Bizico — це аутсорсингова компанія, ми розробляємо web та мобільні додатки. Основний стек технологій web: React, Node.js, .Net, та мобільна розробка: іOS, Android. Забезпечуємо повний цикл розробки проектів, від залучення бізнес-аналітика до кінцевого супроводу проекту. Основними клієнтами є замовники з США та Німеччини.
10 січня 2018

Middle/Senior Unity 3D Developer (вакансія неактивна)

Чернівці, віддалено $1500–2000

Необхідні навички

3+ years of experience in developing Unity3D;
Strong technical skills in C#;
VR/AR experience;
High level of spoken and written English.

Пропонуємо

Interesting and diverse projects from our American partners;
The best software and other necessary equipment;
Financial support of your professional trainings and conferences (including foreign language courses);
Friendly colleagues;
Spacious and comfortable office.

Обов’язки

Development for iOS and Android platforms using Unity3D engine;
Close communication with the development team in California.

It is a Health Care project with the aim of improving the training for medical students.

Гарячі вакансії

Всі вакансії