Binariks

Львів, Катовіце (Польща)

22 травня 2022 19:10

Vitaliy Gorbatuyk, Розробник в Binariks

Я світчер) Працював в досить непоганій структурі цивільної авіації, але душою прагнув творити щось, що приносило б більше задоволення і думками тяготів до програмування. Довгий час ввагався чи варто щось міняти. Але 2020 рік, рік пандемії вніс свої корективи. Сів за науку і майже одразу вибрав Java. В 35 років знання даються важче, але даються) Після року інтенсивних вивчень теорій і практик почав пробувати себе на співбесідах, паралельно закриваючи пробіли в знаннях. Якщо по основному напрямку все проходило відмінно то на аглійській валився) і це була певно найбільша моя проблема. Так було і після інтервю у Бінарікс, але в мене повірили і дали шанс з умовою підтягнути англійську за три місяці. І от я трийні. За випробувальний період я значно виріс у знаннях, адже менторство було на високому рівні. Підтримка колосальна з усіх сторін, скаладалося враження, що це більше не мені потрібно, а колеутиву потрібно витягувати з мене максимум) Я успішно пройшов випрбний період, більше того компанія надала мені можливість завчасно пройти ревю і тепер я джун) Але, певно як і всіх українців, 24 лютого поділило моє життя на до і після. Станом на сьогодні я доброволець у ТрО при ЗСУ. Я зрозумів щє більшу цінність компанії, адже вони зберігли мені заробітну плату і усіляко підтримують волонтерством у доукомплектуванні мене військовою амуніцією. Однозначно рекомендую! Безмежно вдячний і радий, що є частиною команди.