Bilberrry

21...80 спеціалістів
Київ, Сіетл (США)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Чудова компанія з прекрасними цінностями!
За більше ніж рік роботи в компанії я ні дня не пожалкувала про своє рішення прийняти офер. Для мене Bilberrry особлива тим що основну цінність в компанії складають люди, команда. Якщо вам пощастить стати частиною цієї команди, ваше самопочуття завжди буде важливішим за дедлайни, зацікавленість команди в тех стеку буде важливішою за кількість проєктів, ваша думка буде мати значення в прийнятті будь-яких рішень, а люди будуть важливішими за потенційні прибутки від проєктів.
Bіlberrry це компанія для професіоналів своєї справи, які об’єднуються навколо дійсно крутих проектів!
Найкращі спогади і однозназна рекомендація ;)

Был у них на собеседовании. Адекватные и веселые ребята. Дурацках вопросов на собеседовании не задавали :)
Желаю ребятам успеха!

Підтримали: Oleksandra MykulskaGleb Frolov

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.