BlaBlaCar

Київ, Варшава (Польща), Сан-Паулу (Бразилія), Париж (Франція)

Вроде ж большая контора... кто там у руля? когда научите приложение работать на мобильном и PC одновременно? данные обновлять на странице? фродов фильтровать? приложение на плохом инете работать?

Месяцев 6-12 назад общался с афро-французской рекрутершой. Сказали платят белую ЗП (хотя не уверен, что она знает про все оттенки серости ЗП в Украине).

Підтримали: Рома Йовик

Може наступне здасться ванільним, але мені хочеться щоб і інші побачили що ББК існує, щось розробляє та все це відбувається на теренах України. По перше, розробка Блаблакару тут з’явилась після покупки Басфору, як агрегатора автобусних перевезень. Фактично напрямок роботи не змінився, ті самі команди займаються тим самим але в більш глобальних масштабах. Дьоготь теж є, спадщина у вигляді моноліта яка турботливо передавалась з команди в команду та обростала купою костилів, копіпасти та інших речей у вигляді залишеного технічного боргу. Гарна новина в тому що процес розбору моноліта на запчастини в процесі, це не може не радувати. Все інше мабуть так само як і у інших продуктових компаній, може з невеликими відмінностями.
Ще, старий офіс був жахливо шумний і не дуже комфортний. Вже десь є новий в якому роблять ремонт. Але схоже що в офіс вже ніхто не бажає повертатись. Офіційно всі можуть працювати з дому, офіс по бажанню.

Підтримали: Tatiana Fairushyna

Хантят через масковскую контору ge-hr.ru. В письме приглашают в киевский офис на Олимпийской, но с проектом ознакомится отправляют на рассейскую локализацию. И раздражает когда пишут «на Украине». Думаю hr’ам этой конторы стоило бы рассылать все-таки англоязычную версию вакансии, KPI выше был бы.