Всім хеллоу 👋
Ділюсь своїм досвідом 👇
Посада: Social Media Manager
Працюю в компанії: 7 місяців

Почну з моменту, коли мені написала рекрутер Юлія. Вакансія зацікавила, і, переглянувши проєкт, я погодився. Всього було 3 етапи: знайомство, тестове, технічна, що, як на мене, цілком нормально. Адже в той самий час я проходив ще співбесіду в одну велику компанію, і там було 6 етапів 🤯

Через те, що я проходив співбесіди в різних компаніях, я попросив трохи змістити графік зустрічей і співбесід, і на це погодились, що дуже круто. Я до цього пройшов немало співбесід, і на багатьох на тебе дивились, наче як пафосні консультантки в Brocard, а тут навпаки — приємне спілкування, доброзичливість, а також повага до тебе як до кандидата. Процес відбору мені максимально сподобався, але більше сподобався онбординг та welcome pack 😅

Відразу скажу, що я потрапив у ідеальну команду, про яку не те що не мріяв, але й надумав, що така взагалі існує. Керівники просто супер, професіонали своєї справи. Як у вас буде, не знаю, але сумніваюсь, що інакше. Чітко ставлять задачі, лояльно відносяться до термінів і проблем, які виникають. Люблю, ціную, хочу, щоб таких керівників було побільше. Команда топчик: в робочий час ми працюємо і іноді скидаємо тіктоки один одному, а поза роботою — друзі, які рубляться в Фіфу, Гран Турізмо, діляться своїми проблемами, допомагають, прикалуються та підтримують один одного ❤️

Процеси в компанії добре налаштовані, всі тулзи, які тобі потрібні будуть у роботі, тоді нададуть. Мені в перший день видали MacBook Air M2, але він не витягував роботу у важких проєктах. «Не проблема», сказали мені, і замінили на MacBook Pro, і тепер все супер 🔥
Також немає такого, що тебе заставляють овертаймити, не виплачують винагороду місяцями, зобовʼязують проходити 10 кіл пекла користуючись програмами, які скріншотять чи записують відео 🔍

Для любителів походити в офіс, правда, тільки у Києві. Є місце, яке має шикарний вид на Олімпійський стадіон з тераси, ортопедичні крісла, каву, різне молоко на вибір, кокосове, звичайне, безлактозне, може ще якесь, переговорки, зону відпочинку, а ще прекрасну офіс-менеджерку Уляну. Взагалі, що стосується людей в компанії, всі просто максимально такі сонечка, всіх хочеться обійняти, зі всіма є про що поговорити, всі доброзичливі та приємні в спілкуванні 🫶
Також є в компанії й місце для любителів віддаленої роботи, таких як я👨‍💻

Зараз ера скорочень в ІТ сфері та і не тільки. Я працював багато в яких сферах, навіть в хімічній промисловості. В багатьох компаніях у цей час не займаються оптимізацією бізнесу, не знаходять нових шляхів для вирішення проблеми, а займаються лише скороченням і збільшенням обов’язків працівників, яких звільнили на тих, хто залишився працювати. Звісно, це не всюди, але скажу, що в Bitmedia Labs в цей важкий час демонструє інший підхід, не скорочуючи працівників і не накидаючи їм додаткової роботи.

Звучить ідеально? Можливо, але це мій досвід роботи в компанії. Хтось побачить іншу картину, типу — о, офіс в центрі Києва, фу, оце мені з Дарниці 2 години їхати туди 🚌

Або ось тут немає власного автопарку, персональної масажистки й бару з алкоголем, тому тут працювати не реально 🤡

Мінуси є всюди, але якщо тебе, щось не влаштовує, то ти можеш це обговорити й це не буде покладено до ящика всередині якого чорна діра, а приймається до виправлення 👍

Тому раджу на власному експрієнсі побачити, як це працювати в Bitmedia Labs, що я вам і раджу зробити 🤝

Підтримали: Olga Loboda

Рекрутер Yuliia Maksymiuk написала на Djinni и пропала. Юля, с тобой все хорошо, ты в безопасности ?

Вітаю, Ігоре!
Вдячна вам за увагу, я в порядку. :)
На жаль, не змогла знайти вас в джині, адже після мого повідомлення ви не відкрили свої контакти. Додатково перевірила по системі, що раніше ви вже комунікували з моєю колегою Олею і тоді отримали відмову листом на особисту пошту.
Пропоную залишатись на звʼязку в разі появи нових вакансій, які відповідатимуть вашому профілю. Ми цінуємо тих, хто зацікавлений у співпраці з компанією!

Всім привіт! Хочу поділитись процесом відбору до Bitmedia Labs на позицію Junior Data Scientist. Вакансію знайшов на Djinni, але як виявилося трохи пізніше в цій компанії вже давно працює мій товариш. Від нього отримав гарний відгук про компанію і бажання доєднатися до компанії збільшилося. Відразу підготував і відправив CV і вже того ж дня отримав зворотній зв’язок від HR Ольги з пропозицією пройти перший етап інтерв’ю з HR. І вже наступного дня пройшло перше інтерв’ю з HR. По часу це зайняло близько години, дізнався багато інформації про компанію і продукти над якими працює компанія, а також отримав відповіді на свої запитання і розповів про свій досвід роботи і досягнення. І через невеликий проміжок часу отримав пропозицію виконати тестове завдання, добре що завдання отримав в п’ятницю ввечері і на вихідних міг спокійно зайнятися тестовим. Виконання тестового зайняло майже день, так як завдання були цікавими і нестандартними. В понеділок зранку відправив тестове і вже на наступний день отримав позитивний фідбек і пропозицію перейти на наступний етап технічне інтерв’ю.
Технічне інтерв’ю пройшло чудово. Запитання були на різні теми і технології, що використовуються в компанії. Було декілька непростих питань пов’язаних з виконанням тестового завдання, але як мені здавалося я дав на них гарні відповіді. Підводячи підсумок Максим гарно провів технічне інтерв’ю.
Після технічного інтерв’ю недовгий проміжок часу очікував зворотній зв’язок і був дуже радий отримати оффер, на який відразу погодився.
Ось так в мене пройшов відбір на приєднання до команди Bitmedia Labs))

Романе, привіт!
Дякуємо за твій відгук, раді, що в тебе склалися позитивні враження від процесу відбору. Вже чекаємо на нашу співпрацю! :)

First of all, the onboarding process at Bitmedia exceeded my expectations and left a lasting positive impression. Their attention to detail and thoroughness in explaining company policies, procedures, and culture made me feel welcomed and valued right from the start.

Secondly, the level of dedication displayed by the team towards their projects is truly inspiring. I am thrilled to be part of this remarkable team as a Project Manager, and I am eager to achieve great things together!

Підтримали: Olga LobodaVadym BrykliaOksana Kuzma

Einar, weʼre happy that we were able to meet your expectations and appreciate your positive feedback, looking forward to making your experience even better in the future! :)

Працюю в компанії вже 8 місяців. І хочу лишити чесний відгук. В цей не простий час, коли більшість компаній скорочують працівників, або закриваються, Bitmedia навпаки розширилась. Bitmedia складається з дивовижно талановитих та креативних фахівців, які володіють глибокими знаннями в своїх галузях. Вони забезпечують реалізацію найскладніших проектів з винятковою майстерністю та експертизою.
Bitmedia виходить за межі звичайних очікувань, завжди демонструючи інноваційні підходи та креативні рішення. Їхній підхід до проблем, сполучений зі здатністю швидко адаптуватися до змін у сучасному бізнес-середовищі, робить їх неперевершеними лідерами у своїй галузі.
Дуже вдячна Bitmedia за лояльність до працівників в період війни, блекауту, прикольні велкам паки і різні подарунки , крутецький офіс в центрі, чудові івенти і зустрічі.

Валеріє, привіт!
Дякуємо за твій позитивний відгук, дуже цінуємо нашу співпрацю! :)

Пропрацювавши в компанії 6 місяців, я хотів би поділитись своїми емоціями.

Все почалось із звичайного пошуку роботи. Випадково натрапив на вакансію та зацікавився — щось стрельнуло всередині, тому я просто не міг пройти мимо. Відповідь я отримав досить швидко і відразу потрапив на перше HR інтерв’ю. Дізнався багато чого про компанію та на всі мої запитання отримав зворотній зв’язок. Після цього було тестове завдання — я витратив на нього декілька днів, якщо не помиляюсь, і через невеличкий період очікування, на мене чекала технічна співбесіда.

Чесно кажучи, я приймав участь у різних інтерв’ю досить часто, тож ніяких хороших очікувань не було. Яке ж приємне здивування охопило мене, коли я побачив, що люди ставились до мене з повагою, розумінням та добротою. Година пролетіла неймовірно швидко. Питань було дуже багато, однак все пройшло без гнітючої атмосфери. І вже на наступний день я отримав офер. Звичайно ж я погодився.

В перший день випробувального терміну, я зрозумів як добре налаштовані всі процеси. У мене було заплановано багато мітів, під час яких, мені пояснили купу всього, і дали перші невеличкі завдання. Щоб залишити відчуття інтриги, я не буду нічого спойлерити, дізнаєтесь самі, але все неймовірно цікаво та поступово. Всі завжди відповідають та допомагають. Задачки спонукають до постійного вивчення чогось нового та покращення вже набутих навичок, і я вважаю, що саме це показує рівень проектів компанії.

В кінці додам, що Bitmedia Labs це рай на плюшки. Стільки всього я отримав перед початком моєї роботи — це просто вау. Всілякі welcome паки, потужні маки, приємні маленькі подаруночки та курси англійської мови + лекції всередині компанії на різні теми.

Ну і після цього всього, як тут не полюбити бітмедію?

Вадиме, дуже раді бачити тебе частиною команди! :)
Дякуємо за такий теплий та розгорнутий відгук, бажаємо тобі цікавої співпраці та стрімкого зростання в Bitmedia Labs.

Всім привіт! Хочу поділитись процесом відбору до Bitmedia Labs на позицію Junior Full Stack Developer.
Вакансію знайшов на Djinni. Відгукнувся на неї надіславши резюме із коротким супровідним листом. Рекрутерка Андріана відповіла, що розглядають моє резюме. «Ок» — подумав я. Пройшло більше тижня і відповіді на резюме не було. «Ех, значить не зацікавило моє резюме та досвід робити» — промайнуло в голові, але через декілька днів я отримав повідомлення із запрошенням на HR інтерв’ю)

Під час HR інтерв’ю розповів про себе, свої навички та досвід. В свою чергу Андріана розповіла про компанію, колектив, процеси, переваги компанії та відповіла на мої запитання. Також одразу вказала, що є тестове завдання, яке необхідно виконати для переходу до наступного етапу — технічного інтерв’ю. Після розмови я був приємно вражений професійним підходом Андріани і після розмови моя мотивація приєднатись до Bitmedia Labs значно зросла.
Тестове завдання було невеликим та цікавим. Виконавши тестове завдання надіслав на перевірку. Фідбек по тестовому був швидкий та позитивний — із запрошенням на технічне інтерв’ю.
Технічне інтерв’ю в компанію, яка дуже зацікавила і в якій хочу працювати. І це трішки пішло мені не на користь, адже з’явилось хвилювання, бо хотілось показати свої найкращі сторони. Далі детальніше про саме тех. інтерв’ю.

Під час інтерв’ю запитання були різними, але всі пов’язані із технологіями, які використовує компанія. Я відповідав та ділився своїм досвідом. Також були питання, що я знав не досконало + хвилювання.
Підсумовуючи, Міша та Ігор провели чудове технічне інтерв’ю. В якому поспілкувались на технічні теми. Вони розповіли детальніше про технології в компанії і допомогли заповнити прогалини у моїх знаннях. Хоч це було технічне інтерв’ю, де мав би я ділитись своїми знаннями, але в результаті і я отримав нові знання, це було круто.

Після технічного інтерв’ю очікую зворотній відгук і був радий отримати позитивну відповідь з офером від компанії. Я з радістю погодився, адже на попередніх етапах зрозумів, що я хочу працювати в Bitmedia Labs та допомагати компанії розвиватись і бути кращою з кращих. Далі процес підписання договорів, знайомства з колегами і я одразу розумію, як тут добре. Можна задати запитання та отримати на нього відповідь. Всі готові тобі допомогти, розповісти. Bitmedia Labs також надала MacBook Pro для роботи і різного роду допомогу для «новачка». Разом із маком також прислали welcome pack, дякую)

Ось такий мій досвід працевлаштування в Bitmedia Labs. Радий, якщо мій відгук допоміг вам.

Владиславе, привіт, раді бачити тебе в команді!
Дякуємо за такий розгорнутий відгук, врахуємо в майбутньому, щоб ставати ще кращими.

Друзья, всем привет )
Работал в этой замечательной компании на позиции linkbuilder/jun seo год
На протяжении всего периода работы в Bitmedia Labs мне было удивительно и в то же время приятно осознавать, в какой замечательный коллектив я попал.
Сначала было сложно и непривычно, но с помощью опытных специалистов я быстро вник во все нюансы работы.
Да, были сложности и в работе, и в общении с коллегами, но как без этого? Только так проявляется характер.
Я полюбил не только технологию blockchain, а и саму идею криптовалют. Это фантастическая компания, которая движется семимильными шагами в будущее, развивает собственные продукты на базе blockchain-технологий, есть проекты в игровой тематике.

А теперь более детально напишу о плюсах компании или как некоторые говорят: «Где же Плюшки» :
— первое и самое основное для меня — это сплоченый коллектив, в котором хочется расти и развиваться
— посиделки по вечерам — можно отдохнуть и пообщаться с коллегами
— комната отдыха — можно поиграть на муз. инструментах или залипнуть в Соньку
— тимбилдинги, корпоративы на природе или в офисе (каяки, шашлыки, пейнтбол и др)
— приятные подарки по праздникам
— расположение офиса — возле м Олимпийский (шикарный вид с окна)
— чай на любой вкус, кофе, все виды молока и вкусняшек на кухне

Преимущества в профессиональном плане:

— квалифицированные специалисты, которые помогут во всех вопросах
— интереснейшие проекты
— курсы английского языка с очень крутым преподавателем, который не только подтянет вас по языку, но и зарядит позитивом на весь день
— библиотека в офисе
— если вас заинтересует какая-то интересная книга для развития или курс, вы
можете поговорить с лидом и вам его купят или оплатят обучение
— компания максимально заинтересована в развитии работников

Отдельно хочу поблагодарить мою коллегу Anastasia Gergun!
Настя, ты очень крутой специалист, спасибо тебе за такой опыт)
Своего лида Таню — вы классный руководитель, который умеет мотивировать, даже если возникают трудности)
Веронику, нашего любимого IT Project Managera, который поддержит в сложной ситуации и вправит мозги, если что-то пошло не так :)
Юле (HR team leader) — позитивный и радостный человек, который умеет поднять настроение, даже на самой тоскливой вечеринке __+)))

Очень рад, что был частью этой компании _+)

Привіт.
Люблю свою компанію, тому вирішила написати відгук, щоб і ви її полюбили так, як я.
Буду писати лише плюси, бо недоліків за рік роботи не виявлено.
Отже, абсолютно лайтовий процес співбесіди, у мене був одразу з CEO.
Антистресовий адаптаційний період — з усіма знайомишся, усі привітні, допомагають за потреби.
Круто, що в будь-кого можеш спитати, проконсультуватися — жодного разу не чула відмови.
Колектив класний, бюрократії немає.
Гнучкий графік, робота в офісі мені в кайф.
Проекти — бомба (і я абсолютно серйозно), робота динамічна, нудно не буде точно.
Коротше, це перша IT-компанія, де мені не набридає (робота SEO спеціаліста здебільшого однотонна) і я реально з задоволенням іду щодня на роботу. Інколи працюю у свій вихідний (але це необовязково, це суто мій баг)
Welcome on board, як то кажуть

Работаю в компании уже 1,5 года на позиции Account manager
Очень круто работать в команде, которая постоянно растет в профессиональном плане, креативит, развивается сама и дает все возможности для развития своих сотрудников.
Отмечу плюсы, так как минусов не обнаружила
-Очень дружный коллектив, который всегда поддержит и поможет
-Тим лид, с которой хочется брать пример.
— Интересные проекты
-Крутые корпоративы и тимбилдинги.
-Приятные подарки на ДР, НГ, день рождения компании ,свадьбы, рождения ребенка, годовщины работы в компании и даже на профессиональный праздник, а если заболел наш HR обязательно отправит что-то вкусненькое тебе домой, чтобы побыстрее выздоровел )))
-Курсы английского и своя библиотека
-Зона отдыха с приставкой и настолками
-Офис в центре Киева с новым ремонтом, но есть и возможность работать из дома, если нужно.

Пришел в компанию в феврале 2021 на позицию Full Stack JS Developer.
Это мой первый опыт работы именно в офисе на данной позиции. Буду откровенным — я недооценивал свои возможности и мягко говоря был скромен в своем потенциале, из-за это многие другие компании (в которых я проходил собеседования) данного потенциала не рассмотрели. Именно здесь я смог открыть в себе уверенность и приобрести много новых навыков для качественной и быстрой работы.
Из огромных плюсов данной команды:
— Команда, которая готова помочь в любой ситуации;
— Наличие интересных событий на праздники, дни рождения и корпоративов;
— Если стало скучно есть туча разнообразных настолок или можно просто зарубится в PS;
— Всегда найдутся разнообразные плюшки и подарочки)
На данный момент компания активно развивается и расширяет спектр своих проектов.

Работаю в компании на должности Junior QA engineer уже пол года.
Позитивные стороны работы в компании:
— Руководство с адекватным оцениванием процессов.
В первую очередь мне очень импонирует наше понимающее руководство, которое ценит своих сотрудников.
— Коллектив, который всегда готов поддержать.
Веселый, дружный и лояльный коллектив располагает к комфортной и продуктивной работе.
— Интересные проекты.
Одним из главных плюсов компании являются также интересные и увлекательные проекты, которое дают возможность расти и развиваться.
— Наличие ивентов.
Для перезагрузки очень важно общаться с коллегами не только в формальной атмосфере, а и за играми с разными вкусняхами.
Из минусов могу отметить:
— По приходу в компанию не было никакой тестовой документации (сейчас мы это активно исправляем и большую часть проектов уже покрыли тестовой документацией).
— Периодически бывают овертаймы, но за них всегда доплачивают и отдельно компенсируют такси.

В компании работаю полтора года и очень рада этому. Как ранее уже говорили, коллектив «классный/хороший» — и это действительно так: между коллегами дружеские отношения, все при необходимости всегда помогут, да и просто поговорить интересно. Из других плюсов:
— увлекательные проекты, на которых всегда есть развитие в разных направлениях;
— понимающее руководство;
— удобный офис в центре Киева с разными настолками и вкусняшками.
Компания за 1,5 года значительно изменилась. Коллектив расширился, а процессы улучшились. Тем не менее, компании есть куда расти и развиваться.

Соглашусь с отзывом Вероники. Компания действительно сильно изменилась за те два с половиной года, что я работаю. Появилось правильное планирование, процессы начали протекать не хаотично.
Из очевидных плюсов компании:
— Отсутствие бюрократии. Тебе всегда пойдут навстречу, любой вопрос можно решить быстро.
— Хороший коллектив. Хоть это и заезженная фраза, но так и есть. Можем и посмеятся и поработать. Токсичные люди тут просто не приживаются.
— Руководители программисты. Сроки задач всегда приближены к реальным и есть адекватное понимание процессов.
— Все проекты свои.
— Минимум митингов и стендапов.
Из минусов:
— Офис в центре это и плюс и минус. Парковаться реально негде.
— Иногда бывают овертаймы. Не часто, раз в месяц — полтора. Но за них доплачивают.

В целом компании еще есть куда расти, но динамика точно положительная.

Работаю в компании 2 года на позиции IT Project Manager.
Из очевидных плюсов:
— Классный коллектив. Есть сильные специалисты в каждой отдельной команде, всегда есть о чем поговорить (о работе и не только), все настроены на результат, атмосфера позитивная :)
— Есть большие возможности роста каждого члена команды. Компания часто промоутит специалистов, когда видит потенциал и желание.
— Компания быстро развивается. За 2 года работы улучшились многие корпоративные процессы, появилось больше приятных плюшек, и дальше будет больше... Могу сказать, что Bitmedia Labs 2 года назад и сейчас — это компания разных уровней.
+ удобное расположение офиса
+ работаем на MacBook-ах
+ есть офисные посиделки помимо классных корпоративов
+ в офисе есть настолки и плойка

Вероника, спасибо за отзыв! Это результат нашей совместной работы)

В компании проработала 8 месяцев как junior js full stack dev, это был мой первый опыт работы в офисе (до этого работала на удаленке).
С ниже перечисленным согласна — тут все есть: дружный коллектив и совместные посиделки, опытный и понимающий СТО, коллеги спешащие на помощь, внимательный project manager и прочие плюхи. В общем, обстановка располагает к продуктивной работе и развитию.
От себя еще добавлю, что это была отличная возможность приобрести новый опыт, освоить и прокачать скилы в ведущих технологиях.

Лера, большое спасибо за крутой комментарий! Нам было очень приятно я тобой работать, мы желаем тебе успехов на новом рабочем месте и всегда рады видеть))

Работаю в компании больше года.
Это моя первая работа в айти и я действительно рад, что попал именно сюда.
Из плюсов:

• Доброжелательный коллектив, который всегда поможет и ответит на интересующие рабочие вопросы.
  • Лояльное руководство, которое волнует развитие специалистов внутри компании.
  • Красивый офис с кучей плюшек, который находится прямо в центре города
  • Есть достаточно времени для написания хорошего кода с рефакторингом и тестами, меня как программиста это очень радует.
  • Отличный work/life balance, горящие дедлайны бывают очень редко, возможно что-то подобное было 1 или 2 раза за всё время, что я здесь работаю

Работаю в компании больше 10 месяцев
В целом все нравится и минусов для себя выделить не могу, может потому что это моя первая работа в айти и сравнивать мне не с чем, а если буду сравнивать с некоторыми компаниями в строительной сфере, в которых работал раньше, то целый день буду плюсы писать.
Из того, что мне особенно нравится:
— оплачиваемые онлайн курсы, курсы английского, литература, если что-то нужно для того, чтобы развиваться как специалист, руководство всегда идет навстречу
— лояльное отношение к рабочему времени и процессу
— комфортный офис в центре Киева
— дружный коллектив, всегда помогут если что-то не понятно
— интересные задачи

Працював в компанії ~10 місяців (5 в офісі і ~5 віддалено), з лютого по грудень 2018

Хотів додати відгук раніше, але тільки зараз додали компанію на DOU, до цієї вакансії публікували на work.ua

З хорошого:

• місцерозташування офісу, можна відразу з метро Олімпійська зайти в ТЦ Олімпійський, актуально зимою
  • дуже великим плюсом є те, що компанія набирає початківців
  • вистачає часу на розробку та написання тестів
  • дружня атмосфера в колективі, взаємодопомога, розуміння що працюємо над спільним проектом
  • є можливість працювати з дому
  • лояльне ставлення до моїх регулярних запізнень в офіс

З мінусів:

• на початку роботи в компанії отримав ноутбук з персональною інформацією розробника який працював до мене, хоча йому обіцяли, що очистять
  • відсутній контроль доступів до серверів та криптогаманців, із-за цього були форс-мажори
  • відсутній code review
  • в основному люди в компанії працюють менше року

Одна з причин звільнення людей з компанії — це відсутній фінансовий ріст

Моя порада і кандидатам і компанії, завчасно обговоріть коли перегляд винагороди і на яку суму можливий, від цього виграє і компанія і кандидат

Привет Ярослав, спасибо за отзыв! Да, действительно, 3 года назад Bitmedia Labs была небольшой компанией, и мы только начинали выстраивать наши внутренние и внешние процессы. Сейчас мы постоянно работаем над профессиональным ростом и мотивацией наших ребят. Больше информации от этом ты сможешь найти в наших соцсетях (ссылки есть в описании). Еще раз спасибо))

Вакансії Bitmedia Labs