6 березня 2020 2:03

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Працював в компанії ~10 місяців (5 в офісі і ~5 віддалено), з лютого по грудень 2018

Хотів додати відгук раніше, але тільки зараз додали компанію на DOU, до цієї вакансії публікували на work.ua

З хорошого:

• місцерозташування офісу, можна відразу з метро Олімпійська зайти в ТЦ Олімпійський, актуально зимою
  • дуже великим плюсом є те, що компанія набирає початківців
  • вистачає часу на розробку та написання тестів
  • дружня атмосфера в колективі, взаємодопомога, розуміння що працюємо над спільним проектом
  • є можливість працювати з дому
  • лояльне ставлення до моїх регулярних запізнень в офіс

З мінусів:

• на початку роботи в компанії отримав ноутбук з персональною інформацією розробника який працював до мене, хоча йому обіцяли, що очистять
  • відсутній контроль доступів до серверів та криптогаманців, із-за цього були форс-мажори
  • відсутній code review
  • в основному люди в компанії працюють менше року

Одна з причин звільнення людей з компанії — це відсутній фінансовий ріст

Моя порада і кандидатам і компанії, завчасно обговоріть коли перегляд винагороди і на яку суму можливий, від цього виграє і компанія і кандидат

Привет Ярослав, спасибо за отзыв! Да, действительно, 3 года назад Bitmedia Labs была небольшой компанией, и мы только начинали выстраивать наши внутренние и внешние процессы. Сейчас мы постоянно работаем над профессиональным ростом и мотивацией наших ребят. Больше информации от этом ты сможешь найти в наших соцсетях (ссылки есть в описании). Еще раз спасибо))

Anna Shakhova, ваші відповідь безінформативна.

Матвію з PlasticJam передавайте привіт!