Blackbird is a remarkable company filled with talented individuals who value their employees. They prioritize personal growth and provide exciting opportunities to work on diverse and engaging projects. What sets them apart is their team of project managers who not only understand the technical aspects but also, an excellent ability to inspire. Their supportive and collaborative approach fosters a positive work environment where everyone feels valued and motivated.

Furthermore, the developers contribute value, not just through their technical prowess, but also through their aptitude for effective collaboration and communication.

Being a part of Blackbird, a company that offers tremendous opportunities and fosters an environment where your contributions are genuinely understood and valued. Work of this company is not only fulfilling but also enjoyable. It’s a place where you can thrive professionally and have a great time doing it.

I would also like to express my gratitude to the HR team and the company’s leadership for creating a positive and supportive work environment. Their dedication to creating a friendly atmosphere is truly commendable. I’m thankful for the efforts they put into making Blackbird a place where everyone feels valued and supported.

Подавався на потенційно цікавий проект в цій компанії, але не пощастило — спочатку попав на необ’єктивного інтерв’юера на стороні компанії, якого, на щастя, замінили.
Потім на дивного кастомера, який просто відмовив, без будь-якого фідбеку.

Добрий день, Андрій!
Щиро перепрошуємо, що так склалося. Дійсно, перші перебої зі світлом вплинули на процес і всіх нас. І так, клієнту варто було дати хоч якийсь коментар, не дивлячись на те, що ви були фінальним кандидатом і вони вже обирали одного з двох.
Як би там не було, сподіваємося, що у вас залишиться добрий спогад про додаткове тех інтервʼю на нашому боці та наші зусилля оперативно відновити та довести процес до кінця.
Будемо раді, якщо у нас ще зʼявиться цікава для вас вакансія і ми вдало поспівпрацюємо!

Ця компанія стала не просто черговим місцем роботи в резюме, а дійсно дружнім родинним колом, де до думки кожного співробітника прислуховуються та вважають за доречне критику.

Я почав співпрацю з Blackbird на етапі її ставлення, а це вже майже 4 роки пройшло. Памʼятаю, у нас тоді було всього 2 проєкти. Був свідком багатьох подій, безумовно, були як злети, так і падіння, та ми всі дружньо і професійно пройшли ці виклики.

З приводу непроєктних відносин — команда HR настільки круто готує кожен івент чи то тімбілдінг, що просто чекаєш наступного з нетерпінням, та й взагалі атмосфера в компанії дуже дружня та, повторюсь, більш схожа на родинну.

Для мене це те місце, де хочеться працювати, втілювати нові ідеї та створювати іноваційні продукти, тим більше, що поруч тебе оточують професійні колеги.

Працюю в компанії вже більше 3-х років.
І за цей час компанія зросла не лише за кількістю співробітників, а й кількістю лояльних клієнтів, які одного разу попрацювавши з компанією, знову приходять з новими ідеями саме до Blackbird.

Обстановка в компанії дружня та легка. В колективі не відчувається тиску чи поспіху з дедлайнами, гадаю, через грамотну організацію процесів та той факт, що всі менеджери мають технічний бекграунд. А це дуже допомагає в комунікації та дає відчуття підтримки та розуміння з боку менеджера.

Тут переважно великі комплексні проекти, що дає змогу добре прокачуватись в різних напрямках і дізнаватись такі речі, які навіть не задумуєшся, що можуть стати в нагоді і в інших командах.

Печиво, кава та лаунж зона на сьогодні не рідкість, і вже напевно не якась особлива перевага при виборі роботи. Але погодьтесь, що їсти це печиво за веселими та продуктивними розмовами в компанії таких професійно різних людей — набагато цікавіше. Тож з радістю приєднаюсь до коментарів своїх колег: у нас дійсно приємно працювати ;)

Отличная компания с классным менеджментом, пришел сюда на позицию junior разработчика и очень сильно прокачался в техническом плане, всем советую!

На момент написания отзыва работаю в Blackbird Lab уже 2 года. Если бы меня попросили выделить главные плюсы компании, то я сказал бы, что это будет тяжело. Их много... Но несколько я все таки хотел бы выделить. Уровень менеджмента просто прекрасный. Следовательно, всегда порядок во взаимодействии членов команд и очень грамотное взаимодействие с клиентом. Так же, очень приятная обстановка внутри коллектива, я даже сказал бы «ламповая». И суть не в печенках на кухне или крутом ремонте, а именно в коллегах.
В общем и целом место в котором хочется работать, расти профессионально и личностно.

Работаю в Blackbird Lab 1год и 7 месяцев. За это время существенно вырос в профессиональном плане. Разнообразие задач позволяет оставаться вовлечённым в работу и избегать рутины на протяжении долгого времени. Острую фазу корона кризиса компания прошла с небольшими потерями. Лично мне вся эта история не помешала получить повышение, что выгодно выделяет Blackbird Lab на фоне тех компаний, которые в периоды потрясений переносят апрайзалы, урезают зарплаты и бонусы. Стоит отметить прекрасную атмосферу в коллективе, за всё время работы я ни разу не сталкивался с токсичными людьми или непониманием. Уровень квалификации сотрудников высокий, а лучшим показателем хорошего перформанса служит расширение проектов для существующих клиентов. Ещё несколько вещей о компании, без которых отзыв был бы неполным: отсутствие бюрократии, лояльное отношение к сотрудникам, компетентный менеджмент, низкий уровень текучести кадров. Не смотря на молодой возраст компании (год основания — 2017), усилиями всей команды были достигнуты превосходные результаты. Я думаю, что Blackbird Lab продолжит стремительно развиваться.

Отличная компания из перспективных ребят, которым важны те, кто у них работает. Они заботятся о вашем развитии, предалгаю интересные задачи и нескучные проекты. Тут все ПМы — технари и четко понимают что и как делать. Это работа о больших проектах, великих возможностях и без непонимающих вас ПМов.
Я рада, что являюсь частью этой компании.Тут хорошо и весело :)