Binary Studio

81...200 спеціалістів
Київ, Львів

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Привіт) Працюю в компанії 1,5 роки. Тут все на найвищому рівні: компанія забезпечує всім необхідним для комфортної роботи, можливості для кар’єрного росту — величезні, класний дружній колектив. Можливість навчатись та розвиватись — бібліотека, лекції, цікаві івенти, курси, супер потужна академія для розробників. Одним словом — рекомендую

Проработал в компании 3.5 года — остались только позитивные эмоции. В компании дружественная атмосфера, скилованные ребята и классный менеджмент. Все необходимое для работы предоставляется без проблем, удобные офисы. Очень сильная академия для студентов. Буду очень скучать ❤️

Проходив співбесіду 10.07.2020 у Львові. Ось пройшло уже два тижні — мені так ніхто не передзвонив чи написав. Це вперше у мене такий досвід коли залишився без фідбеку.

Тарасе, привіт!
Перепрошуємо, що не повернулися до тебе з фідбеком в обіцяні 2 тижні. Ми отримали багато відгуків і не встигли все опрацювати вчасно. Фідбек вже чекає на тебе на пошті. Дякуємо за розуміння і до зв’язку!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.