Binariks

Львів, Катовіце (Польща)

Працюю в Binariks 8 місяців. Про компанію можу сказати, що дуже дружній і приємний колектив, нерідко проводяться всілякі активності в офісі. Також, як junior/trainee, стикаюсь з цікавими челенджами і отримую досвід при їхньому розв’язанні.

Підтримали: Serhiy Verbovyi

За період, що працюю в Binariks можу відмітити постійний розвиток компанії. Тут на вас чекають круті проекти, неймовірна команда, прозорий і зрозумілий шлях до розвитку, комфортні робочі умови та часті вечори за настільними іграми, які допомагають швидше влитися в команду.

Підтримали: Serhiy Verbovyi

Разом з Binariks вже більше 4-х років. Більшість цього часу працюю iOS Competence Lead. Binariks це перш за все енергійні та цілеспрямовані люди, з якими працювати та втілювати свої кар’єрні цілі одне задоволення. Хочу відзначити, що керівництво компанії допомагає та заохочує людей до професійного росту та зацікавлені в цьому. Компанія розвивається стрімко та сміливо, тому, якщо ти не боїшся викликів та прагнеш до постійного росту, тобі буде тут комфортно.

Підтримали: Serhiy Verbovyi

" Трохи чудненька" компанія з непрозорою та непослідовною політикою інтерв’ю, після 15 хвилин інтерв’ю у телефонному режимі на українській мові HR Софія Петрунів, проінформувала, що передає мене до технічного відділу та очікувати на link по email для наступного кроку... Через 24 години на email прийшло повідомлення, що компанія не має бажання рухатися з моєю кандидатурою далі ( вже англійської мовою). І що це було??? Навіщо повідомляти які будуть наступні кроки, якщо компанія не готова??? Вам на українському ринку ще хтось вірить? Тобто моє резюме+ інтерв’ю по телефону не співпали з вашими очікуваннями? То не краще з боку HR не давати фальшивих надій та сподівань?

Доброго дня.
Дуже дякуємо за ваш фідбек. Нам прикро, що ваш досвід комунікації та процесу найму з нами вийшов нечітким. Напевно наш рекрутер не зовсім зрозуміло проговорила з вами наступні кроки на HR колі, тому виникла така ситуація. Ми детально пропрацювали ваш фідбек, проговорили його з рекрутером, щоб в майбутньому не створювати подібних ситуацій. Дякуємо за зворотний зв’язок та перепрошуємо за незручності.

Я світчер) Працював в досить непоганій структурі цивільної авіації, але душою прагнув творити щось, що приносило б більше задоволення і думками тяготів до програмування. Довгий час ввагався чи варто щось міняти. Але 2020 рік, рік пандемії вніс свої корективи. Сів за науку і майже одразу вибрав Java. В 35 років знання даються важче, але даються) Після року інтенсивних вивчень теорій і практик почав пробувати себе на співбесідах, паралельно закриваючи пробіли в знаннях. Якщо по основному напрямку все проходило відмінно то на аглійській валився) і це була певно найбільша моя проблема. Так було і після інтервю у Бінарікс, але в мене повірили і дали шанс з умовою підтягнути англійську за три місяці. І от я трийні. За випробувальний період я значно виріс у знаннях, адже менторство було на високому рівні. Підтримка колосальна з усіх сторін, скаладалося враження, що це більше не мені потрібно, а колеутиву потрібно витягувати з мене максимум) Я успішно пройшов випрбний період, більше того компанія надала мені можливість завчасно пройти ревю і тепер я джун) Але, певно як і всіх українців, 24 лютого поділило моє життя на до і після. Станом на сьогодні я доброволець у ТрО при ЗСУ. Я зрозумів щє більшу цінність компанії, адже вони зберігли мені заробітну плату і усіляко підтримують волонтерством у доукомплектуванні мене військовою амуніцією. Однозначно рекомендую! Безмежно вдячний і радий, що є частиною команди.

Підтримали: Liudmyla KapelkaSerhiy Verbovyi

Працюю в Бінаріксі вже практично два роки. За цей час зустрів величезну кількість крутих однодумців, спеціалістів та людей готових робити більше ніж від них очікуєш. Компанія дає всі можливості як для професійного так і особистісного росту і розвитку. Бінарікс гармонійно росте, накопичуючи експертизу людьми, які повністю відповідають корпоративній культурі. Радий, що є частиною цієї молодої та енергійної екосистеми і сподіваюсь, що наша співпраця буде тривати ще довго. Однозначно рекомендую!

Підтримали: Serhiy Verbovyi

Працюю в Бінаріксі 2.5 роки. Прийшла на посаду Lead generation specialist, а зараз вже маю свою команду, то ж можу запевнити, що кар’єрний розвиток в компанії можливий, варто тільки захотіти цього. Приємно працювати в компанії і спостерігати за її ростом, цікаві люди та цікаві проекти.Дуже подобається атмосфера в компанії, тому рекомендую.

Підтримали: Serhiy Verbovyi

Була частинкою команди 2 роки в ролі PM.
Разом пройшли і Крим, і Рим, і мідні труби, і навіть ISO сертифікацію. Непересічний досвід!
Дуже тішусь, що компанія продовжує активний розвиток — відкрили власний Training Center, розвивають існуючі проекти і переїхала у новенький гарненький офіс :)
Great job! ;)

Підтримали: Serhiy VerbovyiAndrii Vitvitskyi

Нещодавно проходив співбесіду в компанії — залишилися дуже позитивні враження. Хотілося б відзначити налагоджений процес рекрутингу — швидкість та конструктив на всіх етапах. Окремо хочу зазначити роботу рекрутера Нелі, яка глибоко розуміє, що компанія очікує від кандидата та високий рівень професіоналізму хед оф делівері Тетяни. Відчувається, що люди в компанії дійсно люблять те, що роблять.
Такі речі формують приємне враження при знайомстві з компанією, тому бажаю удачі всім, хто хоче приєднатися до Binariks!

Підтримали: Serhiy VerbovyiAdmin Binariks

Дякуємо за ваш відгук, це дуже цінно для нас! Будемо старатись й надалі :)

Нещодавно подавалась на вакансію Trainee PM, зі мною зв’язалась рекрутер Софія. Розповіла усі деталі, дізналась про мій досвід та очікування і повідомила, що наступним кроком буде техспівбесіда. Ми домовились, що я отримаю на емейл інформацію, по якій зможу підготуватись. Проте, протягом наступних двох днів жодного листа я не отримала, а рекрутер дзвінки скидає і не передзвонює. Я так і не дізналась, чи я підходжу на цю вакансію, чи вакансія ще вільна. Склалось враження, що комунікація зовім не налагоджена.

Підтримали: Liudmyla Kapelka

Доброго дня.
Нам прикро, що наш рекрутер не сконтактувалась із вами у відведений час, але, на жаль, затримка відбулась через те що рекрутер була у sick leave, й не мала змогу сконтактуватись із вами на протязі 2 робочих днів. Зі своєї сторони вибачаємось за проблему в комунікації, яка відбулась, та дякуємо вам за ваш відгук.

Працюю в компанії 4 роки і зрозуміла для себе, що тут цінують людей, дають можливість проявити себе.
Дуже приємно працювати і бачити як разом з тобою, компанія теж розвивається і росте, (збільшуються проекти, їх кількість) та попри це зв’язки і комунікація з кожним залишається.
Компанія прекрасно себе проявила під час карантину і зберегла усіх працівників. Це про стабільність і вибір в бік людей, а не цілей. Процеси побудовані добре і якісно підібрано менеджмент. Працювати з енергійними і завзятими однодумцями в рази простіше і в одне задоволення!
З великих плюсів є можливість карєрного росту і розвитку, На власному досвіді спробувала та дійшла до менеджерської позиції.
плюшки як і у всіх (курси англ, сертифікації, дбають про здоров’я).
Мені подобається чим я займаюсь і компанія в якій працюю, в іншому випадку не працювала б тут так довго.

Проходив співбесіду у Бінарікс — сподобалось =). Обрав інший офер, але хотів би подякувати за чітку та злагоджену роботу Hr-спеціаліста — Nelia Mandeliuk, та цікаву та насичену тех-співбесіду з Юрієм)

Підтримали: Admin BinariksOksana Maika

Дякуємо за відгук і надіємось на співпрацю в майбутньому :)

Получил отказ от компании (что на самом деле бывает, и все окей), с формулировкой причины как:

Дякуємо Тобі, що відгукнувся на пропозицію та виділив час для співбесід.

Після детального обговорення, ми дійшли висновку, що не можемо запропонувати Тобі рухатись далі по даній вакансії.

Ти досвідчений девелопер, а завдання по healthcare проекту, які є зараз, і які плануються, не забезпечать Тобі розвитку.

Т.е. из моего резюме это было не ясно, и мне нужно было потратить свое время на все этапы до финального, чтобы деливери-менеджер этой же компании (не клиента, а именно Binariks) сформировал такое решение.

p.s.: мне не нужен «типовый ответ» в духе «сожалеем, нам в целом по барабану, мы ответили здесь только ради приличия и у нас ясное дело была причина так сказать», этот отзыв сугубо для того, чтобы вы знали что ваше время может быть инвестировано лучше.

Дякуємо за відгук! Пропрацьовуємо зараз наші фідбеки, щоб вони були більш вичерпні та детальні. Перепрошуємо, що у вас сформувалось таке враження. Надіємось, що зможемо його виправити

Працювала в бінаріксі на одному проєкті — скажу, що чудова компанія, мені дуже подобалось їх ставлення до співробітників, на моєму проекті була дуже уважна ПМ, пару питань про проєкту, що виникли, відразу не просто обговорювалися, а вирішувалися, і взагалі всі люди, з якими працювала відповідальні, дружелюбні, і уважні. В карантин зберегли людей, проект, зп.
Благ і процвітання!

Почала працювати в компанії, коли вона буда ще відносно маленька і спостерігаю ріст компанії з того часу і понині. Binariks зацікавлений і дає можливість розвиватися молодим спеціалістам, так само як і забезпечує челенджами досвідчених людей. Компанія пропагує приємну і продуктивну атмосферу для роботи, можливість розвиватися у різних напрямках, постійно покращує процеси на основі відгуків своїх працівників. Binariks працює з клієнтами з різних доменів, спеціалізується на широкому спектрі компетенцій.