Проблеми TypeScript у світі React-додатків вiд Iллi Климова на React fwdays | 27 березня

Працювала в бінаріксі на одному проєкті — скажу, що чудова компанія, мені дуже подобалось їх ставлення до співробітників, на моєму проекті була дуже уважна ПМ, пару питань про проєкту, що виникли, відразу не просто обговорювалися, а вирішувалися, і взагалі всі люди, з якими працювала відповідальні, дружелюбні, і уважні. В карантин зберегли людей, проект, зп.
Благ і процвітання!

Почала працювати в компанії, коли вона буда ще відносно маленька і спостерігаю ріст компанії з того часу і понині. Binariks зацікавлений і дає можливість розвиватися молодим спеціалістам, так само як і забезпечує челенджами досвідчених людей. Компанія пропагує приємну і продуктивну атмосферу для роботи, можливість розвиватися у різних напрямках, постійно покращує процеси на основі відгуків своїх працівників. Binariks працює з клієнтами з різних доменів, спеціалізується на широкому спектрі компетенцій.