Почав свою кар’єру в BG-Games з березня 2023 року. Про компанію маю короткий опис з декількох пунктів: чудова комунікація, класна атмосфера, хороше місце для розвитку.

Чудова комунікація викликана тим, що кожен працівник компанії незалежно від статусу, будь-то розробник або засновник компанії, можуть вільно комунікувати на будь-яку тему, яка може стосуватися роботи або життя.

Працівники компанії дуже молоді та перспективні люди, які мають багато історій та класно жартують. Завжди в офісі відчувається дружня та весела атмосфера, часто можна почути смішні розгони на якусь тему або приколи, для мене це максимальний комфорт.

Працюючи в компанії, отримав цікаву пропозицію — спробувати себе в ролі VR розробника. Не втрачаючи ні хвилини я погодився та почав вивчати роботу з розробкою на VR девайси. Через деякий час вже почав працювати на проєктах пов’язаних з VR. Також ініціативи на рахунок якихось пропозицій, що до покращення робочих процесів, покращення атмосфери або розвитку компанії, завжди вислуховуються та беруться до уваги.

За весь час роботи в компанії BG-Games, видно, як компанія росте. Кількість спеціалістів тільки збільшується, проекти стають більш масштабніші та цікавіші, а колектив — більш дружнім.

Підтримали: BG Games

Мене звати Даниїл, я вже більше року працюю в цій компанії. Хочу залишити відгук стосовно свого досвіду.
Дружня атмосфера, та не побоюсь сказати навіть родинна — це не просто слова, в BG Games насправді почуваєш себе в колі друзів та однодумців, де кожен готовий допомогти іншому, а керівництво завжди чує кожного співробітника, і це стосується як Тім Ліда, так і Генеральних Директорів. Офіс компанії знаходится в самому центрі міста, файно обладнений технічно, є все необхідне, та навіть більше. Раз в тиждень проводяться інтерактиви, серед яких можуть бути як вечори настільних ігор, так і походи в боулінг або більярд — це сприяє розвитку дружніх відносин серед колективу, та дає змогу розширити коло своїх товарищів. Якщо давати відгук саме про компанію, то я можу висловити тільки подяку та повагу — компанія ніколи не зупиняється на досягнутому, а ставить нові цілі, які розвивають не тільки компанію, а кожного співробітника як окремо, так і як частину команди. Також, стосовно розвитку — проводяться різноманітні курси та лекції за участю досвідчених фахівціх галузі IT, на яких відкриваєш для себе призму професійного бачення одного або іншого кейсу, що розвиває як Hard, так і Soft скіли. Я дуже радий, що BG Games відкриває можливості розвитку для кожного, а також ніколи не зупиняється на одному місці, підкорюючи все нові й нові вершини!

В цій компанії ти дійсно відчуваєш себе важливим, а саме головне — важливою частиною команди, де завжди є розвиток, а також маєш мотивацію розвиватись та становитись ще краще ніж ти був учора.

Підтримали: BG GamesPolina Klymukhina

Вітаю, Даниїл,

Дякую за такий теплий відгук та добрі слова. Ми дуже раді, що Ви стали частиною нашої родини.

Ваш відгук мотивує нас ставати ще кращими кожного дня. Ми щиро вдячні кожному члену нашої родини за можливість спільно працювати та зростати разом з Вами. ❤️

З Повагою,
Адміністративний склад компанії «BG Games».

В компании уже не новенький, проработал уже более 10 месяцев, поэтому могу оставить конструктивный отзыв касательно рабочего процесса и отношения к сотрудникам. Свой комментарий разделю на несколько этапов: начало моего сотрудничества с BG; отношение Top Management`а и основателя к сотрудникам; условия труда.

Я начал свою карьеру в Game Development в компании BG Games вначале я проходил стажировку, где мне запомнился прогрессивный подход СЕО, который помог мне легко интегрироваться в Project Management игровой индустрии и быстро развиваться.

Хочу рассказать о подходе основателя компании. Наша первая встреча впечатлила меня: профессиональный и приятный стиль общения. Это помогло мне рассмотреть вакансию со всех сторон и принять решение. Мы поддерживаем более тесное общение в рабочий процессе, включая консультации по рабочим аспектам и обычные человеческие советы. Такой подход редок и ценен.

Ну, что же, наверное основной поинт интересующий будущих сотрудников: «А что же с условиями?»?! На самом деле — все более чем отлично. Максимально стандартный набор плюшек, но менее приятным от этого он не становится: тимбилдинги, интересные корпоративы и мероприятия, забота HR как о ментальном, так и физическом здоровье сотрудников, систематичный подход к промоутингу, индивидуальный план развития и т.д. Базовый набор, но приятно.

Развитие компании происходит с невероятной скоростью. Кроме того, во время военных времен особое внимание уделяется специалистам — сотрудники не сокращаются, и это говорит само за себя.

Іване, вітаю!

Дякую за такий відвертий але дуже добрий відгук.

Нещодавно ми разом зустріли Вашу річницю роботи з нами. За що ми дуже вдячні та сподіваємось на довгі роки плідної праці та щирої дружби.

Нам безмежно приємно що наша команда помічає ріст та прагнення компанії стати кращими.

В Вас безліч гарних талантів та навичок, які допомагають Вам з кожним разом долати труднощі на набувати нових знань та можливостей, а ми зі свого боку, підтримаємо Вас та дамо все необхідне для Вашого росту та прогресу!

З Повагою, адміністративний склад компанії «BG Games».

Молодая компания с быстро растущим коллективом, в которой работают в основном молодые специалисты. С первых дней работы у меня не было чувства, что попал в пенсионный возраст — все вокруг были энергичные и активные люди.

Я был принят в компанию на небольшую стажировку, учитывая отсутствие опыта в этой сфере. Однако с самого начала меня встретили радушно и предоставили время для адаптации. Каждый день моей стажировки мне оказывали поддержку, помогали и учитывали моё мнение во всех аспектах работы.

Как компания в целом, так и коллектив заслуживают похвалы и рекомендаций. Я очень рад, что получил возможность работать с ними.

Микола, доброго дня!

Щиро дякую за такий теплий та добрий відгук!

Ми дуже раді що змогли поділитись з Вами не тільки знаннями та досвідом, але й розділити приємні спогади та файні емоції. Та зробити внесок в ріст нашої родини, разом :)

З Повагою, адміністративний склад компанії «BG Games».

Я начинал свою карьеру Unity/C# разработчика именно в студии BG-Games. Не имея никакого опыта разработки за плечами и даже особых теоретических знаний меня все равно приняли в команду и, буквально, через неделю испытательного срока уже выдали первый коммерческий проект. Т.к. я все же был только у начала своего пути разработчика игр, команда менторства BG-Games мне всячески помогала в трудных ситуациях и развивала мои профессиональные навыки. После некоторых проектов мне предложили переехать работать в офис компании, где я продолжил обучаться навыкам разработки. Затем мне посчастливилось испытать себя в роли проджект-менеджера разных проектов, что также являлось колоссальным опытом в развитии моих как социальных, так и технических навыков.

На начало моей работы в компании, BG-Games являлась стартапом-идеей, но после, она переросла в полноценную студию со своими постоянными клиентами, определенными правилами, устоями, командами и менторами. Мне всегда могли помочь как технически, коллеги в моей сфере с большим опытом работы и багажом знаний, профессиональные специалисты других областей в дизайне, маркетинге, менеджменте, криптодеве и прочих отраслях, так и морально, в компании всегда была приятная атмосфера, дружный и весёлый коллектив, общий язык с которым ты находишь с полуслова, а также темпераментное начальство. С таким коллективом я чувствовал себя партнёром всей компании, а не обычным винтиком в переоцененном сверхмеханизме. Работа вся слаженная, общая, все работает как один здоровый организм и это один из главных плюсов получения опыта работы в данной сфере.

Поэтому я могу рекомендовать данную студию при выборе последующего места трудоустройства. Не все компании идеальны, во всех есть проблемы, трудности и недочёты, но в BG-Games их практически не существует.

Іване, вітаю!

Дякую за Ваш відгук та добрі слова. Для нашої команди дуже важлива думка кожного.

Нам було приємно працювати з Вами, Ви дійсно дуже талановитий спеціаліст. Наша команда впевнена, що з кожним проектом ваши навички будуть стрімко рости. А ми сподіваємось що ще матимемо можливість попрацювати з Вами в одній команді ❤️

З Повагою, адміністративний склад компанії «BG Games».

Я работаю в BG Games с июня месяца прошлого года. В основном компания тогда работала с удаленщиками. В первую неделю я тоже работал на удаленке, и сразу же после присоединения к проекту, что мне очень понравилось, так это то, как PM подробно описывал все задачи и давал фидбек. Это очень помогло мне, поскольку это был мой первый коммерческий проект. Я чувствовал поддержку и понимание со стороны новых коллег.

После успешного закрытия проекта, я переехал в офис, где меня встретил очень дружный и теплый коллектив. Меня обучали новым стеком технологий, в частности работе с мультиплеерными фреймворками. Техлид помогал с техническими проблемами. После несколько месяцев, компания начала активно разрастаться: начала найм новых сотрудников в инхаус команды, обучение трейни, формирование базы знаний. В общем компания растет и в ширь и ввысь.

Какие плюсы компании:

Удобный график;
Найм сотрудников без коммерческого опыта работы, что некоторые компании брезгуют этим (Я сам работал 3 года грузчиком, и поднакопив знания спокойно приступил к работе);
Зарплата, которая стабильно растет;
Дружный коллектив;
Есть корпоративные ивенты;
Обучение трейни и их менторство;
Изучение английского языка.

Конечно, есть и некоторые минусы. Порой бывают специфические задачи и требование к их выполнению, что иногда для неопытного масленка бывает тяжко. Очень редко, но все же бывают случаи, когда есть проект и неясны сроки сдачи и специфика.

В целом, я очень доволен своей работой в компании BG. Если вы ищете работу в программировании, и у вас нет опыта, я настоятельно рекомендую обратить внимание на эту компанию. Я уверен, что вы найдете здесь свое место.

Владиславе, вітаю!

Дякую за чесний відгук та приємні слова.

Ми дуже раді, що Ви змогли реалізувати свій потенціал разом з нами, та бачимо на власні очі, Ваш шлях у чудового спеціаліста. Ми дуже раді бачити Вас в нашій команді та сподіваємось на довгу довгу та плідку співпрацю ❤️

З Повагою, адміністративний склад компанії «BG Games».

Я работаю в этой компании уже 9 месяцев. Общие условия труда — достаточно хорошие, и все время появляются новые инструменты для работы и отдыха. В целом, компания относится к своим сотрудникам как к взрослым людям, и никто не будет контролировать каждый твой шаг, потому что они доверяют тебе и твоим навыкам. Кроме того, за последнее время я столкнулся с разными трудными ситуациями, связанными с личной жизнью, и все это время я получал максимальную поддержку и понимание.

Конечно, компания еще молодая, и многого здесь еще нет (например, горки, по которым можно скатиться между этажами — это грустно), но она быстро развивается, и каждый день становится масштабнее и лучше. Здесь очень веселая и классная атмосфера, и что намного важнее для меня, здесь больше перспективы, потому что руководство компании — не глупые ребята, которые понимают, где они хотят быть через 10 лет.

Так что, я очень доволен здесь работать)

Даниїл, доброго дня!

Дуже дякую за позитивний та теплий відгук.
З кожним днем ми стаємо кращими, завдяки Вам. Я гадаю що гірка, це питання часу :)

З Повагою, адміністративний склад компанії «BG Games».

Отвратительная компания. Никому не пожелаю здесь работать. Сначала просто задерживали зарплату неделями. Затем после ухода мне с января так и не выплатили зарплату за 2 недели работы. После месяцев обещаний перестали отвечать на сообщения, а так называемый «СЕО» отморозился и не захотел ничего решать. Им наплевать на вас как на разработчика.и вас будут использовать, пока не найдут кого-то подешевле.

Данило, доброго дня!
Дякуємо за Ваш відгук.

На жаль, попри багаторазові спроби знайти альтернативи та досягти взаємоприйнятного рішення у ситуації, що склалася, нам не вдалося встановити конструктивний контакт з Вами. Тому відповідаємо Вам тут.

Вашого рівня навичок для посади «Unity/C# Developer» виявилося недостатньо для вирішення завдань наших проєктів. У зв’язку з цим наша компанія прийняла рішення тимчасово призупинити співпрацю з Вами до того часу, поки Ви не підвищите свою кваліфікацію.

Оскільки всі наші пропозиції щодо врегулювання Ваших питань не були розглянуті, на жаль, ми не маємо змоги якось вплинути на ситуацію і Вашу думку про нашу компанію.

«BG Games» був і залишається зацікавленим у врегулюванні будь-яких питань і Ви, Данило, не виняток. Будемо раді знову вийти з Вами на зв’язок і повторно проговорити інцидент, що склався, за чашкою ароматної кави)

Якщо Ви готові продовжити діалог, ми чекаємо від Вас зручну дату і час за цією адресою: [email protected]

З Повагою, адміністративний склад компанії «BG Games».

Очень сомнительная компания. Работала с ними в начале лета 2022.За месяц со мной так и не удосужились подписать документы, все-время «забывали». Постоянно менялись условия труди и оплаты: в начале я должна была получать зп, потом выяснилось ,что работа только по проектно , а потом и вовсе меня оштрафовали. У них есть штрафы если что. Постоянно приходилось уговаривать руководителя заплатить мне наконец зп, а он «забывал» и «забывал». Не думаю ,что это нормально.

Яна, доброго дня!

Дякуємо за ваш відгук, завжди раді будь-якому діалогу для поліпшення робочих процесів всередині нашої компанії.

Ми кілька разів намагалися знайти і досягти компромісу в ситуації, що склалася, і запрошували вас на діалог як в офісі компанії, так і будь-яким зручним для вас способом. Оскільки ви відхилили всі пропозиції, відповідаємо тут. Відкрито.

У 2022 році через трагічні обставини, в яких опинилася наша країна, ми були змушені шукати шляхи комфортного і можливого оформлення наших фахівців, щоб формат співпраці з нами був оптимальний для всієї нашої дружної команди. Ці тимчасові труднощі були повністю вирішені і налагоджені в найкоротший термін.

Керівництво компанії неодноразово намагалось зв’язатися з вами для вирішення всіх відкритих питань. Всі фінансові зобов’язання перед вами були виконані компанією.

Ми завжди виконуємо всі зобов’язання перед кожним членом нашої дружної родини «BG Games».

Що стосується системи штрафів, як і в будь-якій організації, ця система є невід’ємною частиною, яка публічно обговорюється під час підписання NDA — договір передбачає штрафи за порушення посадових обов’язків, які чітко прописані у вищезазначеному документі.

Ми завжди відкриті до будь-якого діалогу і будемо раді провести з вами особисту зустріч, якщо ви готові до неї.

Сподіваємося, що ми відповіли на всі ваші запитання. Також, дякуємо і поважаємо кожного, хто в той чи інший момент часу був, є і буде частиною нашої дружної сім’ї «BG Games».

Якщо ви готові продовжити діалог, ми чекаємо від вас зручну дату та час за цією адресою: [email protected]

З повагою, адміністративний склад компанії «BG Games».