Binary Studio

Київ, Львів

4 травня 2023 11:15

Анна Кравт, Project manager, Product manager

В Binary-studio я працюю Проджект менеджером вже понад 2 роки і хочу поділитись враженнями.
На той час коли я шукала роботу, у мене був досвід роботи у компаніях середнього розміру, я подумала мабуть я хочу у велику компанію.. У мене були різні варіанти, але на технічному інтерв’ю в Binary мені так сподобалася легкість та щирість, з якою ми спілкувалися, що мої наміри шукати долі у гігантів похитнулися). До того ж з питань під час інтерв’ю, я зрозуміла, що тут буде дуже доречний мій досвід.
Інтерв’ю з CEO підтвердило мої відчуття, і я зрозуміла, що ми «дивимося в один бік». Я захотіла працювати саме тут.
З самого початку мене привабили цінності, але про цінності говорять багато.. і я навіть здивувалася коли зрозуміла, що вони дійсно беруться до уваги у більшості процесів, від найму людей до управління проектами.
Далі, коли я тут вже трохи попрацювала, одним з великих плюсів для мене стала можливість зростання в рамках своєї професії. Зараз я працюю на найбільшому проекті компанії і сам продукт мені подобається.
Крім того, нещодавно у нас з’явився head of pmo і ми активно працюємо над оптимізацією процесів відділу. Я знаю, що за нормальної аргументації мої ідеї «побачать світ» та це цінується в компанії.
Binary постійно розвивається і хоч процеси не завжди ідеальні, але ми всі разом робимо їх кращими. Я для себе зрозуміла, що це мені навіть подобається — не так багато бюрократії, і є можливість бути почутим, впливати на практично всі сфери.
Найцінніше для мене в цій компанії — це люди. Мене завжди надихало бути в оточенні талановитих та цікавих людей, близьких за духом. І тут я це отримую. Більшість людей потрапили в компанію з нашої Академії з тисяч тих, що подаються, проходять навчання і відбираються в компанію по скілах і цінностях.
Я також була приємно здивована, що тут перегляди це вбудовані в процеси нормальні речі, теж не скрізь так.
Два роки — це вже якийсь термін, я не кажу що тут все ідеально, але я продовжую знаходити для себе щось нове та цікаве і пишу цей гарний відгук — це вже рідкість)

Підтримали:  Alina Alpatova Nina Gaushus