Я працюю у Бінтайм, мабуть, вже шостий рік.
Найціннішими для мене тут є менеджмент, зрозумілість процесів та відношення між людьми. Прозорість, відкритість, чесність та мінімум бюрократії в усьому.
Проекти — стабільні та амбіційні.
Атмосфера в колективі — дружня та відкрита.
Є відчуття, що ти — частина команди і команда тут щиро зацікавлена в якісних результатах спільної роботи. Люди тут завжди намагалися йти назустріч один одному, а після повномасштабного вторгнення я відчула ще більшу турботу та увагу компанії до колег.
Якщо ти любиш свою роботу, хочеш професійно зростати та знайти свою дрім тім — це про Бінтайм!

Підтримали: Alina Nizinkovska

Цікава компанія, рекрутер призначила співбесіду і не прийшла на неї. Потім написала і запропонувала на інший день і за пів дня до співбесіди її відмінила.

Підтримали: Alina Nizinkovska

Вітаємо, Іване!
Дякуємо за Ваше звернення та висловлену зацікавленість до нашої компанії. Нам справді шкода, що Вас чекала така ситуація під час спілкування із нашим рекрутером.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням наших процесів і завдяки таким відгукам, як Ваш, ми отримуємо змогу зробити їх професійнішими.
Будьте впевнені: ми вже займаємося аналізом цієї ситуації та приймаємо необхідні заходи для попередження схожих ситуацій у майбутньому.
Ми вдячні за Вашу відкритість та конструктивний підхід.

З найкращими побажаннями,
Alina Nizinkovska
HRD

Приїхавши у м.Київ на онбордінг, познайомився з великим і важким проектом та приємною і дружньою командою. Пропрацював в команді Gepard рівно рік. Це був найприємніший колектив з яким приходилось працювати. Є досвідчений і стійкий у всіх планах Tech Lead, який завжди на зв’язку і допоможе зрозуміти складні речі на платформі. Відділ підтримки, який готовий допомогати у різних питаннях. Є певні недоліки, які команда і компанія час від часу вирішує і покращує ті чи інші процеси.
Команді Gepard та компанії Bintime бажаю триматись і перемагати труднощі надалі у цей складний час

Підтримали: Natalia AnikeevaIryna Krikunova

Пропрацювала в Bintime 9 місяців — мої найулюбленіші часи. Менеджмент дуже лояльний до всіх співробітників, відкритий до спілкування, після початку війни всі відділи були на підтримці один одного, жоден не залишився на одинці зі своїми проблемами — кожному старались надати підтримку. Колектив дуже дружній, офіс одразу біля м. Лівобережна

Підтримали: Natalia AnikeevaIryna Krikunova

Пропрацював віддалено на компанію майже рік. Позитивні моменти — це те що мені надали нову хорошу техніку, не було ніякої бюрократії. Прийшов в компанію — починаєш спокійно (але без затягувань) онбордитися на проект і працювати. Після початку війни компанія не загнулася а стабільно працювала і надавала підтримку співробітникам, які виїхали в інші країни. Негативний момент — керівництву не вистачило стратегічного мислення щоб, хоч якось підготуватися до вторгнення. В той час як інші компанії перед 24.02 релокували людей в інші країни то менеджмент написав в корпоративний чат що в Києві буде безпечно. Деякі співробітники пропонували розробити план дій на випадок війни, але це було проігноровано.
Щодо проекту — ПМ зібрав хорошу команду, зумів створити в цій команді дружню атмосферу. Найкраще атмосферу на проекті можна описати словом «лайтово» (так описала те що відбувається в команді, колега на проекті. І з нею я повністю щодо цього погоджуюся). Також не можу не відзначити замовників — з ними також було приємно працювати.
Якщо підсумувати — Bintime хороша компанія. Не шкодую що тут працював.

Підтримали: Iryna Krikunova

Дякуємо, Романе за фідбек! Було приємно працювати, якщо що — ми на зв’язку і будемо раді бачити знов)

Bintime — це компанія про людей і для людей. Пропрацювала в ній майже два роки і звільнилась у зв’язку з частковим релокейтом, почала з офіс- менеджерки і згодом перейшла на позицію HR — generalist. Ідеально підійде як і для розробників, так і для нон-делівері спеціалістів. Команди різного розміру та навантаження, з сучасним стеком, технології постійно оновлюються. Є можливість зрости від джуна до сіньйора, стати ментором, лідом, вести meet-up, з часом перейти на інший проєкт, чи взагалі поміняти свій стек чи напрям роботи. Менеджмент сприяє розвитку спеціалістів: є можливість вибрати навчальні курси, вчити англійську.
Професійні PM-и — дбають і про делівері, і про команди. Було дуже приємно працювати по рекрутингу з ними).
Команди їздять на тімбілдінги, є загальні корпоративи ( літній був дуже класний).
Приємна в комунікаціях маркетинг та сейл команда — завжди готові допомогти чи підказати.
Менеджмент компанії відкритий до ініціатив та змін, можна просто підійти та поговорити. Хочеш провести благодійну акцію на Миколая чи організувати подію — you are welcome.
Варто відмітити затишок в офісі — простір постійно перевтілюється, удосконалюється — з’явились дві затишні лаунж зони, рибки і хом’як Жора. Віка — чарівниця офісу, готова завжди допомогти і вирішити проблему ❤️ Завжди є свіжі фрукти, багато різних смаколиків. Варто відмітити сіс адмінів — Мішу та Льошу, які можуть і технічну проблему вирішити, і мемчик прислати для підняття настрою)
З такої команди складно йти, була рада бути частиною компанії та здобути безцінний досвід та друзів. Успіхів вам і надалі!

Підтримали: Yuliia ShyrokunIryna Krikunova

Работал в компании 2 года. Понравилось все.
В компании работают замечательные люди — дружелюбные, интересные, веселые. Общение налажено как внутри команд, так и между людьми из разных проектов. Не было моментов, чтобы тебя оставили с твоими проблемами один на один. Интересные задачи, полное вовлечение во все процессы внутри команды. Чувствуешь себя, действительно, полезным. Хороший проджект менеджмент, лояльное руководство и прекрасные HR-ы.

Працював близько року на проекті IceCat.
Компанія класна. Дуже лояльне керівництво, якщо щось потрібно з техніки, курсів, книжок — вирішують дуже швидко. Чудовий колектив, завжди підкажуть і підтримують. Цікаві і технологічні проекти. Загалом одні плюси. Із мінусів — зп нижче ринкових, і перегляд зп може займати до трьох місяців і більше.

Чуть больше 2 лет был разработчиком на проекте CentralPoint.
Всевозможные плюсы уже описаны в предыдущих отзывах, так что просто подпишусь под нижеперечисленным. И лишь подчеркну, что главная фишка компании это конечно же дружелюбная и позитивная атмосфера в коллективе. Как внутри проекта, так и во всём офисе.
Так что у меня остались крайне позитивные впечатления от работы в Бинтайме :)

Классная компания.
Задачи интересные, заставляют пошевелить мозгами, в случае трудностей, ребята всегда готовы помочь и подсказать. Хороший проджект менеджемнт.
В офисе дружественная атмосфера и в добавок присутствуют тим билдинг, корпоративы.
Компания полностью обеспечивает всем необходимым для работы: мониторы, мышки, клавиатуры, можно просить более мощное железо, при необходимости, естественно все в рамках приличия)
Расстраивают только маленькие рабочие столы, но скоро переезд, говорят места будет побольше)

Очень дружелюбная атмосфера. Опытные ребята всегда готовы помочь, рассказать, направить. Проекты интересные и заставляют решать разнообразные задачи.
Офис комфортный, уютный, есть только один минус — переговорка со столовой в одной комнате, но это пережить можно.
Администрация любые вопросы/проблемы всегда решает, если чего-то не хватает по оборудованию(моник, клаву, мыш, память, ссд), то можно заказать, в разумных пределах конечно.
Тимбилдинг присутствует)

Підтримали: Yuliia ShyrokunAnna Timenko

Офіс компанії знаходиться в дуже зручному місці — поруч з метро. Починаючи зі співбесіди в мене склалося приємне враження про моїх майбутніх колег. Після співбесіди зі мною зв’язалися в цей же день і запропонували посаду. В команді працюють професіонали, які завжди готові допомогти розібратися в доволі складному проекті.

Работал на проекте Centralpoint, PHP разработчиком.

Команда приятная, приложение местами «легаси», но в целом интересное. Отдельно замечу, что тех лид всегда готов помочь, это особенно радует, но задачи иногда оценивают, забывая, что именно внутри приложения, а именно что только «подключено», а что уже используется.

Локальный менеджмент приятный, клиенты не просто общаются и дают задачи, а полноценно учавствуют в жизни команды, приезжают в Украину, всячески пытаются улучшить работу комманды, это приятно.

Трекать нужно каждый чих, больничные, отгулы, что угодно. От количества затреканного времени ничего не меняется.

С техникой тоже беда. Когда я только пришел в компанию — при увольнении сотрудника ты как стервятник — пытаешься дернуть с его техники то, что тебе жизненно необходимо, чтобы хотя бы не ложилась система, от трех открытых в IDE проектах.

Люди вне команды, опять же довольно приятные.

Удобное расположение, удобный офис, единственный минус — отсутсвие переговорки. Когда меня собеседовали, я был рад, что успел покушать, т.к. переговорка — рядом с кухней. Запахи навряд ли дадут сосредоточиться, на заметку.

Особого внимания стоит HR Анна Солдатенкова, которая мягко скажем просто ложит на любые проблемы, с которыми вы придете к ней, часто неадекватно реагирует на ситуацию, врет, о том, что она: не в офисе/болеет/умер хомячок/помогает детям в Африке/еще что-то, не предупреждает об особенностях в выплате зароботной платы (вы получите первую ЗП через 2-а месяца, за 1-й отработанный, на заметку), постоянно берет канцелярию, после чего её не возвращает, сомнительной ценности сотрудник (о ценности — субъективно мое мнение, но конфликты с ней — частое явление у многих). Хорошо, что CEO Сергей Швец всегда открыт для решения любых вопросов, и готов выслушать, это приятно.

В целом, обычная компания, со своими проблемами и приятными особенностями.

Не прислали никакого фидбека после собеседования!

23.03.2017 был на собеседовании в офисе в Киеве. Вакансия QA manual and automation.
На собеседование меня приглашал лично их CEO(Сергей Швец).
Он же встретил, познакомил с 2мя сотрудниками и дальше собеседовали меня они.
Собеседование прошло нормально. Обещали ответить в течении 2-3 дней.
Вот уже 8 дней почти прошло. Фидбека ноль.

Вакансії BINTIME