

Підтримали: Bohdan SheikoOleksandr Sttrizhakov

Працюю в компанії вже більше року, дуже задоволений роботою. Компнаія зацікавлена в твоєму зростанні, тому інвестує в розвиток своїх співробітників. Дружній та професійний колектив, який завжди і в всьому приходить на допомогу. Сучасний менеджмент без бюрократії.

Підтримали: Bohdan SheikoOleksandr Sttrizhakov

Працюю в комфортному Київському офісі Blackbit в Unit.City з квітня 2021 року. У нас чудовий дружній колектив. Мені дуже подобається, що в компанії є постійне навчання та розвиток співробітників. Є можливість працювати віддалено або в офісі. Можливість працювати з новими технологіями та сучасними версіями фремворків і систем та в різних цікавих проектах. Різноманітні задачі та дружня атмосфера в команді. Колеги завжи підкажуть щось корисне.

Підтримали: Bohdan SheikoOleksandr Sttrizhakov

Привіт, працюю в компані вже деякий час. Дуже рада тим, що команда супер дружня, відкрита, бюрократія непомітна і будь яке питання можна вирішити дуже швидко. Завжди присутні цікаві задачі і компанія сприяє розвитку працівників. Чудова комунікація з командою та керівництвом.

Отличная компания, великолепный коллектив. Компания поддерживает как личностный рост, так и карьерный. Процесс найма довольно быстрый и без особой бюрократии.

Добрый день, проходил интервью в компании, просто и занимательно в тоже время, бюрократия минимальная. Чуствуется дружелюбность, искренность, открытость. Да, комманда маленькая, и работать над проектом потребуется в комманде возможно 2-3 человека(это было в моем случаи). Неомного приятно удивляет гибкость сотрудников, все вопросы решаются быстро и легко.