Binary Studio

Киев, Харьков, Львов

Проработал в компании 3.5 года — остались только позитивные эмоции. В компании дружественная атмосфера, скилованные ребята и классный менеджмент. Все необходимое для работы предоставляется без проблем, удобные офисы. Очень сильная академия для студентов. Буду очень скучать ❤️

Поддержали: Mykyta Korbut

Проходив співбесіду 10.07.2020 у Львові. Ось пройшло уже два тижні — мені так ніхто не передзвонив чи написав. Це вперше у мене такий досвід коли залишився без фідбеку.

Тарасе, привіт!
Перепрошуємо, що не повернулися до тебе з фідбеком в обіцяні 2 тижні. Ми отримали багато відгуків і не встигли все опрацювати вчасно. Фідбек вже чекає на тебе на пошті. Дякуємо за розуміння і до зв’язку!